تیتر برتر |
2 ماه پیش

بازی صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباست سایت تیتربرتر TitreBartar com

بازی صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباست

تیتربرتر؛سریال زندگی زیباستفیلمی به کارگردانیقاسم جعفریاست. یکی از بازیگران این سریالصحرا اسدالهیاست که به ایفای نقش می پردازد.

بیوگرافی صحرا اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست

صحرا اسدالهیمتولد27مرداد1366در تهران، بازیگر است.

تحصیلات صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهیفارغ التحصیل لیسانسمعماریو دانش آموخته دانشگاهسورهمی باشد.

خانواده صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهیتنهایکبرادر کوچکتر از خود دارد.

ازدواج صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهیهنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

شروع فعالیت هنری صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهیفعالیت خود را از تئاتر شروع کرد و بافروشنده درخشیدفعالیت خود را با حضور در کلاس های بازیگری زنده یاد حمید سمندریان قبل از فوت ایشان در سال1391شروع کرد و کم کم در نمایش های مختلف تئاتری حضور پیدا کرد.

صحرا اسدالهیبعد از حضور موفق در نمایش مائوزر در سال92مدتی شروع به ساخت فیلم کوتاه و مستند کرد که از جمله می تواند به فیلم کوتاه زود بر می گردم،دیواروکادواشاره کرد.

صحرا اسدالهیدر سال1393با سریالگاهی به پشت سر نگاه کنبه کارگردانیمازیار میریوارد قاب تلویزیون شد، گرچه او نقش فرعی در این سریال داشت اما تجربه گرانبهایی برای او شد.صحرا اسد الهییکسال بعد ازاولینتجربه حرفه ای در تلویزیون برای بازی در فیلماصغر فرهادیدعوت شد، او در نقشمژگان سریال فروشندهدر سال94به شدت به شهرت رسید.

از جمله افتخارات این فیلم اسکار بهترین فیلم سال2016می باشد. در سال96فیلم مستند تست دوربین به کارگردانیصحرا اسدالهیو تهیه کنندگیمحمد رضویابتدا در جشنوارهبلک استار کشور غناو سپسفستیوان فیلم های بین المللی آمریکاو جشنوارهPelonnisosیونان حضور پیدا کرد.

این فیلم درفستیوال نویدا هندموفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند از نگاه تماشاگران شد و رزومه بسیار محکمی برای ادامه فعالیت او گردید.

صحرا اسدالهیدر سال97از جمله بازیگران پرکاری بود که درسه سریالبازی کرد، سریالشرایط خاص،سریال از یادها رفتهوسریال بچه مهندس 2از جمله فعالیت های هنری اش در این سال بود.

علاقه مندی های صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی،ماشین عشق ابدی من است، قطعا اگر تو سینما اتفاقی برام نیفتدنمایشگاه ماشینمیزم که چرخ بزنم تو نمایشگاه و لذت ببرم، یا اگر نشد راننده ترانزیت می شوم ، یا اگر نشد دلال ماشین می شم تا بتونم دائم ماشین های خوب سوارشم و بفروشم و اگر هیچکدام اینا نشد میرم کارواش که بتونم ماشینای خوب رو بشورم و کیف کنم.

مصاحبه با صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی،مهمترین تفریح و سرگرمی من لحظه هایی است که کنار خانواده ام می گذرانم. ترجیح من این است که هر وقت کار نداشته باشم، نزد خانواده ام باشم. نزد خانواده بودن را به هر چیزی و هر اتفاقی ترجیح می دهم. همچنینعاشق فیلم دیدنمخصوصا دیدن فیلم های کوتاه هستم؛ فیلم های کوتاه که در دنیا اتفاق های ویژه ای را در ذهن شما رقم می زند، یعنی یک مدیوم کوتاه که پیشامد عجیبی در آن رخ بدهد.

صحرا اسدالهی،خیلی فیلم دیدن را دوست دارم و علاقه خیلی مهم دیگر من غذا پختن است.

صحرا اسدالهیدیوانه وار استاد شجریان را دوست دارم، دیوانه وار دوستشان دارم و به طرز عجیبی هنگامی که صدای ایشان را گوش می کنم، احساس می کنم چهار ستون بدنم شروع به لرزیدن می کند. و به غیر از ایشان، قطعاموسیقی پاپرا هم دوست دارم.

بازی صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباست

صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباستدر کنار بازیگرانی همچونثریاقاسمی،نیمارئیسی،رسول نجفیان،مهتاج نجومی،امیدروحانی،بیژن بنفشه خواهو اردلان شجاع کاوه ، سارا مقربی، شهرزاد جعفری،آزاده سیفیو ... به ایفای نقشپرداخته است.

معرفی سریال زندگی زیباست

شبکه دو شب گذشتهسریال تلویزیونی «زندگی زیباست» ساخته «قاسم جعفری»را بدون اطلاع‌رسانی قبلی روانه آنتن کرد. تولید این سریال در سال ۱۳۹۸ به پایان رسیده و در طول دو سال گذشته وضعیت بلاتکلیفی داشته است.

اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست

این سریال با معرفی 20 بازیگر جوان تئاتری به عنوان نقش های اصلی تولید شده است.سارا مقربی بازیگر جوان سریال بوتیماربرای اولین بار در سریال زندگی زیباست نقش آفرینی کرده بود اما به دلیل عدم پخش آن، در مجموعه طنزبوتیمارشناخته شد.

ثریا قاسمی، بیژن بنفشه خواه، نیما رئیسی، امید روحانی، مهتاج نجومی، رسول نجفیان،جمشید جهانزاده، اردلان شجاع کاوه، صحرا اسداللهی، سیاوش قلعه وردی، علیرضا ناصحی،سعید زارعی، شهرزاد جعفری، ستایش رجایی نیا، آزاده سیفی، علیرضا رسولی، رامین جعفری،حمید رشید، سارا مقربی، سجاد بابایی، یاسمین خلدبریناز بازیگران این سریال تلویزیونی می باشند

داستان و بازیگران سریال زندگی زیباست

قاسم جعفری کارگردان سریال های همچون خط قرمز، کمکم کن و مسافری از هنددر سریال زندگی زیباست به سراغ داستان عاشقانه ای دیگر رفته است. قصه این سریال  به نویسندگیپریسا شمس و حامدافضلیدرباره رسیدن 7 زوج عاشق به یکدیگر است.

سریال تلویزیونی عشق ساختهقاسم جعفری باعنوان جدید زندگی زیباست شب گذشته (شنبه)، بدون اطلاع رسانی قبلی ساعت ۲۱:۳۰  روی آنتن شبکه دوم سیمارفت. پخش این سریال جدید در حالی آغاز شد که تا ساعت ۲۱ دیشب، سایت رسمی شبکه دو سیما اعلام کرده بود سریال تکراری هشت و نیم ساختهشهرام شاه حسینیپخش خواهد شد.

تعداد قسمت های سریال زندگی زیباست

زندگی زیباستدرقالب ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸در تهران، کویر طبس، یزد، مشهد، چالوس و بندر چابهار تصویربرداری شده است. حدود ۲۰ بازیگر جوان تئاتری برای اولین بار در این سریال جلوی دوربین رفته  و شخصیت های اصلی سریال را بازی می کنند.

سال گذشته بازیگران جوان سریال درنامه ای اعتراضی بهعلی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما درخواست کردند سریالشان پس از یک سال بلاتکلیفی تعیین تکلیف شود.

در بخشی از نامه آنها خطاب به رئیس صداوسیما آمده بود: الان پر از سرکوب و ناامیدی این نامه را می‌نویسیم که شاید بخوانید، شاید به دستتان برسد که بتوانیم حقمان را پس بگیریم. فیلمنامه‌ای که توسط سازمان صدا و سیما تصویب می‌شود، ساخته می‌شود اما حاصلش توسط همان سازمان بلاتکلیف می‌ماند... ما سعی کردیم بهترین خودمان را ارائه بدهیم که جواب‌گوی مخاطب هم‌نسل‌مان باشیم اما عدم پخش سریالی که با تمام قواعد سازمان ساخته شده، شوخی نیست؟

پخش ناگهانی سریال «زندگی زیباست» از شبکه دو پس از دو سال تاخیر

داستان سریال درباره چگونگی رسیدن هفت عاشق و معشوق به یکدیگر است .... در برنامه‌های اعلامی سیما درتابستان ۱۴۰۰توسط معاونت سیما، هیچ اشاره ای به پخش این سریال نشده بود.

قاسم جعفری کارگردانی سریال‌های همچون خط قرمز، کمکم کن ومسافری از هندرا در کارنامه دارد.

معرفی عوامل سریال زندگی زیباست

عوامل سازنده این سریال عبارتند ازنویسندگان: پریساشمس و حامدافضلی  مدیران تصویربرداری: افشین علیزاده و مصطفی احمدیان

مجموعه کارهای صحرا اسدالهی

صحرا اسدالهی

  • فیلم آقای سانسور (۱۳۹۶) به کارگردانی علی جبارزاده
  • فیلم شب لرزه (۱۳۹۶) به کارگردانی محمرضا رحمانی
  • فیلم آپاندیس (۱۳۹۵) به کارگردانی حسین نمازی
  • فیلم دریاچه ماهی (۱۳۹۵) به کارگردانی مریم دوستی
  • فیلم فروشنده (۱۳۹۴) به کارگردانی اصغر فرهادی

سریالهای صحرا اسدالهی

  • سریال از یادها رفته
  • سریال در جستجوی آرامش

کارهای تئاتر صحرا اسدالهی

  • ۱۳۹۶ دریبل سعید دشتی
  • ۱۳۹۶ عشق و اندوه پویان درزی

گردآورنده :علیرضا یوسفی#‌فرهنگ #‌هنر منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهریه حقی است که قانون برای زن در نظر گرفته در این مطلب به دریافت مهریه در طلاق به درخواست زن می‌پردازیم.

2 ساعت پیش

ما لیستی از بهترین مرطوب کننده های طبیعی برای پوست های چرب را به شما ارائه می دهیم، زیرا ممکن است آنهایی که دارای ترکیب شیمیایی هستند با بسیاری از آنها مطابقت نداشته باشد.

12 ساعت پیش

بیوگرافی نیلوفر کوخانی, شروع فعالیت هنری نیلوفر کوخانی, بازی نیلوفر کوخانی در سریال خانه امن, بازی نیلوفر کوخانی در سریال قورباغه, نیلوفر کوخانی و همسرش, فیلم های نیلوفر کوخانی

12 ساعت پیش

آذین احرامی در سریال نوار زرد2 کنار بازیگرانی همچون حسین پاکدل، حسام محمودی، امیرحسین صدیق، ایوب آقاخانی، ستاره قطبی ایفای نقش کرده است.

12 ساعت پیش

درد مفاصل چیست و آیا در دوران بارداری شایع است؟, انواع دردهای مفصلی در دوران بارداری, چگونه از دردهای مفصلی در دوران بارداری جلوگیری کنیم

18 ساعت پیش

در این مقاله، ما اطلاعات مفصلی در مورد مشخصات تغذیه ای و مزایای کاسنی به شما ارائه می دهیم.

18 ساعت پیش

سریال نوار زرد2 با بازی محمود پاک نیت، پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل، حسام محمودی، زمان پخش سریال نوار زرد۲ از آذرماه 1401 از شبکه 2 رای ساعت 21:30 پخش می شود.

20 ساعت پیش

هنگام طلاق باید یکایک موارد مطروحه در قانون خانواده در نظر گرفته شود. در این نوشتار به آنچه مردان در مورد ازدواج باید بدانند می‌پردازیم.

20 ساعت پیش

گاهی عدم دخالت در معامله دلیلی است تا معامله به‌صورت وکالتی صورت پذیرد. در این مطلب به مشکلات ممکن در معاملات با وکالتنامه می‌پردازیم.

23 ساعت پیش

کمردرد چیست و آیا در دوران بارداری شایع است؟, دلایل کمردرد در دوران بارداری, داروهای خانگی برای درمان کمردرد در دوران بارداری, نکاتی برای پیشگیری و جلوگیری از کمردرد در دوران بارداری

دیروز

بازیگران فیلم سینمایی مرد ابری: محمود نظرعلیان، اکبر صادقی، اردشیر زاهد، حمدالله سلیمی، رسول علی‌نژاد، محمد فرجی،هستند

دیروز

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال نوبت لیلی, بیوگرافی لیلا مرزبان, مصاحبه لاله مرزبان بازیگر فیلم زیر سقف دودی , کارهای هنری لاله مرزبان, ازدواج لاله مرزبان

دیروز

ما چند درمان خانگی برای عفونت قارچی ذکر کردیم که بسیاری از زنان اطمینان دارند که مؤثر هستند. 

1 روز پیش

مشق امشب به کارگردانی اشکان نجاتی و مهران نعمت اللهی با نگاهی به فیلم مشق شب یکی از فیلم‌های ماندگار عباس کیارستمی، آماده نمایش و پخش جهانی شد.

1 روز پیش

جزئیات ساخت سریال بچه مهندس 5 و جزئیات ساخت سریال بچه مهندس 5 به کارگردانی بهرنگ ملک‌محمدی و بازیگری محمدرضا رهبری و مهشید جوادی مشخص شد.

1 روز پیش

بیشتر...