مجله دلتا |
1 ماه پیش

مبلمان اتاق پذیرایی مبلمان اتاق پذیرایی تاثیر مبلمان پذیرایی در دکوراسیون مجله دلتا

انتخاب مبلمان بر اساس سبک طراحی داخلی و بر اساس نوع معماری و ساختار فضا از مهم‌ترین مراحل در طراحی دکوراسیون داخلی بشمار می‌رود.
مبلمان اتاق پذیرایی

ست مبلمان از جمله لوازم اساسی در اتاق نشیمن و سالن پذیرایی بشمار می‌رود. زمانی که می‌خواهیم خانه خود را دکوراسیون کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما خطور می کند، کاناپه و ست مبلمان است. برای این که بدانید در انتخاب مبلمان اتاق پذیرایی به چه نکاتی باید توجه کنید، بامجله دلتاهمراه باشید.

با مبل اسپرت به نشیمن خود نشاط ببخشید

قبل از انتخاب مبلمان اتاق پذیرایی، ابتدا باید نوع طراحی داخلی و نوع معماری فضا را در نظر داشته باشید. اگر پذیرایی بزرگی در اختیار دارید و خانواده پر رفت و آمدی هستید، بهتر است که مبل‌های مدل اسپرت را انتخاب کنید.

با مبل اسپرت به پذیرایی خود نشاط ببخشید

با کاناپه‌های اسپرت ساده و یا تخت خواب شو، هم می‌توانید دکوراسیونی ساده و مینیمال را به نمایش بگذارید. این مدل کاناپه و مبلمان از نظر قیمتی نیز هزینه کمتری نسبت که مدل‌های دیگر دارند.

نشیمنی به سبک کلاسیک با مبلمان کلاسیک!

اگر به سبک کلاسیک علاقه‌مند هستید، مبل‌های سبک کلاسیک بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. با مبل‌های سبک کلاسیک می‌توانید زیبایی سالن پذیرایی خود را به حد اعلا برسانید. زیبایی ظاهری مبل‌های کلاسیک، فضای سبک کلاسیک را در خانه ایجاد می‌کنند و از نظر ظاهری مکانی زیبا و تاثیر گذار ایجاد خواهد کرد.

نشیمنی به سبک کلاسیک با مبلمان کلاسیک!

با مبلمانسبک مدرنسلیقه خود را به نمایش بگذارید

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید. مبل‌های مدرن بر اساس اندازه مورد نظر شما تولید می‌شوند. با استفاده از مبل‌های مدرن می‌توانید دکوراسیونی که در نظر دارید را اجرا کنید.

تاثیر مبلمان پذیرایی در دکوراسیون

مبل‌های تاشو و تخت خواب شو

مبل‌های تخت خواب شوو تاشو نیز جای خود را در طراحی داخلی خانه‌ها باز کرده‌اند. این مدل مبل‌ها معمولا برای خانه‌های کوچک ترجیح داده می‌شوند. این مبل‌ها به دلیل راحتی و کاربردی که دارند، ظاهری زیبا به اتاق پذیرایی می‌بخشند. از ویژگی‌های این مبل‌ها این است که به شما این امکان را می دهند تا به راحتی دکوراسیونی ساده و مینیمال طراحی کنید.

مبلمان اتاق پذیرایی

پیشنهاد مطالعه:مطلبچه فرشی خانه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کدام چیدمان مبلمان برای فضای نشیمن شما بهتر است؟ در این مطلب از مجله دلتا بهترین روش‌های چیدمان مبلمان در دکوراسیون معرفی می‌شود.

3 روز پیش

چیدمان پذیرایی باید پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان خانه باشد. در این مطلب از مجله دلتا به روش‌ های چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته می‌شود. 

3 روز پیش

آیا می‌خواهید یک اتاق بزرگ را بدون انجام هیچ کاری به دو قسمت مجزا تقسیم کنید؟ در این مطلب ترفندهایی برای جدا کردن فضای اتاق ارائه می‌شود.

3 روز پیش

افرادی که خانه‌هایی کوچک دارند، از هر سانتی متر فضا بیشترین استفاده را می‌کنند. در این مطلب به ایده‌هایی چیدمان در اتاق کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

استفاده از رنگ‌های خنثی روشی عالی برای ست کردن فرش و پرده است. با کاربرد رنگ‌های بژ، مشکی، قهوه‌ای یا سفید همیشه خیالتان راحت خواهد بود.

4 روز پیش

ترکيب رنگی زيبا و متناسب يکی از عواملی است که به زيبايی منزل شما می‌افزايد. در این مطلب ایده‌هایی برای ترکیب رنگ در خانه شما ارائه می‌شود.

5 روز پیش

در آشپزخانه کوچک با کمبود فضا مواجه هستید، اما می‌توانید فضا را بزرگ جلوه دهید. در این مطلب نکات چیدمان در آشپزخانه کوچک ارائه می‌شود.

5 روز پیش

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند.

6 روز پیش

طرح‌های مدرن و فانتزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قالیچه اتاق خواب است. در این مطلب نکاتی برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب ارائه می‌شود.

6 روز پیش

آیا با نصب پرده در خانه و ایده‌های خلاقانه نصب آن‌ آشنایی دارید؟ به دلیل تنوع بالا هیچ نگرانی در مورد انتخاب مدل پرده مناسب وجود ندارد.

۱ هفته پیش

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است. چه‌بهتر که قلب خانه‌تان رنگی باشد که می‌پسندید. این مطلب به معرفی رنگ های مناسب آشپزخانه می‌پردازد.

۱ هفته پیش

بعد از اینکه با چند بار جابه جا کردن و چیدمان مناسب جای ایدهآل مبل را پیدا کردید، وقت آن رسیده که برای تزیین دیوار پشت مبل تصمیم بگیرید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک برای بسیاری از ما به چالشی بزرگ تبدیل شده است. افراد به این فکر می‌کنند که چطور خانه‌ کوچک‌ خود را زیباتر کنند.

۱ هفته پیش

دیوار یکی از مهم‌ترین عنصرهای یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

۱ هفته پیش

انتخاب و خرید فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به اصول چیدمان فرش در اتاق می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...