مجله دلتا |
۱ هفته پیش

دکور آشپزخانه طراحی دکور آشپزخانه دکوراسیون آشپزخانه چیدمان آشپزخانه مجله دلتا

برای داشتن خانه‌ای گرم و صمیمی به یک آشپزخانه با دکوراسیون کاربردی و زیبا نیاز دارید. در این مطلب درباره اصول اولیه چیدمان و دکور آشپزخانه بیشتر خواهیم خواند.
دکور آشپزخانه

اگر می‌خواهید که آشپزخانه‌ای بی نقص داشته باشید، ایده‌های دکوراتیو آسان و کارآمد می‌توانند به شما کمک کنند. با توجه به نکات کلیدی که در طراحی دکور آشپزخانه وجود دارد می‌توانید به آشپزخانه‌ای دست پیدا کنید که به شما حس غرور و زیبایی بدهد. همچنین از آشپزخانه به عنوان بخشی از محیط زندگی خود برای پذیرایی از مهمان‌ها استفاده کنید. بامجله دلتاهمراه باشید.

ایده‌های دکوراتیو برای آشپزخانه‌ای دلباز

آشپزخانه را به‌گونه‌ای طراحی کنید که دلباز و فرح بخش باشد.

  • برای این منظور ابتدا باید رنگ‌های روشن را انتخاب کنید.
  • رنگ سفید و تنالیته‌های متنوع آن را انتخاب کنید.

آشپزخانه‌ای که رنگ سفید در آن به عنوان رنگ غالب بکار برده شود. همچنین رنگ‌های سایر لوازم با رنگ سفید هماهنگی داشته باشد. هم مکانی دلباز و روشن خواهد بود و هم فضایی بسیار آرامش بخش ایجاد خواهد کرد.

طراحی دکور آشپزخانه

سیستم روشنایی مناسب

نورپردازی آشپزخانه نیز به اندازه رنگ آن اهمیت دارد. سیستم روشنایی و لوستری که در طراحی دکور آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد باید بتواند تمام نقاط آشپزخانه را به یک میزان روشن کند. همچنین شدت نور آن نیز باید به اندازه‌ای باشد که به سلامت چشم‌ها آسیب وارد نکند. با توجه به این نکات می‌توانید سیستم نورپردازی مناسبی را در محیط آشپزخانه ایجاد کنید. زمانی که بتوانید یک سیستم نور پردازی کافی را در آشپزخانه طراحی کنید، به مکانی بی‌نقص و زیبا دست پیدا خواهید کرد.

دکوراسیون آشپزخانه

کنتراست رنگ‌های متضاد در آشپزخانه

در دکوراسیون آشپزخانه می‌توانید از رنگ‌های متضاد استفاده کنید. فراموش نکنید که برای این که در این مکان میان رنگ‌ها کنتراست ایجاد کنید. باید از رنگ‌های متضاد به میزان متعادل استفاده کرده و از به کار بردن رنگ‌های متعدد و بیش از حد دوری کنید. مطالب بیشتر در مورد رنگ آشپزخانه را در مطلبانتخاب رنگ آشپزخانهبخوانید.

چیدمان آشپزخانه

کاشی‌های آشپزخانه

برای دیوار و فضای خالی که میان کابینت‌های بالا و پایین باقی می‌ماند از کاشی‌های رنگی، جذاب و زیبا استفاده کنید. کاشی‌ها از جمله عناصر دکوراتیو و کاربردی آشپزخانه هستند. این عناصر می‌توانند انرژی مثبت به فضا ببخشند و باعث ایجاد حس شادی در انسان شوند. با انتخاب کاشی‌هایی رنگی و طرح‌های هماهنگ با کلیت طراحی آشپزخانه، ظاهری زیبا و دلنشین به آن بدهید.

کاشی آشپزخانه

پیشنهاد مطالعه:مطلبروشنایی به همراه زیبایی در خانه شمارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب رنگ در اتاق خواب برای دکوراسیون اتاق‌های کوچک عاملی تاثیرگذار است. می‌توان رنگ سفید را برای تمام دیوارها، اکثر مبلمان بکار برد.

۱ هفته پیش

انتخاب مبلمان منزل یکی از مهم ترین کارها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل به حساب است. به نوعی می‌توان مبلمان را قلب چیدمان هر منزلی دانست.

۱ هفته پیش

دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب مدرن نیاز به ایده‌هایی جذاب دارد. در این صورت می‌توان فضایی بسیار لاکچری و مدرن در اتاق خواب خانه ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

ساماندهی فضای آشپزخانه از آن جهت که وسایل زیادی در آن وجود دارد، کمی مشکل بنظر می‌رسد. در این مطلب ترفندهای نظم دهی آشپزخانه ارائه می‌شود.

۱ هفته پیش

بیشتر...