تیتر برتر |
۱ هفته پیش

پشت پرده مرگ مشکوک اشکان منصوری بازیگر هزارپا چیست سایت تیتربرتر TitreBartar com

پشت پرده مرگ مشکوک اشکان منصوری بازیگر هزارپا چیست؟

به گزارشتیتربرتر؛ خبردرگذشت اشکان منصوریبازیگر جوان سینما وخبرنگارباشگاه خبرنگاران جوان در سن ۴۰ سالگی در دوم اردیبهشت ماه جاری خبرساز شد.

وی دانش‌آموخته رشته بازیگری بود و در فیلم‌ سینمایی «هزارپا»، مجموعه‌های تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه»، «پرستاران» و سریال نمایش خانگی «رقص روی شیشه» به ایفای نقش پرداخته بود.

امامرگ اشکان منصوری، حالا سوالات زیادی را برای خانواده‌اش به جا گذاشته است؛ مرگی که در ابتدا گفته شد بر اثربیماری کلیویبود و بعد نیز مشخص شد که بر اثرکروناجان باخته است.

اماخانواده اشکاننظر دیگری دارند. آنهایی که هنوز هم پیگیر ماجرا هستند و می خواهند بدانند علت مرگ او چه بود. آنها معتقدند که اشکان بر اثرتزریق یک آمپول مرموزدر بیمارستان جان باخته است.

روایت تلخ مرگ اشکان منصوری از زبان برادرش

ایمان منصوریبرادراشکاناست. پسری که هنوز مرگ برادرش را باور ندارد؛ چون آخرین‌بار با جملات امیدوارکننده برادرش روبه‌رو شده بود: «برادرم هیچ مشکلی نداشت. حالش کاملا خوب بود. داشت از بیمارستانترخیصمی‌شد. روز پیش از مرگش او را دیدم. با او صحبت کردم. می‌گفت حالم خوب است. خیلی خوشحال بود که قرار است مرخص شود.

اما فردای همان روزخبر فوتشرا به ما دادند. چیزی که برای من و خانواده‌ام سوال شده، این است که دو روز پیش از مرگ برادرم،چه آمپولیبه او تزریق شد کهپاهای اشکان ورم کرد؛ ورم آن قدر شدید بود که من شوکه شده بودم. وقتی از اشکان پرسیدم چه اتفاقی برایت افتاده گفتیک آمپول به من تزریق کردند، بعد از آن پاهایم ورم کرد و هر لحظه هم بدتر شد. پرستار و دکتر‌ها گفتند احتمالابه این آمپول حساسیت داریولی خیلی زود خوب می‌شوی. اما برادرم دو روز بعد مرد؛ در حالی که کرونای او اصلا پیشرفته نبود. حالش هم خیلی خوب بود.»

بنابر نوشته شهروند؛ ماجرا به یک نسخه مرموز برمی‌گردد؛ نسخه‌ای که برادر اشکان هزینه‌اش را به بیمارستان پرداخت کرد اما هرگز متوجه نشد که پول چه دارویی را می‌پردازد. فقط به او گفته بودند که باید دارویی به او تزریق شود.

ماجرای تزریق یک آمپول مرموز به اشکان منصوری

ایمان منصوری 30 هزار تومانهزینه نسخهرا واریز کرد. اما درست چند ساعت بعد متوجه شد پاهای برادرش ورم کرده است: «همان شب با برادرم تلفنی صحبت کردم. می‌گفت پاهایش به‌شدت ورم کرده و خیلی وحشتناک شده است؛ وقتی دلیلش را پرسیدم به من گفت که یکآمپولبه او تزریق کرده‌اند.

می‌گفت پرستار و دکتر احتمال می‌دهند که به خاطرحساسیتبه اینآمپولاین طور شده‌ام. شاید همآمپول اشتباهیتزریق شده باشد. فردای همان روز به دیدنش رفتم. برادرم حالش کاملا خوب بود. می‌گفت حتی ازدستگاه اکسیژنهم استفاده نمی‌کند. سرحال بود. حتی بی‌حال هم نبود. همان روز به من گفت که دکتر قرار است آخر هفته او را مرخص کند. می‌گفت از بیمارستان خلاص می‌شود. برای همین خیلی خوشحال بود؛ اما وقتی پاهایش را دیدم تعجب کردم؛ورمبسیار زیادی داشت. به او گفتم هنوز ورم پاهایت خوب نشده؟ گفت نه حتی از دیروز بدتر هم شده است ولی دکتر می‌گوید خوب می شود. اما وقتی فردای آن روز به بیمارستان رفتم، گفتندبرادرم مرده است؛ در صورتی که اشکان حالش خوب بود. حتی دکتر به او گفته بود برایعمل جراحیآماده است.»

جزییات ابتلای اشکان به کرونا در بیمارستان

تیروییداشکان پرکار شده بود. درنهایت بعد از آزمایش‌های مختلف مشخص شد او درکلیه‌اش غده‌ای داردکه در حال رشد است. به گفته دکتر معالجش جای نگرانی نبود. با یکعمل جراحیغده از بدن خارج می‌شد.

همین شد که اشکان با پای خودش به بیمارستان رفت تا عمل جراحی انجام شود.

«وقتی اشکان در بیمارستان بستری شد تا مقدمات جراحی فراهم شود به‌ دلیلتب بالایی که داشت دکتر بیهوشیاجازه عملصادر نکرد. سه بار از اوتست کروناگرفتند اما هر سهتست منفیبود. همین موضوع باعث شد تا اشکان 14 روز در بیمارستان بستری شود. درنهایت تست کرونایش مثبت ودر همان بیمارستان به بیماری کرونا مبتلا شد.

با این حال اشکان با وجودابتلا به کرونادر وضعیت خوبی به سر می‌برد. در بخش، بدون استفاده ازدستگاه اکسیژنخوب نفس می‌کشید.سطح اکسیژنش 92بود. حتی روزی که به دیدنش رفتم، پرستاران گفتند که اشکان از همه بیماران کرونایی سرحال‌تر است و حالش خوب است و بدون اکسیژن نفس می‌کشد.»

معمای مرگ اشکان منصوری بازیگر جوان

حالا خانواده منصوری مانده‌اند؛ با غمی بزرگ و سوالاتی بی‌جواب. داغی که شوک بزرگی را به خانواده اشکان و دوستان و آشنایش بود. «از همان روزی که پاهای اشکان ورم کرد، می‌دانست که اتفاقی رخ داده اما کسی پاسخگو نبود. برادرم به دلیل یک توده کوچک به بیمارستان رفت، در حالی که مبتلا به کرونا نبود. هیچ تورمی هم در پایش وجود نداشت. حتی روزی که خبر فوتش را اعلام کردند، پرستاران گفتند که ما هم خودمان نمی‌توانیم باور کنیم که چنین اتفاقی رخ داده است. حالا هم ما نمی‌دانیم که باید چکار کنیم. اگر درخواست بررسی پزشکی قانونی را هم می‌دادیم، به دلیل اینکهعلت مرگ کرونابود، چندان ترتیب اثر داده نمی‌شد.

حالا هم از مسئولان تقاضای پیگیری دارم تا اگر حقی از برادرم ضایع شده است، بی‌پاسخ نماند. من خودم از چند پزشک متخصص سوال کردم و آنها گفتند که هر چه بوده از همانتزریق آمپولبوده است. ما می‌خواهیم بدانیم که آن آمپول چه بوده و چرا به برادرم تزریق کرده‌اند. برادر من دیگر برنمی‌گردد. او جان باخته ولی باید دلیلش را بدانیم.»

گردآورنده: الهام خلیلی خو#‌فرهنگ #‌هنر منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آشنایی با سه سریال کمدی جایگزین سریال‌های ویژه ماه رمضان,حضور بازیگران طنز در تلویزیون پس از رمضان,معرفی سریال روزهای آبی,زمان پخش و تکرار سریال روزهای آبی,معرفی سریال زیرخاکی 2,ساعت پخش سریال زیرخاکی2,معرفی سریال بوتیمار,ساعت پخش و تکرار سریال بوتیمار,,,,

2 روز پیش

آشنایی با سریال خانه آقاجان,معرفی سریال خانه آقاجان,خلاصه داستان سریال خانه آقاجان,اسامی بازیگران سریال خانه آقاجان,معرفی عوامل سریال خانه آقاجان,توضیحات حسن اسدی بازیگر سریال خانه آقاجان

2 روز پیش

محیطی که در آن زندگی می‌کنید خسته کننده و کسالت آور بنظر می‌رسد؟ وقت آن رسیده از میان سبک‌ های مطرح دکوراسیون داخلی سبکی را انتخاب کنید.

2 روز پیش

به مدت سه روز فرصتی برای فسخ قرارداد به‌دلیل عدم پرداخت مبلغ معامله وجود دارد و فروشنده در این مدت می‌تواند معامله را برهم زند.

2 روز پیش

اگر مرد از ابلاغ حکمی که علیه وی صادر شده با خبر شود به استناد اینکه از وجود دعوایی علیه او مطلع نشده از حکم صادره واخواهی کند.

2 روز پیش

آموزش ساده پولکی زعفرانی,طرز تهیه پولکی زعفرانی,مواد اولیه برای تهیه پولکی زعفرانی,نکات مهم در تهیه پوکی زعفرانی,طرز تهیه پولکی اصفهان با طعم‌های مختلف

3 روز پیش

بازی کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,بیوگرافی کیوان ساکت اف,بیوگرافی کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,کیوان ساکت اف در سریال روزهای آبی,خانواده کیوان ساکت اف,سریال روزهای آبی,تحصیلات کیوان ساکت اف,خانواده کیوان ساکت اف,ازدواج کیوان ساکت اف,شروع فعالیت هنری کیوان ساکت اف,علاقه مندی های کیوان ساکت اف,معرفی سریال روزهای آبی,اسامی بازیگران سریال روزهای آبی,خلاصه داستان سریال روزهای آبی,زمان پخش سریال روزهای آبی,معرفی عوامل سریال روزهای آبی,,,

3 روز پیش

صحبت های مهدی سلوکی درباره آزاده نامداری,بیوگرافی محمد سلوکی,فعالیت هنری محمد سلوکی,ماجرای هم‌بازی شدن آزاده نامداری با آذرخش فراهانی,صحبت های سجاد عبادی در مراسم چهلم همسرش آزاده نامداری

3 روز پیش

زمان پخش سریال صبح آخرین روز جایگزین بچه مهندس 4,معرفی سریال صبح آخرین روز,اسامی بازیگران سریال صبح آخرین روز,خلاصه داستان سریال صبح آخرین روز,اسامی بازیگران سریال صبح آخرین روز,معرفی عوامل سریال صبح آخرین روز,زمان پخش سریال سریال صبح آخرین روز

3 روز پیش

دیه زن نصف دیه مرد است. اما این تفاوت دیه در صورتی که آسیب در اعضا مانند دست، پا،منافع مانند بویایی، چشایی،باشدمتفاوت می‌شود.

3 روز پیش

لازم برای تنظیم قرارداد پیش فروش املاک به نکات مهمی مانند مشخصات طرفین، تاریخ تحویل ملک، سند رسمی یا وکالت نامه، بیمه و ...توجه کرد

3 روز پیش

یکی از راه‌های تغییر دکوراسیون پذیرایی تغییر شکل مبلمان است. شکل مبلمان سبک اتاق پذیرایی شما را تنظیم می‌کند. مبلمان چستر رسمی‌تر هستند.

3 روز پیش

انتقال پارکینگ برای اشخاص یا به صورت اقرارنامه است یا سند رسمی که متناسب با این که مالکین صرفا یک شخص باشد یا دو شخص متفاوت است .

3 روز پیش

بازی ویدا جوان در سریال روزهای آبی,بیوگرافی ویدان جوان در سریال روزهای آبی,ماجرای ازدواج ویدا جوان,شروع فعالیت هنری ویدا جوان,معرفی سریال روزهای آبی,اسامی بازیگران سریال روزهای آبی,خلاصه داستان سریال روزهای آبی,زمان پخش سریال روزهای آبی,معرفی عوامل سریال روزهای آبی 

4 روز پیش

وکیل معاضدتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد,نحوه پیدا کردن وکیل معاضدتی,کار وکیل معاضدتی,حق الوکاله وکیل معاضدتی,نحوه گرفتن وکیل معاضدتی,شروط لازم برای گرفتن وکیل معاضدتی,حق الزحمه وکیل رایگان یا معاضدتی,

4 روز پیش

بیشتر...