مجله دلتا |
4 ماه پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل انتخاب گیاهان آشپزخانه گیاهان آپارتمانی آشپزخانه مجله دلتا

استفاده از گیاهان آپارتمانی در چیدمان آشپزخانه یک راه ساده و کم‌هزینه برای زیباسازی فضای آشپزخانه است. گیاهان سبز آپارتمانی حال‌وهوای آشپزخانه را سرشار از سرزندگی و آرامش می‌کند.
گیاهان مناسب آشپزخانه

گیاهان مناسب آشپزخانه منزلاز جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند و کمترین آسیب را ببینند. این گیاهان دارای طرفداران بسیاری نیز هستند و گزینه خوبی برای نگهداری در آشپزخانه هستند. بامجله دلتاهمراه باشید.

پوتوس

این گیاه از جمله گیاهان مناسب آشپزخانه است که می‌توان در آشپزخانه نگهداری نمود. این گیاه دارای رگه‌های زرد رنگ بوده و جزو گیاهان بادوام در آشپزخانه و خانه است. این گیاه دارای برگ‌های زیبایی بوده که به شکل قلب هستند. گیاه پوتوس دارای آستانه تحمل خوبی در شرایط آشپزخانه و فضاهای دیگر بوده و یکی از خاصیت‌های مهم آن تصفیه هوای اطراف است.

گیاهان مناسب آشپزخانه

برگ عبایی

این گیاه نیز یکی دیگر از گیاهان مناسب آشپزخانه است که دارای برگ‌های زیبا و درخشان است. از ویژگی‌های این گیاه تحمل زیاد و نوسانات دما است که آن را تبدیل به یک گزینه خوب برای نگهداری در قسمت آشپزخانه منزل شما می‌کند.

گیاهان مناسب آشپزخانه

گیاه زاموفیلیا

این نیز یکی دیگر از گیاهان قوی به حساب می‌آید که می‌توان در آشپزخانه نگهداری نمود. این گیاه دارای برگ‌های سبز تیره است و حالتی چرم گونه دارد که همین خصوصیت باعث می‌شود که اکثرا تصور می‌کنند گیاهی مصنوعی است. این گیاه جزو گیاهانی است که به راحتی می‌تواند تنش‌های دمایی را تاب آورد و یک گزینه خوب برای نگهداری در منازل شما است. گیاه زاموفیلا از گیاهان مناسب آشپزخانه محسوب می‌شود که به همین دلیل دارای طرفداران زیادی است.

گیاه زاموفیلیا

گیاه گندمی

گیاه گندمی بسیار مقاوم به خشکی بوده و خیلی هم پرطرفدار است. برگ‌های این گیاه آویزان و دارای مقاومت بالایی هستند. این گیاه به اکثر شرایط مقاوم بوده و یکی از گزینه‌های خوب برای نگهداری در آشپزخانه است. برای آشنایی با گیاهان آپارتمانی به مطلباین گیاهان آپارتمانی خانه شما را لوکس می‌کنندسر بزنید.

گیاه گندمی

گیاه آلوئه‌ورا

این گیاه جزو گیاهان قوی است که مناسب آشپزخانه بوده و کم آبی را به مدت طولانی می‌تواند تحمل نماید. آلوئه‌ورا یکی از گیاهان مناسب برای نگهداری در آشپزخانه بوده که در مواقع سوختگی می‌توانید از آن برای بهبود سوختگی استفاده کنید.

گیاه آلوئه ورا

سانسوریا شمشیری

این گیاه در سایه و در مقابل نور به راحتی زندگی می‌کند و دارای اصالت آفریقایی است. شما این گیاه را در صورتی که به باغبانی و کشاورزی نیز آشنایی نداشته باشید به راحتی می‌توانید نگهداری کنید. پس یک گزینه خوب برای نگهداری در منزل و بخصوص آشپزخانه شما است. برای نگهداری بهتر از گیاهان آپارتمانی به مطلببا این ۷ ترفند از گیاهان آپارتمانی بهتر مراقبت کنیدسر بزنید.

سانسوریا شمشیری

گیاه کاکتوس

کاکتوس‌ها از دیگر گیاهان مناسب آشپزخانه شما هستند زیرا علاوه بر داشتن آستانه تحمل بالا، برای افرادی که آب دادن به گل‌ها را فراموش می‌کنند یا به دلیل شرایط زندگی مجبور به مسافرت رفتن هستند مناسب است. این گیاهان آب بسیار زیادی را در داخل بافت خود ذخیره می‌کنند به همین دلیل به راحتی می‌توانند زمان طولانی را بدون آب زنده بمانند.

گیاه کاکتوس

پیشنهاد مطالعه:مطلبجذاب‌ترین آینه‌ها در دکور منزل که باید بشناسید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیماری روماتیسم چیست؟, عوامل ابتلا به رماتیسم, علائم رماتیسم, انواع دمنوش برای روماتیسم

۲ هفته پیش

سریال 87 متر از تابستان 1401 پخش می شود؟ تلویزیون بعد از پایان چند سریال رمضانی قرار است با مجموعه‌های جدیدی به استقبال ایام عید فطر برود

۲ هفته پیش

معرفی سایت جایگزین الکسا در سال 2022 الکسا که پایگاه مخصوص تجزیه و تحلیل و رتبه‌بندی سایت‌های اینترنتی دنیاست، پس از ۲۵ سال فعالیت به کار خود پایان داد.

۲ هفته پیش

ماسک های چاق کننده طبیعی و گیاهی صورت در چاقی صورت شما بسیار موثر هستند.

۲ هفته پیش

اگر زنی تصمیم به بخشش مهریه خود بگیرد، این کار را می‌تواند به روش‌های مختلف انجام دهد. امروز به بخشش مهریه در عقد موقت می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

امروزه مدل‌های متنوعی برای دوخت پرده وجود دارد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی انواع مدل‌ پرده‌ در دکوراسیون داخلی می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

آخرین فیلم نادر طالب زاده پیش از فوت! نادر طالب زاده مجری و برنامه‌ساز با سابقه تلویزیون دیروز در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

۲ هفته پیش

مبلمان راحتی بیشتر مناسب فضاهای مدرن و مینیمال استفاده است. این مطلب به انتخاب بهترین رنگ برای مبلمان راحتی می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

موضوع خندوانه از عید فطر 1401 تغییر می کند؟ ضبط برنامه عیدفطر خندوانه از روز شنبه آغاز شده و این برنامه از دوشنبه، ١٢ اردیبهشت، روی آنتن می‌رود.

۲ هفته پیش

بیشتر...