مجله دلتا |
۱ هفته پیش

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزل کاربرد سنگ در دکوراسیون مجله دلتا

سنگ‌ها علاوه بر ظاهری لوکس و خاص، دوام بالایی دارند و با هر سلیقه و سبک دکوراسیونی به راحتی هماهنگ می‌شوند.
استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزل

سنگ یکی از مصالح پرکاربرد در منزل است. شاید در نگاه اول یاد کفپوش سنگی و یا کانتر سنگی آشپزخانه بیفتید ولی از کاربردهای دیگر سنگ در منزل انواع وسایل سنگی هستند که هم به شکل کاربردی و هم مانند یک وسیله دکوری می‌توانند در خانه شما باشند. در این مطلب ازمجله دلتابه بیان ایده‌هایاستفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزلمی‌پردازیم.

وسایل سنگی منزل، از میز جلومبلی تا سنگ‌های دکوری

به جز دیوارپوش‌ها و کفپوش‌های سنگی که کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی دارند، برخی از وسایل دیگر مانند انواع میز جلومبلی، ظروف سنگی، استندهای پذیرایی سنگی، اکسسوری‌های سنگی و سنگ‌های تزیینی را نیز می­‌توان در منزل استفاده کرد. همچنین انواع سینک سنگی ظرفشویی و کاسه روشویی سنگی هم از موارد کاربرد سنگ در منزل هستند.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزل

وسایل سنگی خانه، حتی در مبلمان

یکی از وسایلی که سنگ در آن‌ها استفاده می­‌شود، میزهای جلومبلی است. حتی می‌­توان با تراشیدن سنگ‌های بزرگ، صندلی‌هایی سنگی برای محوطه و فضای باز یا حتی داخل منزل طراحی کرد. هرچند این نوع صندلی­‌ها جابه­‌جایی راحتی نخواهند داشت. انواع میزهای جلومبلی در بازار وجود دارند که سطح رویی آن‌ها از سنگ­‌های صیقل یافته ساخته شده است.

استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزل

ظروف سنگی جدید، کاربرد دارند؟

احتمالا این روزها که در بازار به دنبال خرید ظروف جدید هستید، با ظروف سنگی جدید روبرو شده‌­اید. برای یک پذیرایی جذاب از مهمان­‌های خود، انواعی از ظروف پذیرایی سنگی را تهیه کنید. بله این ظروف کاملا قابل استفاده و محکم هستند. برخی از انواع ظروف سنگی به شکل­‌های منظمی در آورده شده‌اند یا دسته و پایه­‌هایی فلزی بر روی آن‌ها نصب شده که به آن‌ها استندهای پذیرایی هم گفته می­‌شود.

ظروف سنگی جدید

سنگ تزیینی کوچک

یکی از راه‌های استفاده از سنگ در دکوراسیون داخلی منزل سنگ­‌های تزیینی است. این سنگ‌ها در ابعاد و رنگ‌های مختلف می‌توانند در طراحی دکوراسیون منزل استفاده شوند. به‌طور مثال شما می‌توانید برای تزیین میز کنسول، چند سنگ صیقلی و در اندازه‌های مختلف را در کنار همدیگر قرار بدهید و جایی برای آن‌ها در گوشه‌­ای از میز کنسول در نظر بگیرید. ترکیب عناصر طبیعی مانند سنگ‌های دکوری و گیاهان بسیار جذاب خواهد بود.

وسایل سنگی منزل، یک آبنمای خاص

یکی از وسایل دکوری که می‌تواند منزل شما را جذاب کند، آبنمای سنگی است. آبنماهای سنگی در ابعاد مختلفی وجود دارند و برای خانه‌ه­ایی که فضای کافی برای قرار دادن آبنما داشته باشند، انتخاب خوبی است. هرچند آبنماهای کوچک هم وجود دارند که حتی بر روی یک میزی که در گوشه‌ای از نشیمن قرار دارند جا می‌شوند. یک آبنما می‌تواند کاملا سنگی باشد یا از سنگریزه‌های تزیینی برای داخل آب استفاده شود. سنگریزه­‌ها در کنار آب، حسی از یک رودخانه را تداعی می‌کنند.

وسایل سنگی خانه، مجسمه سنگی دوست دارید؟

مجسمه­‌ها یکی از اکسسوری­‌هایی هستند که سبک­‌های مختلفی در طراحی آن‌ها دیده می‌­شود. در فروشگاه‌های اکسسوری مجسمه‌های سنگی مدرن هم دیده می‌­شوند که می‌تواند برای منزل شما مناسب باشد. مجسمه سنگی سفید یا سیاه، یک اکسسوری شیک است. همچنین انواعی از گلدان­‌ها برای گیاهان آپارتمانی از جنس سنگ هستند. این نوع گلدان­‌ها ابعاد مختلفی دارند و بستر خوبی برای گیاهان آپارتمانی شما خواهند بود.

مجسمه سنگی در منزل

پیشنهاد مطالعه:مطلبهرگز از این گیاهان آپارتمانی در منزل استفاده نکنیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بعضی از گیاهان محلی هستند که نگهداری‌ از آن‌ها شرایط ویژه‌ای دارد. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات نگهداری از گیاهان در منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون زیبای منزل می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم مدل های جدید پرده اتاق پذیرایی را معرفی کنیم. در ابتدا به در مورد پرده مناسب و نحوه انتخاب آن می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

برای داشتن یک خواب خوب در شب چه کارهایی انجام می‌دهید؟ در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات چیدمان اتاق خواب برای خواب راحت می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا به بیان ویژگی مبلمان چرمی در دکوراسیون منزل می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

آیا تاکنون به کاربرد چوب در دکوراسیون داخلی منزل و نقش آن در زیباسازی فضای داخلی خانه فکر کرده اید؟ همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم تا شما را با انواع سنگ تزیینی دارای خواص انرژی درمانی آشنا سازیم. با این مطلب همراه باشید.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی برای چیدمان بالکن در دکوراسیون داخلی منزل شما می‌پردازیم. همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

در این مطلب به معرفی ترفندهای چیدمان و دکوراسیون زیبا می‌پردازیم که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها خانه‌ای با یک چیدمان شیک بچینید.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم تا در خصوص تاثیر چوب در دکوراسیون داخلی منزل و علت محبوبیت و قابلیت آن سخن بگوییم.

۱ هفته پیش

در اين مطلب از مجله دلتا به بیان كاربردهای ساعت‌ ديواری در دکوراسیون منزل می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

وجود گیاه آپارتمانی در اتاق خواب شما تاثیر زیادی دارد و به خواب آرام شما کمک می‌کند.این مطلب به معرفی گیاهان مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

این مطلب نکاتی ساده و جذاب استفاده از گلدان دیواری در دکوراسیون را بررسی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها، طبیعت را به خانه خود بیاورید.

۱ هفته پیش

اتاق خواب خصوصی‌ترین فضا بوده و چیدمان آن در روحیه افراد تاثیرگذار است. این مطلب به بیان اصول و قواعد دکوراسیون اتاق خواب منزل می‌پردازد.

۱ هفته پیش

هنگام ورود به بعضی از خانه‌ها احساس بهتری به ما دست می‌دهد. در این مطلب از مجله دلتا  به بیان نکات پاکسازی منزل از انرژی منفی می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...