مجله دلتا |
3 روز پیش

سبک در دکوراسیون داخلی سبک های دکوراسیون معرفی سبک دکوراسیون داخلی مجله دلتا

بر خلاف تصور اکثریت مردم همیشه هم تجملات باعث زیبایی دکوراسیون نمی شود. بلکه با وسایلی ساده و در عین حال زیبا می‌توان دکوراسیونی دلنشین داشت.
سبک در دکوراسیون داخلی

شاید شما هم از آن دسته کسانی باشید که دوست دارید وسایل دکوراسیون منزل خود را از میان ساده‌ترین و زیباترین آن‌ها انتخاب کنید. سادگی مغایرتی با زیبایی ندارد. با کمی دقت و خلاقیت می‌توان خانه‌ای بسیار زیبا و دلنشین که به دور از تجمل و زرق و برق است، داشت. در این مطلب ازمجله دلتاشما را با ۵ سبک در دکوراسیون داخلی که طرفدار سادگی هستند، آشنا کنیم.

سبک شیکر

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود. در کل این سبک سعی دارد از رنگ‌های مات بیشتر استفاده کند. چوب‌های استفاده شده درکفپوش‌های فضاهایی که به این سبک چیده شده اند، مات هستند. سبک شیکر برای مبلمان، رنگ های خنثی را زیباتر می‌داند. چوب انتخابی در مواد و مصالح برای این سبک، چوب درخت گیلاس است.

سبک های دکوراسیون

سبک کلونیال

این سبک به دنبال سادگی و ایجاد فضای باز است. در سبک کلونیال از لوازم دست ساز با چوب درختان از جمله کاج و افرا بسیار استفاده می شود. کفپوش‌ها فضاها از چوب گردو آلبالو است. همچنین فرش استفاده شده در آن‌ها به رنگ روشن است.

سبک کلونیال

سبک مدرن

این سبک از مقبولیت خاصی در بین مردم برخوردار است. درسبک مدرناز کم‌ترین تزئینات استفاده می‌شود. خطوط ساده و صاف، چهار چوب‌های زاویه‌دار، الیاف طبیعی کتان و چرم و وسایلی از چوب درخت ساج، عناصر اصلی معماری مدرن هستند. همچنین اثاثیه در فاصله ای از کف قرار می‌گیرند. در تصویر زیر اتاق نشیمن به سبک مدرن طراحی شده است.

معرفی سبک دکوراسیون داخلی

سبک مینیمالیستی

این سبک نمودی از دقت و بی آلایشی است و همه چیز در آن به اندازه استفاده می‌شود. در سبک مینیمالیستی، فضاها بدون زمینه‌های مجلل و پر زرق و برق بر سادگی تاکید دارند. رنگ‌های مورد استفاده در این فضاها یا خیلی تیره هستند و یا خیلی روشن. در بعضی از مواقع از رنگ‌های درخشان استفاده می‌شود. استفاده از اشکال هندسی مانند: مربع مستطیل و دایره در این سبک متداول است. سطوح وسایل استفاده شده صاف و بدون جزئیات است.

سبک مینیمالیستی

سبک معاصر

در این سبک از رنگ‌های برجسته، خطوط و اشکال ساده استفاده می‌شود. از چوب‌هایی به رنگ روشن در فضاهای معاصر استفاده می‌شود. چوب‌هایی مانند افرا و توس در آن کاربرد فراوانی دارند. منسوجات طبیعی مانند پشم، کتان و پارچه های نخی، سادگی این سبک را به نمایش می‌گذارد. رنگ‌ها در این سبک به صورت سایه روشن‌های ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سبک معاصر 

پیشنهاد مطالعه:مطلببا این ایده‌‌ها خانه خود را دلبازتر کنید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

13 ساعت پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

14 ساعت پیش

فرش مناسب فضای کوچک برای دکوراسیون خانه بسیار مهم است زیرا با کوچک شدن آپارتمان‌ها برای انتخاب فرش مناسب فضای کوچک باید به نکاتی توجه کرد.

17 ساعت پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

1 روز پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

2 روز پیش

در صورتی که فضاهای پرت در دکوراسیون منزل خود دارید می‌توانید با ساخت یک میز سفارشی کوچک از آن به عنوان فضای کار استفاده کنید.

2 روز پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

3 روز پیش

تفاوتی ندارد که خانه شما به چه اندازه کوچک باشد، با برخی ایده های ساده می توان فضای دلگیر را از بین برد و به دکوراسیون خانه دلباز رسید.

4 روز پیش

رنگ سبز گزینه‌ای برای فضای خانه بوده که خاصیت آن از گیاهان نشات می‌گیرد. در این مطلب ترفندهای استفاده از رنگ سبز در نشیمن گفته می‌شود.

4 روز پیش

استفاده از رنگ فیروزه ای و مکمل رنگ فیروزه ای ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون منزل بشمار می‌آید. که برای چیدمان می‌توان استفاده کرد.

5 روز پیش

بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. با مجله دلتا همراه باشید.

6 روز پیش

بهترین روش برای تغییر در حس و حال فضای آشپزخانه‌هایی که دکوراسیون داخلی آن‌ها با رنگ خنثی و سفید است، تغییر در ترکیب رنگ آشپزخانه است.

6 روز پیش

برای طراحی فضای غذاخوری در آشپزخانه می‌توانید یک میز غذاخوری کلاسیک را در گوشه‌ای از اتاق که دیوارهای آن دارای کاغذدیواری است قرار دهید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون داخلی منزل کوچک اکثراً سخت و حتی غیر ممکن به نظر می‌رسد یا به گونه‌ای انجام می‌شود که فضا کوچک و تنگ به نظر بیاید.

۱ هفته پیش

سبک هایی مثل سبک لوکس، کلاسیک و یا سبک سنتی ایرانی، با ما همراه باشید تا به بررسی انواع سبک‌ های دکوراسیون و ویژگی‌های آن بپردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...