مجله دلتا |
3 ماه پیش

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل رنگ مناسب برای دکور منزل مجله دلتا

خانه‌داری و تمیز نگه‌داشتن خانه به اندازه کافی سخت هست، بنابراین لازم نیست با نقاشی دیوارها کاری کنید که خانه‌ شما کثیف به‌نظر برسد.
انتخاب رنگ درست برای دکور منزل

انتخابرنگدرست برای دکور منزلبا ته‌رنگ و زمینه رنگی درست می‌تواند بهترین راهکار شما برای این باشد که خانه‌ شما تمیزتر باشد. با این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید.

سفید گرم

اگر رنگ سفید با ته‌رنگ گرم همراه باشد می‌تواند کثیف به نظر برسد. به‌خصوص اگر نورپردازی منزل اشتباه باشد باعث می‌شود که رنگ دیوار کثیف‌تر به‌نظر برسد. بنابراین به رنگ سفید دیوار هیچ ته رنگ گرمی ‌اضافه نکنید.

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل

رنگ زرد

انتخاب یک رنگ زرد درست کار سختی است. اگر خیلی روشن باشد درخشندگی زیادی دارد که ممکن است آزاردهنده باشد، اگر هم رنگ پریده باشد، کثیف به نظر می‌رسد. بسیاری از رنگ‌های زردی را بر روی دیوار می‌بینید که آرامش‌بخش هستند. برای اینکه آرامش بیشتری در خانه خود داشته باشید به مطلب۷ چیزی که انرژی منفی خانه را از بین می‌بردمراجعه کنید. بنابراین باید سعی کنید با کمک یک متخصص رنگ زرد درست را برای دیوار خانه انتخاب کنید.

انتخاب رنگ درست برای دکور منزل

رنگ بژ

برای انتخاب رنگ درست برای دکور منزل برای دیوارهای خانه از رنگ بژ یا خاکی متمایل به زرد یا سبز خودداری کنید، چرا که باعث می‌شود فضای خانه کدر و گرفته به نظر برسد. در صورتی که می‌خواهید از رنگ بژ استفاده کنید، تن متمایل به خاکستری رنگ بژ، مناسب دیوارها، سقف و کف است.

رنگ بژ

سبز خیلی روشن

سبز خیلی روشن می‌تواند گاه حس اتاق مریض را بدهد یا چهره‌ها را رنگ پریده نشان دهد. به جای این که از سبز خیلی روشن استفاده کنید، یکی از جدیدترین ترندهای سبز را که هم در خانه‌های مدرن و هم در خانه‌های سنتی جذاب هستند، امتحان کنید و از ته‌مایه قهوه‌ای در رنگ سبز اجتناب کنید زیرا دکور خانه شما را زشت می‌کند. برای اینکه خانه زیباتری داشته باشید به مطلب۷ وسیله‌ای که خانه شما را کوچک و زشت می‌کندمراجعه کنید.

سبز خیلی روشن

رنگ صورتی

رنگ صورتی مسئله‌ساز است. اگر خیلی روشن باشد، به شکل بدی شیرین است، اگر خیلی تیره باشد به نظر کثیف می‌رسد. اما به تازگی استفاده از صورتی خنثی ترند شده است. بنابراین یک رنگ صورتی درست برای دیوار می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

رنگ صورتی

پیشنهاد مطالعه:مطلببا این فرش‌ها خانه خود را مدرن کنیدرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسک های چاق کننده طبیعی و گیاهی صورت در چاقی صورت شما بسیار موثر هستند.

۲ هفته پیش

اگر زنی تصمیم به بخشش مهریه خود بگیرد، این کار را می‌تواند به روش‌های مختلف انجام دهد. امروز به بخشش مهریه در عقد موقت می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

در این مقاله می‌خواهیم در مورد درد پشت سر، علت‌ها و راه‌های درمان آن صحبت کنیم.

۲ هفته پیش

همچنین بخوانید: اثبات خیانت از طریق پیامک کلاهبرداری از طریق پیامک شرایط ضمن عقد چیست؟ قانون پس گرفتن جهیزیه همه چیز درباره فروش مال غیر

۲ هفته پیش

نادر طالب‌زاده مجری و برنامه ساز با سابقه تلویزیون درگذشت.

۲ هفته پیش

موضوع خندوانه از عید فطر 1401 تغییر می کند؟ ضبط برنامه عیدفطر خندوانه از روز شنبه آغاز شده و این برنامه از دوشنبه، ١٢ اردیبهشت، روی آنتن می‌رود.

۲ هفته پیش

معرفی فیلم های سینمایی عید فطر 1401 فیلم های سینمایی شبکه 5 سیما از دوشنبه تا جمعه حوالی ساعت 9 صبح روی آنتن می رود.

۲ هفته پیش

واکنش قاسم افشار به انتشار آهنگ خلیج فارس قاسم افشار در اظهار نظر جدید خود گفت: آهنگ خلیج فارس را معروف کردم!

۲ هفته پیش

امروزه مدل‌های متنوعی برای دوخت پرده وجود دارد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی انواع مدل‌ پرده‌ در دکوراسیون داخلی می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

بیشتر...