مجله دلتا |
۱ هفته پیش

تغییر دکوراسیون در منزل تغییر دکوراسیون خانه تغییر دکوراسیون مجله دلتا

برای این که خانه، احساسات زیبا در ما ایجاد کرده و به ما انرژی مثبت ببخشد، لازم است که هر از گاهی در محیط زندگی خود تغییرات کوچکی انجام دهیم.
تغییر دکوراسیون در منزل

همان‌طور که می‌دانید ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. البته نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی و کلی ایجاد کرد. گاهی با اقدامات کوچک و ساده در دکوراسیون می‌توانید خانه خود را زیباتر کنید. در ادامه روش‌های ساده، کارآمد و اقتصادی که می‌توانید با آن‌ها در محیط زندگی خود تغییرات ایجاد کنید را معرفی خواهیم کرد. بامجله دلتاهمراه باشید.

اکسسوارها و تزئینات

اکسسوارهای کوچک، بسیار بیشتر از آنچه که تصور می‌کنید، انرژی روزانه شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند. شمع‌های معطر، عود و دستگاه بخور، از جمله این اکسسوار‌های کوچک هستند که می توانند فضای خانه را تغییر دهند.

اکسسوارها محیط خانه را پر از انرژی مثبت می‌کنند. استفاده از عکس ها و تصاویر قاب شده، تابلوها و آثار هنری برای تزئین دیوارها می‌تواند فضایی منحصر به فرد و متفاوت به خانه شما ببخشد.

تغییر دکوراسیون خانه

پارچه‌ها و منسوجات خانگی

در زندگی روزانه، آنچه که لمس می‌کنیم به اندازه آنچه که می‌بینیم، می‌شنویم و استشمام می کنیم، در کیفیت زندگی ما تاثیر گذار است. به همین دلیل منسوجات خانگی نه تنها از نظر زیبایی، بلکه از نظر احساس لامسه نیز در زندگی ما تاثیر گذار هستند.

تعویض روکش مبل‌های قدیمی یا تعویض پرده‌ها،  می‌تواند دکوراسیون اتاق نشیمن را به طور کامل تغییر داده و فضایی تازه و متفاوت به آن ببخشد.

پارچه‌ها و منسوجات خانگی در دکوراسیون

سازمان دهی و کاربردهای ساده اجزا در دکور خانه

با تغییر دکوراسیون در منزل و ایجاد کاربردهای ساده، می‌توانید کیفیت زندگی را افزایش داده و ظاهری زیباتر به خانه شما ببخشید. برای مثال ایجاد روشنایی بر روی صفحه کابینت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای ایجاد فضایی سالم‌تر و کارآمد‌تر، از چراغ‌های زیرکابینتی برای روشن کردن صفحه کابینت‌ها استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون

ارتباط طبیعت با فضای داخلی خانه

اگر در خانه خود تازگی و طبیعت را می خواهید لازم است که از گل‌های تازه، رنگارنگ و خوش بو استفاده کرده و آن‌ها را به دکوراسیون فضای زندگی خود بیفزایید. باغچه‌های دیواری برای این منظور انتخاب مناسبی خواهند بود.

ارتباط طبیعت با فضای داخلی خانه

نظم و تمیزی منزل

فراموش نکنید که مهم‌ترین ویژگی در طراحی داخلی یک خانه، تمیزی است.

یک تمیزی کلی و با جزئیات باعث خواهد شد تا احساس تازگی در خانه داشته باشید. برای تمیزی تمام جزئیات را در نظر بگیرید. همچنین برای ایجاد فضایی روشن‌تر و دلبازتر در خانه، تمیز کردن پنجره‌ها را نیز فراموش نکنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبترفندهای استفاده بهینه از فضای کنج دیوارهارا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خانه زیبا یکی از خواسته‌های مشترک بین تمام افراد جهان است. اکثر افراد زمان و هزینه زیادی را برای زیباتر کردن فضای خانه صرف می‌کنند.

2 روز پیش

چه رنگی برای دیوار اتاق نشیمن مناسب است؟ رنگی که شما برای رنگ‌‌ آمیزی اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب می‌کنید، باعث حس عالی می‌شود.

2 روز پیش

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

4 روز پیش

با دانستن چند اصل کلیدی در مورد چیدمان متنوع تابلو با طرح ها و سایز‌های متفاوت در دکوراسیون داخلی می‌توانید به جذابیت را به خانه بیافزایید.

5 روز پیش

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

6 روز پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

6 روز پیش

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه سبک مینیمالیسم است. مصالح این سبک نیز شبیه به سبک مدرن هستند. در این سبک از تریینات خبری نیست.

۱ هفته پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

۱ هفته پیش

در صورتی که فضاهای پرت در دکوراسیون منزل خود دارید می‌توانید با ساخت یک میز سفارشی کوچک از آن به عنوان فضای کار استفاده کنید.

۱ هفته پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود.

۱ هفته پیش

تفاوتی ندارد که خانه شما به چه اندازه کوچک باشد، با برخی ایده های ساده می توان فضای دلگیر را از بین برد و به دکوراسیون خانه دلباز رسید.

۱ هفته پیش

برای دکور اتاق خواب کوچک از هر فضای خالی استفاده کنید و وسایل خود را در آن‌جا قرار دهید تا اتاق خواب شما را شلوغ جلوه ندهد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ فیروزه ای و مکمل رنگ فیروزه ای ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون منزل بشمار می‌آید. که برای چیدمان می‌توان استفاده کرد.

۱ هفته پیش

بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. با مجله دلتا همراه باشید.

۱ هفته پیش

بیشتر...