مجله دلتا |
۱ هفته پیش

طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون دیوار پشت تلویزیون طراحی دیوار پشت تلویزیون مجله دلتا

طراحی دیوار پشت تلویزیون کاری بسیار حساس و دقیق است. خالی بودن این دیوار باعث می شود نگاه کردن به صفحه تلویزیون کاری کسالت بار باشد.
طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون

اگر بخواهید زمانی خوش را در خانه و در کنار اعضای خانواده خود بگذرانید قطعا در اتاق نشیمن دور هم جمع می شوید. به احتمال زیاد پس از کمی گفت و گو تلویزیون هم تماشا خواهید کرد. تمام اعضای خانواده در طول این مدت به تلویزیون و ناخودآگاه به دیوار پشت آن نگاه خواهند کرد. پس بنابراین انتخاب جای مناسب برای تلویزیون و طراحی داخلی دیوار پشت تلویزیون اهمیت بالایی پیدا کند. بامجله دلتاهمراه باشید.

ایجاد طرح دیوار پشت تلویزیون باکاغذ دیواری

آسان‌ترین روش برای طرح دیوار پشت تلویزیون چیست؟ قطعا استفاده از کاغذ دیواری است. الگو و رنگی را انتخاب کنید که با طراحی خانه هماهنگی داشته باشد. آن را پشت دیوار تلویزیون خود نصب کنید. کار به همین سادگی تمام می‌شود.

دیوار پشت تلویزیون

بتن ابزار همه کاره مدرن

اگر از طراحان داخلی بپرسید برای طراحی یک خانه به سبک مینیمالیستی باید از چه مصالحی استفاده کنیم. قطعا خواهند گفت بهتر است از بتن استفاده کنید. دیوارهای خانه خود را با لایه نازکی از بتن بپوشانید. سپس تلویزیون را هم روی یکی از همین دیوارها نصب کنید. در این صورت ظاهر و بافت زیبای بتن به تلویزیون شما هم جلوه زیبایی می‌بخشد.

طراحی دیوار پشت تلویزیون

طرحدیوار پشت تلوزیون به سبک روستایی

اگر سبک طراحی داخلی خانه شما روستایی باشد. بهترین گزینه برای طرح دیوار پشت تلویزیون یک دیوار چوبی است. فرقی نمی‌کند کسی را برای نصب چوب‌ها استخدام کنید. خودتان این کار را انجام دهید. در هر صورت داشتن یک دیوار پوشیده از تخته‌های چوب جذابیت روستایی مورد نظرتان را به خانه می‌بخشد.

طرح دیوار پشت تلوزیون به سبک روستایی

طرحسنگ مرمر هماهنگ با همه چیز

می توانید با داشتن یک دیوار شاخص مرمرین، فضا را بیشتر مدرن و معاصر نشان بدهید. تلویزیون را روی این دیوار مرمری نصب کنید. بعد از این دیگر مهم نیست که وسایل خانه شما چه رنگی داشته باشند. البته هر چند وقت یکبار آن‌ها را عوض کنید. دیوار تلویزیون شما همیشه با هر چیزی و هر رنگی هماهنگ خواهد بود.

طرح سنگ مرمر هماهنگ با همه چیز

پانل‌های نورانی

بهتر است در اتاق‌های نشیمن و اتاق‌های بازی که بیشتر برای سرگرمی طراحی می‌شوند، تلویزیون را روی یک پانل نورپردازی شده نصب کنید. بعد از اتمام کار خواهید دید تلویزیون و فضای اطراف آن جلوه‌ای چشمگیر و بسیار زیبا پیدا خواهند کرد.

پانل‌های نورانی

بافت و رنگ متفاوتبرای طرح دیوار پشت تلویزیون

مسلما این که تمام فضای پشت تلویزیون یک رنگ و یک بافت داشته باشد، چندان جالب نیست. حتی کمی کسالت بار به نظر می‌رسد. برای جلوگیری از این وضعیت باید تلویزیون خود را روی دو لایه با بافت و رنگ متفاوت نصب کنید. عمدتا برای جذاب‌تر جلوه دادن طرح دیوار پشت تلویزیون مجبور هستید از وسایل تزیینی یا تابلوهایی استفاده کنید. با ایجاد یک بافت دو لایه روی دیوار پشت تلویزیون زیبایی این بخش از خانه شما دو چندان خواهد شد. در عین حال تلویزیون هم همچنان تنها مرکز توجه خواهد بود.

بافت و رنگ متفاوت برای طرح دیوار پشت تلویزیون

پیشنهاد مطالعه:مطلبتوصیه‌های رنگی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانهرا بخوانید.#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خانه زیبا یکی از خواسته‌های مشترک بین تمام افراد جهان است. اکثر افراد زمان و هزینه زیادی را برای زیباتر کردن فضای خانه صرف می‌کنند.

2 روز پیش

چه رنگی برای دیوار اتاق نشیمن مناسب است؟ رنگی که شما برای رنگ‌‌ آمیزی اتاق نشیمن و پذیرایی منزل خود انتخاب می‌کنید، باعث حس عالی می‌شود.

2 روز پیش

اما بعضی از ترکیب رنگ‌ها در دکوراسیون هستند که در هر زمان مد هر چه که باشد، این ترکیب رنگی‌ها همیشه زیبا بوده و فضایی شیک ایجاد می‌کنند.

4 روز پیش

با دانستن چند اصل کلیدی در مورد چیدمان متنوع تابلو با طرح ها و سایز‌های متفاوت در دکوراسیون داخلی می‌توانید به جذابیت را به خانه بیافزایید.

5 روز پیش

آبی جزء شاخص‌ترین رنگ‌ های آرامش‌ بخش در دکوراسیون است. رنگ آبی آسمانی در میان طیف‌های مختلف این رنگ، بیش‌ترین حس آرامش را ایجاد می‌کند.

6 روز پیش

اگر فرد خوش سلیقه‌ای هستید و می‌خواهید مبلمان اتاق پذیرایی را بر اساس سلیقه شخصی خود طراحی کنید، مبلی با طراحی مدرن را انتخاب کنید.

6 روز پیش

یکی دیگر از سبک‌های دکوراسیون آشپزخانه سبک مینیمالیسم است. مصالح این سبک نیز شبیه به سبک مدرن هستند. در این سبک از تریینات خبری نیست.

۱ هفته پیش

استفاده از فرش‌های متعدد کوچک به جای یک فرش بزرگ در کف اتاق خواب، یکی از اشتباهات رایج در طراحی اتاق خواب است و نباید انجام شود.

۱ هفته پیش

می‌دانید که ایجاد تغییر دکوراسیون در منزل و تعویض مبلمان، کاری بسیار دشوار و پر هزینه است. نیازی نیست که مرتب تغییرات اساسی ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

اتاق خواب مکانی برای آسایش و آرامش است؛ به همین سبب رنگ اتاق خواب بسیار حائز اهمیت است تا علاوه‌بر حفظ آرامش، از زیبایی نیز برخوردار باشد.

۱ هفته پیش

میز تلویزیون چوبی یکی از گزینه‌ها برای میز تلویزیون در دکوراسیون منزل شماست. میز تلویزیون چوبی را هماهنگ با رنگ چوب مبلمان انتخاب کنید.

۱ هفته پیش

سبک شیکر در سبک در دکوراسیون داخلی نمایانگر پاکی، سادگی و بی آلایشی است. در سبک شیکر از رنگ‌های مانند خاکستری و بژ بسیار استفاده می‌شود.

۱ هفته پیش

رنگ سبز گزینه‌ای برای فضای خانه بوده که خاصیت آن از گیاهان نشات می‌گیرد. در این مطلب ترفندهای استفاده از رنگ سبز در نشیمن گفته می‌شود.

۱ هفته پیش

برای دکور اتاق خواب کوچک از هر فضای خالی استفاده کنید و وسایل خود را در آن‌جا قرار دهید تا اتاق خواب شما را شلوغ جلوه ندهد.

۱ هفته پیش

استفاده از رنگ فیروزه ای و مکمل رنگ فیروزه ای ایده‌ای جذاب برای دکوراسیون منزل بشمار می‌آید. که برای چیدمان می‌توان استفاده کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...