مجله دلتا |
2 ماه پیش

چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون چیدمان لوازم دکوری لوازم دکوری در دکوراسیون مجله دلتا

اگر شما هم تمایل دارید که بدانید چگونه می‌توانید یک دکوراسیون ایده‌آل با استفاده از اکسسوری‌ها و دکوری منزل داشته باشید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون

استفاده از وسایل دکوری در تزیین دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی دارد و بهترینچیدمان وسایل دکوری در دکوراسیونداخلی در این زمینه مفید است. با این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید.

تنوع و تفاوت لوازم دکوری

قسمتی از فضای میز عسلیاتاق نشیمنرا به چند قطعه تزیینی اختصاص دهید. در انتخاب وسایل دقت کنید، که اندازه و شکل آن‌ها متفاوت باشد؛ تا بیشتر به چشم آیند. همان‌طور که در تصویر زیر، می‌بینید شکل خاص و رنگ وسایل بیش از هر چیز جلب توجه کرده است. در کنار آن اشکال گوی مانند، جعبه مستطیل شکل و پارچ بلوری، که به‌عنوان گلدان قرار داده شده است، دیده می‌شود. تفاوت رنگ‌، اشکال مختلف هندسی و اندازه‌های متفاوت به خوبی رعایت شده و توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.

چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون

تعدد و تکرار لوازم دکوری

با تکرار چیزهای حتی ساده تاثیرگذار باشید. در این تصویر در روی این شومینه سه سری نقشه‌ با قاب‌های سفید مشابه جلب توجه می‌کند. کافی است چند شی کوچک‌تر را کنار موارد مشابه قرار دهید. دقت کنید از میزان توجه به مورد اصلی کم نشود.

چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون

استفاده از رنگ‌های متضاد در لوازم دکوری

استفاده از وسایل در کنار زمینه متضاد، آن‌ها را برجسته‌تر نشان می‌دهد. در این تصویر، قرار دادن ظروف سفید، داخل گنجه مشکی، جلب توجه کرده است. استفاده از رنگ سبز به‌عنوان برگ‌های گیاه، به این مجموعه ظروف سرد، گرما می‌دهد. سبز در واقع رنگ سومی است که بین دو رنگ‌ متضاد ارتباط برقرار کرده است.

استفاده از رنگ‌ های متضاد

قسمتی از یک دیوار را به وسایل اختصاص دهید

تعداد زیادی از اشیاء مشابه، از کتاب گرفته تا ظروف و عکس‌های گرفته شده در سفر را، در فضایی خاص، مانند این ویترین از پیش ساخته شده قرار دهید. سعی کنید تعداد قفسه‌های مکعبی تکرار شود. در هر قفسه، اشیاء بلند را عقب‌تر گذاشته و اشیای کوچک‌تر را جلوتر قرار دهید. همین قانون را در مورد قفسه‌های مستطیل شکل نصب شده روی دیوار تکرار کنید.

وسایل دکوری در دیوار خانه

تعادل ایجاد کنید

برای چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون اشیایی که اندازه و شکل متفاوت دارند را می‌توان با چیدمانی خاص طوری کنار هم قرار دهید، که به‌صورت واحد و هماهنگ دیده شوند. با قرار دادن یک شی بزرگ و بلند در کنار اشیای کوچک، تعادل ایجاد کنید. با انتخاب وسایل هم‌رنگ، اشیاء هر چند بی ربط را به هم مرتبط کنید.

تعادل ایجاد کنید

پیشنهاد مطالعه:مطلبجدیدترین ایده‌های ترکیب دکوراسیون سنتی و مدرنرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

14 ساعت پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل از جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند.

17 ساعت پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

20 ساعت پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

1 روز پیش

افراد برای دکوراسیون منزل مردد هستند که رنگ را انتخاب کنند یا کاغذ دیواری؟ این مطلب به تاثیر رنگ و کاغذ دیواری در دکور خانه کوچک می‌پردازد.

1 روز پیش

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.این مطلب به معرفی انواع مدل های چین پرده برای اتاق پذیرایی می‌پردازیم.

2 روز پیش

این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2 روز پیش

در این مطلب برخی از مشهورترین گیاهان آپارتمانی لوکس در منزل را به شما معرفی کنیم تا شما بنا بر سلیقه یک یا چند نمونه از آن‌ها را خریداری کنید.

3 روز پیش

انتخاب پرده مناسب آشپزخانه کار تقریبا سختی است. با مجله دلتا همراه باشید و با انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید.

3 روز پیش

یکی از نکات دکوراسیون فضاهای کوچک دقت در خرید وسایل ضروری زندگی است. این مطلب به معرفی وسایل نامناسب در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

4 روز پیش

در این مطلب کاربردهای گلیم و فرش برای تزیین دیوار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن، به‌عنوان یک عنصر ارزشمند در دکوراسیون خود بهره ببرید.

4 روز پیش

برای برخی از افراد چیدمان خانه کوچک این کار بسیار دشوار است، این مطلب به بیان نکات چیدمان و دکوراسیون در خانه های کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طراحی دکوراسیون داخلی منزل با چوب یکی از ایده‌های بی نظیر در دکوراسیون منزل است. چوب از عناصر طبیعی است و بافت سبکی دارد.

5 روز پیش

با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا تعدادی از گیاهان مناسب خانه های کم نور در دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این مطلب به معرفی مدل های جدید آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

بیشتر...