مجله دلتا |
1 ماه پیش

طراحی دیزاین دکوراسیون آشپزخانه چیدمان آشپزخانه دکوراسوین آشپزخانه مجله دلتا

آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم خانه است که افراد خانه دار بیشتر زمان خود را در آن سپری می‌کنند و از این رو دکوراسیون آن اهمیت زیادی دارد.
طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانهبه‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل اصول و قواعدی دارد که با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید دکوراسیون کاربردی و زیبایی داشته باشید. بامجله دلتاهمراه باشید.

کابینت آشپزخانه

مهم‌ترین وسیله آشپزخانه کابینت است که بیشتر فضای آشپزخانه را اشغال می‌کند. کابینت‌ها را باید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل انتخاب کنید و همچنین باید جنس آن‌ها باکیفیت باشد و در معرض رطوبت آسیب نبینند.

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه

کابینت‌ها در مدل‌ها و جنس‌های مختلف ساخته می‌شوند که می‌توانید با توجه به سلیقه و بودجه‌ای که دارید مدل موردنظر خود را خریداری کنید.

مبلمان آشپزخانه

نوع مبلمانی که در آشپزخانه قرار داده می‌شود باید بر اساس سبک دکوراسیون داخلی منزل انتخاب شود. برای آشپزخانه‌های مدرن از میز و صندلی‌های ساده و جمع و جور استفاده می‌شود. در آشپزخانه‌های مدرن که از اپن آشپزخانه به‌عنوان میز ناهارخوری استفاده می‌کنند. صندلی‌های پایه بلند اپن طراحی شده‌اند که به زیبایی و شیک بودندکوراسیون آشپزخانهمی‌افزاید.

مبلمان آشپزخانه

تزیین آشپزخانه

در تزیین آشپزخانه بهتر است افراط نکنید و آشپزخانه را بیش از حد شلوغ نکنید. قبل از شروع به تزیین آشپزخانه آن را مرتب کنید و وسایل اضافی را دور بریزید، برای تزیین از وسایل ساده و کاربردی استفاده کنید.

تزیین آشپزخانه

می‌توانید برای روکابینتی آشپزخانه از چوب یا سنگ های مرمر و گرانیت طبیعی با گره‌ها و بافت استفاده کنید. لوسترها نیز وسایل روشنایی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای تزیین استفاده کنید. برای تزیین کانتر آشپزخانه وسایل برقی کاربردی را روی آن بچینید.

نورپردازی آشپزخانه

در نورپردازی آشپزخانه نورپردازی بالای سینک ، میز کار و قسمت غذاخوری خیلی مهم است و این مکان‌ها حتما باید نور کافی داشته باشند، چراغ‌های ال ای دی برای زیر کابینت مناسب هستند. درآشپزخانههمه باید نور سفید و قوی داشته باشیم و هم نور ملایم که هنگام دورهمی و معاشرت بتوانیم از این مکان استفاده کنیم.

نورپردازی آشپزخانه

چند نکته برایطراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه

  • در چیدمان آشپزخانه دقت کنید هر چیزی را در جای مناسب خود و جایی که استفاده می کنید قرار دهید، قابلمه و تابه‌ها را در نزدیکی محل آشپزی قرار دهید تا به راحتی در دسترس باشند.
  • برای راحتی کار می‌توانید ظروف مواد و ادویه را از نوع شیشه‌ای انتخاب کنید که داخل آن دیده شود که پیدا کردن و استفاده از آن راحت باشد.

چیدمان آشپزخانه

  • اگر آشپزخانه کوچکی دارید از رنگ‌های روشن استفاده کنید، رنگ‌های تیره فضای آشپزخانه را کوچک‌تر نشان می‌دهند. از رنگ‌های روشن برای کابینت آشپزخانه و از نور طبیعی برای توسعه دید استفاده کنید.
  • برای دم دست بودن روغن‌ها و وسایل آشپزی یک قفسه کنار اجاق گاز در نظر بگیرید تا راحت‌تر آشپزی کنید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبکدام کاغذ دیواری مناسب اتاق پذیرایی است؟را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هماهنگی پرده‌‎ ها و رنگ دیوارها یکی از مواردی است که در ست دکوراسیون منزل بسیار مهم شمرده می‌‎شود. با مجله دلتا همراه باشید.

19 ساعت پیش

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

دیروز

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

1 روز پیش

یکی از معیارهای اصلی هر فردی در خرید مبل راحتی قیمت و هزینه آن است. این مطلب ابه معرفی ۵ مبل راحتی ارزان و باکیفیت موجود در بازار می‌پردازد. 

2 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

3 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

3 روز پیش

برای نورپردازی آشپزخانه‌ های کوچک از یک آباژور خاص و به رنگ سفید استفاده کنید. این نوع از آباژورها به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌بخشند.

4 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

4 روز پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

4 روز پیش

امروز دکوراسیون منزل به یکی از موضوعات بسیار مهم در خانواده‌ها تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی وسایل دکوری در دکوراسیون می‌پردازیم.

5 روز پیش

طراحی و تزیین دیوارها با توجه به وسعت آن‌ها در خانه می‌تواند موجب تغییرات بزرگی شود که روح تازه‌ای در خانه بدمد.با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

مبلمان در دکوراسیون منزل به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است. خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به‌نظر می‌رسد.

6 روز پیش

کاغذ دیواری از عناصر دکوراسیونی است که به فضای داخلی روح می‌دهد. در این مطلب به بیان نکات کاغذ دیواری مناسب در دکوراسیون می‌پردازیم.

6 روز پیش

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

۱ هفته پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...