تیتر برتر |
4 روز پیش

اهمیت رابطه جنسی در زندگی زناشویی چقدر است سایت تیتربرتر TitreBartar com

برای صمیمیت در زندگی مشترک:

تیتربرتر:رابطه جنسیبدیهی است که فواید زیادی دارد و هرچه بیشتر داشته باشید، بهتر است. با این حال، به یاد داشته باشید که همه چیز از دست نمی رود وقتی شما آن را به اندازه دیگران نداشته باشید. فرکانس مهم نیست؛ این کیفیت است که ارزش دارد. در اینجا 10 نکته برای دانستناهمیت رابطه جنسیدر یک رابطه وجود دارد.

رابطه جنسی صمیمیت را تقویت می کند

این احتمالاً بارزترین دلیل نیاز زوج های متاهل به رابطه جنسی بیشتر است.رابطه جنسیباعث ایجادصمیمیتمی شود. مطمئناً، شما همه چیز را با هم تقسیم می کنید و یک رابطه خوب در رابطه شما وجود دارد، با این حال اگر رابطه جنسی در نحوه ابراز عشق خود به یکدیگر پایین باشد، درست نیست. داشتن زندگی مشترک و اطمینان از حضور یکدیگر می تواند باعث از بین رفتن برخی از مشکلات شما شود. اگرچه عاشق هستید، اما ممکن است حس جنسی ابتدای کار خود را از دست داده باشید، بنابراین آنچه برای احیای آن لازم است کمی رابطه جنسی بیشتر است.

رابطه جنسی استرس شکن است

نیازی به گفتن نیست که چقدر می تواند شگفت آور باشد که پس از یک روز طولانی به خانه بیایید و تمام انرژی استرس خورده خود را با شریک زندگی خود در رختخواب آزاد کنید. متخصصان می گویندرابطه جنسی منظمبه دلیل ترشح اندورفین های خوب در بدن، به مردم کمک می کند واکنش بهتری نسبت به استرس نشان دهند. نه تنها به آرامش شما کمک می کند، بلکه باعث می شود زمان زیادی با همسرتان در رختخواب پیوند برقرار شود. پس از آن همه خواب شب خوبی وجود دارد که پس از آن خواهید دید. اگرچه انجام یک تمرین خوب درست قبل از خواب توصیه نمی شود، اما رابطه جنسی از آن مستثنی است. مشاهده شده است که دمای بدن را کاهش می دهد و باعث خواب عمیق می شود.

رابطه جنسی و پیوند زوجین با هم

انفجار اندورفین در مغز بعد از فعالیت جنسی کمک به پیوند زوجین در حینرابطه جنسیاست. این فقط مربوط به نفوذ و اتمام نیست، بلکه اکتشاف بازیگوشانه ای است که قبل از آن رخ می دهد و صمیمی ترین لحظات را با شریک زندگی خود به شما هدیه می دهد. هر دو زن و مرد به شور، عاشقانه و رابطه احتیاج دارند تا به یکدیگر نشان دهند که عشق آن ها زنده است و به خوبی پیش می رود.

رابطه جنسی به حل مشکلات کمک می کند

با پیشرفت زمان در یک رابطه طولانی، زوجین در مورد موضوعات اختلاف نظر دارند. تعارضات ناشی از اختلاف نظر به امری عادی تبدیل می شود و زوجین تمایل به دور شدن دارند. سپسرابطه جنسیبه یک فعالیت وارداتی برای ایجاد آتش بس تبدیل می شود.صمیمیت جنسیبه زوجین کمک می کند تا عاشقانه اختلافات خود را حل کنند زیرا فراتر از اختلافات خود به دنبال یافتن نقاط مشترکی هستند که به جای درگیری برای قدرت، برای هر دو مفید باشد. همچنین این امر عاشقانه از دست رفته را دوباره زنده می کند و اعتمادی را که حتی در وسط سخت ترین مبارزاتشان به اشتراک می گذارند به آن ها یادآوری می کند.

رابطه جنسی سطح عمیق تری ایجاد می کند

زوجین راضی از نظر جنسی به شما می گویند کهرابطه جنسیفقط در اتاق خواب محدود نیست. ریشه های آن فراتر از زندگی روزمره آن هاست. ارتباط اصلی در خارج از اتاق خواب شما مهم است، بدون آن، ارتباط فیزیکی شما در تخت خواب ضعیف خواهد بود. رابطه جنسی عالی از ذهن شروع می شود، که شامل ارتباط صادقانه با همسرتان در همه زمان ها است. سازگاری با آن چیزی است که باعث می شود رابطه جنسی به ویژه برای زنان بسیار لذت بخش تر باشد. به آن ها کمک می کند ارتباط عمیقی با مرد خود داشته باشند و رابطه عاشقانه را واقعاً دوست داشته باشند.

رابطه جنسی یک تمرین عالی است

رابطه جنسیهمان فعالیت بدنی شدید است که به شما کمک می کند کالری زیادی بسوزانید. یک دور خوب از رابطه جنسی معادل برخی از فعالیت های بدنی متوسط مانند راه رفتن سریع از بالا رفتن از یک پله است. شما همچنین در حین رابطه جنسی عضلات را تحریک می کنید، که به شما کمک می کند شکم، کمر و ران خود را سفت و شل کنید. به طور متوسط در پایان 30 دقیقهرابطه جنسی خوب200 کالری می سوزانید. بنابراین اگر شما در یکبرنامه تناسب اندامهستید که تمام کالری دریافتی و سوزانده شده خود را کنترل می کند، کاهش کمی از تردمیل و جایگزینی آن با رابطه جنسی با شریک زندگی خود مزایای بی نظیری دارد.

رابطه جنسی اعتماد به نفس بهتری ایجاد می کند

رابطه جنسیبرای داشتن احساس خوبی در مورد خود مهم است. هیچ کس از بودن در ازدواجی که فاقد اشتیاق جسمی است لذت نمی برد. همه می خواهند مورد پسند واقع شوند. بنابراین، رابطه جنسی پرشور و نیرومند شاخصی است که نشان می دهد شریک زندگی شما هنوز درگیر شماست. عالی بودن در رختخواب و بازگشت همسرتان به خواسته های بیشتر یکتقویت کننده اعتماد به نفسعالی برای زنان و مردان است. از طرف دیگر، بررسی اهمیت جنسیت در یک رابطه طولانی مدت نشان می دهد که عدم اطمینان نسبت به خودتان و عملکرد ضعیف می تواند سرانجام شریک زندگی شما را به دنبال راه های دیگر خارج از ازدواج سوق دهد.

رابطه جنسی برای سلامت جسمی

رابطه جنسینه تنها می تواند به شما تمرین خوبی بدهد و هم کالری بسوزاند، بلکه فواید بی شماری برای سلامتی جسمی هم برای شما و هم برای شریک زندگی خود دارد. عضلات درگیر در رابطه جنسی به خوبی نازک شده و باعث بهبود کنترل مثانه در مردان و زنان می شوند. اندورفین منتشر شده در طی فعالیت جنسی به کاهش درد جسمی و حتی گاهیمیگرنو کمردرد کمک می کند و باعث ایجاد آرامش و رفاه می شود. مقاربت جنسی با همسر شما همچنین همراه با داشتن فواید زیادی برای قلب، از جملهکاهش فشار خونپس از آن و کاهش احتمال بیماری های قلبی، یک کار خوب است.

رابطه جنسی و مزایای روانشناختی

علاوه بر پیوند و صمیمیت،رابطه جنسیدارای تأثیرات روانشناختی فراوانی است که هم برای شما و هم برای ازدواج شما مفید است. رابطه جنسی با همسر شما باعث افزایش کیفیت زندگی و خوشبختی شما می شود. با این حال، این مربوط به رابطه جنسی معنی دار با درگیری کامل هر دو شریک زندگی است. رابطه جنسی باعث ترشح اندورفین می شود که برای داشتن احساس خوب، کاهش تحریک پذیری و مقابله با دوره های افسردگی ضروری است. هورمون اکسی توسین که در هنگام تحریک جنسی ترشح می شود به پیوند و احساس امنیت و اتصال کمک می کند، فواید روانشناختی دارد.

رابطه جنسی یک جشن است

اگرچهرابطه جنسیبه دلیلی غیر از خود احتیاج ندارد، اما بسیاری از زوجین به عنوان جشن عشق و صمیمیت خود رابطه جنسی برقرار می کنند. نه تنها احساس شگفت انگیزی دارد، بلکه جرقه را زنده نگه می دارد و مانع از یکنواختی درزندگی زناشوییمی شود.

صمیمیت تمایل دارد که با ایجاد یک رابطه از الگویی پیروی کند. زوج هایی که تازه عاشق شده اند به طور معمول احساس نزدیکی و هیجان می کنند و رابطه جنسی منظمی دارند. بچه دار شدن صمیمیت زن و شوهر را به میزان قابل توجهی تغییر می دهد. طبیعی است که زندگی جنسی یک زن و شوهر پس از بچه دار شدن به دلیل خستگی و کمبود وقت خصوصی رو به زوال است.اما زندگی جنسی بسیاری از زوجین پس از خارج شدن از منطقه کودک بهبود نمی یابد. اولویت ها به تربیت بچه ها و شغل های بزرگ و مسئولیت های خانه تغییر می کند.

حتی اگر فرزندی نداشته باشید، تازه رابطه بعد از سه یا چهار سال زندگی مشترک از بین می رود. به طور معمول، این زمانی است که رابطه جنسی معمولی و عادی می شود. در این مرحله صمیمیت از بین می رود زیرا زوجین در مورد زندگی جنسی خود صحبت نمی کنند، و زوجین به همان اندازه که در اوایل رابطه با هم بودند، در رابطه با یکدیگر شریک نمی شوند.

رابطه جنسی در زندگی زناشویی شما چه اهمیتی دارد، لطفا آن را با مخاطبان به اشتراک بگذارید.

نویسنده: مریلا جواهری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماجرای ابتلای جمشید هاشم پور به کرونا پس از تزریق واکسن,جزئیات ابتلای جمشید هاشم پور به کرونا,بیوگرافی جمشید هاشم پور,ازدواج جمشید هاشم پور

3 روز پیش

بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست کیست,بیوگرافی ستایش رجایی نیا,بیوگرافی بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست,بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست,نقش مینا در سریال زندگی زیباست,مینا در سریال زندگی زیباست,سریال زندگی زیباست,ازدواج ستایش رجایی نیا,شروع فعالیت هنری ستایش رجایی نیا,بازی ستایش رجایی نیا در نقش مینا سریال زندگی زیباست,معرفی سریال زندگی زیباست,اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست,معرفی عوامل سریال زندگی زیباست,

3 روز پیش

صاحبان مدارک گمشده بایستی برای گرفتن المثنی به ادارات مختلف مراجعه کنند در این مطلب به جلوگیری از سوء استفاده از مدارک می پردازیم.

3 روز پیش

نورپردازی اتاق نشیمن بسیار مهم است زیرا که شما ساعات زیادی را آنجا سپری می‌کنید. نور اتاق نشیمن تاثیر زیادی در حس آرامش و زیبایی فضا دارد

4 روز پیش

درگذشت امیرعباس محسنی,امیرعباس محسنی,جزئیات درگذشت امیرعباس محسنی,ازدواج و همسر امیرعباس محسنی,سوابق هنری امیرعباس محسنی,اینستاگرام امیرعباس محسنی,آثار امیر عباس محسنی,علت درگذشت امیرعباس محسنی,مجموعه کارهای امیر عباس محسنی

4 روز پیش

پیده یک نوع غذای مدرن ترکی است که به عنوان پیتزای ترکی نیز شناخته می شود. یک غذای خوشمزه و مجلسی برای کشور ترکیه است.

4 روز پیش

اولین تصویر نویدمحمد زاده و فرشته حسینی بعد از ازدواج منتشر شد-اولین تصویر فرشته حسینی و نویدمحمدزاده بعد از ازدواج

4 روز پیش

به دلیل ناآشنا بودن افراد با نکات حقوقی معاملات املاک، اختلافات زیادی بوجود آمده است در این مطلب به نکات مهم خرید و فروش ملک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طلاق از طرف زن نیز امکان دارد و زن با دلیلی مثل عسر و حرج، می‌تواند درخواست طلاق دهد در این مطلب به تاثیر مخالفت مرد در طلاق می‌پردازیم.

4 روز پیش

ویروس پاپیلومای انسانی می تواند از طریق تماس جنسی منتقل شود، حداقل 200 نوع از این نوع ویروس وجود دارد و تقریبا 40 نوع ناحیه تناسلی شما را آلود می کند.

4 روز پیش

عزت نفس به معنای کلی احساس عزت نفس در شخص گفته می شود. اساساً نظر شما در مورد خودتان است. این می تواند شامل عواملی مانند احساس هویت، اعتماد به نفس باشد. 

4 روز پیش

بازیگر نقش سارا باجی در سریال آهوی من مارال کیست,بازی لاله اسکندری در نقش سارا باجی سریال آهوی من مارال,بیوگرافی نقش سارا باجی در سریال آهوی من مارال,ازدواج لاله اسکندی,سریال آهوی من مارال چند قسمت است,خلاصه داستان سریال آهوی من مارال,اسامی بازیگران سریال آهوی من مارال

4 روز پیش

زوج هایی را ممکن است ببینید که به نظر می رسد آن ها خوشبخت و شاد هستند. این زوج ها عادت هایی را دارند که باعث رضایت آن ها در زندگی می شود.

5 روز پیش

اعضای برنامه خندوانه کرونا گرفتند-جزئیات ابتلای اعضای خندوانه به کرونا-معرفی برنامه خندوانه-ایده اولیه خندوانه-محتوای برنامه خندوانه

5 روز پیش

بازی صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباست,بیوگرافی صحرا اسدالهی,بیوگرافی صحرا اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,صحرا اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,سریال زندگی زیباست,تحصیلات صحرا اسدالهی,خانواده صحرا اسدالهی,ازدواج صحرا اسدالهی,شروع فعالیت هنری صحرا اسدالهی,علاقه مندی های صحرا اسدالهی,مصاحبه با صحرا اسدالهی,معرفی سریال زندگی زیباست,اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست,معرفی عوامل سریال زندگی زیباست,مجموعه کارهای صحرا اسدالهی

5 روز پیش

بیشتر...