تیتر برتر |
5 روز پیش

زوج های خوشبخت چه ویژگی هایی دارند سایت تیتربرتر TitreBartar com

زوج های خوشبخت چه ویژگی هایی دارند؟

تیتربرتر:زوج های خوشبختبرای موفقیت در زندگی هیچ رازی ندارند، در حقیقت هر زوجی، هر چقدر هم که خوشحال باشند، می توانند با مشکلات جدی روبرو شوند. اما محققان می دانند که عادات و روش های خاصی برای برقراری ارتباط وجود دارد که به نظر می رسد زوجین احساس رضایت بیشتری دارند. اگر می خواهید خوشبختی زناشویی خود را افزایش دهید، سعی کنید عادت های خود را تغییر دهید.

عادت های مشترک زوج های خوشبخت

دونفره ورزش کنید

زوجینی که با هم ورزش می کنند معتقدند که رابطه آن ها از گذراندن وقت با کیفیت در ورزش با همسرشان بهبود یافته است. گذراندن وقت بیشتر با هم، احساس مشترک بودن در یک علاقه مشابه، احساس سلامتی و شاد بودن و همچنین ورزش، انگیزه های جنسی آن ها را تقویت می کند. اینکه هر چند وقت یک بار به سالن بدنسازی بروید می تواند به رابطه شما نیز کمک کند. تحقیقات نشان می دهد زنانی که به طور منظم ورزش می کنند نه تنها زندگی جنسی فعال تری دارند بلکه سریع تر و راحت تر از زنان کم تحرک به ارگاسم می رسند. در همین راستا، مردانی که به طور منظم ورزش می کنند کمتر دچاراختلال نعوظمی شوند. مطالعه دیگری نشان داد که ورزش مکرر به افزایش احساس جذابیت و افزایش سطح انرژی نسبت داده می شود.

ارسال پیام های عاشقانه به همسرتان

یکی از ویژگی هایزوج های خوشبختارسال پیام عاشقانه می باشد. بیشتر ما حداقل دو بار در روز و گاهی اوقات نیز بیشتر در روز به همسران خود پیام می دهیم. سعی کنید برای همسرتان از پیام های کاملاً دوست داشتنی و عاشقانه نیز وقت بگذارید. این فقط یک ثانیه طول می کشد و مطالعات نشان می دهد که می تواند رابطه شما را تقویت کند.

هر روز از نظر فیزیکی تأثیرگذار باشید

در شلوغی زندگی روزمره، ممکن است سرعت و ارتباط فیزیکی با همسران خود را فراموش کنیم. ما در اینجا فقط در مورد رابطه جنسی صحبت نمی کنیم، بلکه انواع ارتباط فیزیکی، از آغوش گرفتن ساده، بوسه و نوازش روزانه است. تحقیقات نشان می دهد افراد در روابط دوستانه جسمی شادتر و راضی ترند.

در طول ازدواج، روابط جنسی می تواند کاهش یابد. با وجود این، رابطه جنسی سالم است و دارای انواع مزایای بیولوژیکی و عاطفی است که نباید نادیده گرفته شود. با گذشت زمان، رابطه جنسی منظم می تواند خلق و خوی شما را بهبود بخشد، صبورتر شوید، عصبانیت را فرو بکاهد و به رابطه ای بهتر و راضی تر منجر شود.

قدردانی را بیشتر بیان کنید

آخرین باری که از همسرتان بخاطر کاری که انجام داده تشکر کرده اید کی بوده است؟ متأسفانه، گاهی اوقات تمایل داریم روی آنچه همسرمان خطا می کند متمرکز شویم و فراموش می کنیم که برای همه کارهایی که درست انجام می دهند، "تشکر" کنیم. اما قدردانی و تشکر نقش اساسی در پرورش تعهد و حفظ روابط با هم دارند.

به خاطر بسپارید:

هر زوجی با هم دعوا می کنند و مشکلاتی را تجربه می کنند، اما به گفته کارشناسان، یک عامل که واقعاً می تواند تغییری ایجاد کند این است که چقدر از این لحظات منفی بهبود می یابیم. دفعه بعدی که اوضاع کمی خراب شد، حتماً "عشق"، صداقت و شوخ طبعی  را برایترمیمروابط خود روی میز بیاورید.

همزمان به تخت خواب بروید

آیا یکی از شما تمایل دارد که زود به رختخواب بروید در حالی که دیگری مشغول به کتاب خواندن، کار کردن، تماشای تلویزیون یا اینترنت است؟ این یک وضعیت آشنا برای بسیاری اززوج هااست. تحقیقات نشان می دهد زوجینی که همزمان به رختخواب می روند، اختلافات کمتری، گفتگوی جدی تر و رابطه جنسی بیشتری را دارا می باشند. پس بهتر است برای خوشبختی وشاد بودن روابط با همدیگر به رخت خواب بروید.

جشن بگیرید و با هم سرگرم شوید

زندگی زناشویی می تواند شلوغ، دیوانه و گاه اوقات بسیار وظیفه محور شود. اما اگر فراموش کنیم که برای لذت و اوقات خوب بدون استرس وقت بگذاریم، ضرر می کنیم. طبق تحقیقات، زوج هایی که در سرگرمی سرمایه گذاری می کنند و جشن گرفتن را به یاد می آورند از روابط شادتری برخوردار هستند.

تحقیقات نشان می دهد که زوجینی که به طور مرتب اوقات خوب را جشن می گیرند، از تعهد،صمیمیت، اعتماد و رضایت از رابطه بالاتری برخوردار هستند. این کافی نیست که شریک زندگی شما بداند که شما به موفقیت های او افتخار می کنید، شما باید آن را نشان دهید. ایجاد سر و صدا بر سر اتفاقات کوچک و خوبی که هر روز اتفاق می افتد، می تواندسلامت ازدواجشما را تقویت کند.

وقتی فیلمی را برای شب انتخاب می کنید، آن را کمدی کنید. یک جشن خنده خوب باعث افزایش اندورفین، کاهش استرس، کمک به کاهش درد، تقویت ایمنی و کاهش فشار خون می شود. یک مطالعه روی زوج هایی که حداقل 45 سال ازدواج کرده بودند، نشان داد که شوخ طبعی یکی از سه دلیل اصلی موفقیت در این رابطه است.

برنامه غذایی زوج های خوشبخت

یک رژیم غذایی مدیترانه ای بخورید

این رژیم محبوب به دلیل بهبود سلامت قلب، تقویت قدرت مغز و کاهش خطر ابتلا به سرطان ستایش شده است، همچنین می تواند به تقویت زندگی جنسی و خوشبختی کلی شما کمک کند. یک رژیم غذایی حاوی پروتئین و کم کربوهیدرات می تواند باعث بهبود تستوسترون ومیل جنسیشود، به ویژه نشان داده شده است که رژیم مدیترانه ای به کاهش اختلال نعوظ در مردان کمک می کند. به علاوه، این رژیم غذایی بر اهمیت غذاهای سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 مانند ماهی آزاد، بذر کتان و گردو تأکید می کند، که تحقیقات نشان می دهد می تواند به مبارزه با افسردگی و باز شدن خلق و خو کمک کند که هر دو عامل مهم برای یک رابطه شاد در روابط است.

یک میان وعده سالم بخورید

همراه داشتن لقمه های مغذی برای ثابت نگه داشتن سطح قند خون بین وعده های غذایی بسیار مهم است. در حالی که همه ما می دانیم که پایین بودن قند خون می تواند باعث کاهش انرژی و جلوگیری از کاهش وزن شود، معده خالی نیز می تواند تأثیر منفی بر روابط شما بگذارد.

برای استرس زدایی وقت بگذارید

ثابت شده است که استرس مزمن تأثیرات عمده ای بر سلامتی ما دارد، از افزایش فشار خون گرفته تا افزایش وزن حتی استرس حاد، تغییر رفتار و کاهش سطح رضایت می تواند بر روابط شما نیز تأثیر بگذارد. عادت کنید که وقت خود را در هفته تنظیم کنید، حمام، ماساژ یا خواندن کتاب خوب، همه راه های عالی برای آرامش اعصاب وکاهش استرساست.

سیگارکشیدن را ترک کنید

سیگار کشیدنیک عادت ناسالم است، که به بیماری های قلبی، سرطان و سایر خطرات کمتر شناخته شده مرتبط است. و نه تنها عادت خطر شما را برای همه این موارد بهداشت جسمی کاهش می دهد، بلکه سلامت روانی شما را نیز تقویت می کند. تحقیقات نشان می دهد که کسانی که با موفقیت افسردگی، اضطراب و استرس را کاهش دادند، به علاوه در مقایسه با کسانی که سیگار را ادامه می دادند، دیدگاه مثبت تری نسبت به زندگی داشتند.

عادت های دیگر زوج های خوشبخت چیست، لطفا آن را با مخاطبان به اشتراک بگذارید.

نویسنده: مریلا جواهری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماجرای ابتلای جمشید هاشم پور به کرونا پس از تزریق واکسن,جزئیات ابتلای جمشید هاشم پور به کرونا,بیوگرافی جمشید هاشم پور,ازدواج جمشید هاشم پور

3 روز پیش

بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست کیست,بیوگرافی ستایش رجایی نیا,بیوگرافی بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست,بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست,نقش مینا در سریال زندگی زیباست,مینا در سریال زندگی زیباست,سریال زندگی زیباست,ازدواج ستایش رجایی نیا,شروع فعالیت هنری ستایش رجایی نیا,بازی ستایش رجایی نیا در نقش مینا سریال زندگی زیباست,معرفی سریال زندگی زیباست,اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست,معرفی عوامل سریال زندگی زیباست,

3 روز پیش

صاحبان مدارک گمشده بایستی برای گرفتن المثنی به ادارات مختلف مراجعه کنند در این مطلب به جلوگیری از سوء استفاده از مدارک می پردازیم.

3 روز پیش

نورپردازی اتاق نشیمن بسیار مهم است زیرا که شما ساعات زیادی را آنجا سپری می‌کنید. نور اتاق نشیمن تاثیر زیادی در حس آرامش و زیبایی فضا دارد

3 روز پیش

درگذشت امیرعباس محسنی,امیرعباس محسنی,جزئیات درگذشت امیرعباس محسنی,ازدواج و همسر امیرعباس محسنی,سوابق هنری امیرعباس محسنی,اینستاگرام امیرعباس محسنی,آثار امیر عباس محسنی,علت درگذشت امیرعباس محسنی,مجموعه کارهای امیر عباس محسنی

4 روز پیش

پیده یک نوع غذای مدرن ترکی است که به عنوان پیتزای ترکی نیز شناخته می شود. یک غذای خوشمزه و مجلسی برای کشور ترکیه است.

4 روز پیش

اولین تصویر نویدمحمد زاده و فرشته حسینی بعد از ازدواج منتشر شد-اولین تصویر فرشته حسینی و نویدمحمدزاده بعد از ازدواج

4 روز پیش

به دلیل ناآشنا بودن افراد با نکات حقوقی معاملات املاک، اختلافات زیادی بوجود آمده است در این مطلب به نکات مهم خرید و فروش ملک می‌پردازیم.

4 روز پیش

طلاق از طرف زن نیز امکان دارد و زن با دلیلی مثل عسر و حرج، می‌تواند درخواست طلاق دهد در این مطلب به تاثیر مخالفت مرد در طلاق می‌پردازیم.

4 روز پیش

اگر زگیل تناسلی دارید، بدانید که تنها نیستید، زگیل تناسلی بسیار شایع است. تعداد زیادی از مردم هرساله به زگیل تناسلی مبتلا می شوند., روش های درمان خانگی برای زگیل تناسلی

4 روز پیش

ویروس پاپیلومای انسانی می تواند از طریق تماس جنسی منتقل شود، حداقل 200 نوع از این نوع ویروس وجود دارد و تقریبا 40 نوع ناحیه تناسلی شما را آلود می کند.

4 روز پیش

عزت نفس به معنای کلی احساس عزت نفس در شخص گفته می شود. اساساً نظر شما در مورد خودتان است. این می تواند شامل عواملی مانند احساس هویت، اعتماد به نفس باشد. 

4 روز پیش

شرایط وام مسکن، تسهیلات انواع وام مسکن و اقساط آن، از موضوعات بسیار مهمی هستند که هنگام دریافت وام مسکن باید به انها توجه شود.

4 روز پیش

اعضای برنامه خندوانه کرونا گرفتند-جزئیات ابتلای اعضای خندوانه به کرونا-معرفی برنامه خندوانه-ایده اولیه خندوانه-محتوای برنامه خندوانه

5 روز پیش

بازی صحرا اسدالهی در سریال زندگی زیباست,بیوگرافی صحرا اسدالهی,بیوگرافی صحرا اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,صحرا اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,اسدالهی بازیگر سریال زندگی زیباست,سریال زندگی زیباست,تحصیلات صحرا اسدالهی,خانواده صحرا اسدالهی,ازدواج صحرا اسدالهی,شروع فعالیت هنری صحرا اسدالهی,علاقه مندی های صحرا اسدالهی,مصاحبه با صحرا اسدالهی,معرفی سریال زندگی زیباست,اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست,معرفی عوامل سریال زندگی زیباست,مجموعه کارهای صحرا اسدالهی

5 روز پیش

بیشتر...