مجله دلتا |
1 ماه پیش

انتخاب مناسب کاغذ دیواری کاغذ دیواری اتاق خواب انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب مجله دلتا

از آنجا که اتاق خواب یک مکان و فضای شخصی است، انتخاب مدل کاغذ دیواری برای اتاق خواب بیشتر از هر مساله‌ای به سلیقه فردی و علاقه شما بستگی دارد.
انتخاب مناسب کاغذ دیواری

باانتخاب مناسب کاغذ دیواریمی‌توانید دکوراسیون زیبا و آرامش‌بخشی برای اتاق خواب ایجاد کنید. رنگ و طرح کاغذ دیواری روی دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی می‌گذارد. امروزه طرح‌ها مدل‌های متنوع و جدیدی در بازار موجود است که انتخاب را کمی سخت کرده است. در این مطلب ازمجله دلتاشما را برای انتخاب بهتر طرح و رنگ کاغذ دیواری راهنمایی می‌کنیم.

رنگ کاغذ دیواری

در انتخاب رنگ کاغذ دیواری باید توجه کنید که رنگ‌های تند و جیغ را انتخاب نکنید. اتاق خواب باید محل آرامش و راحتی باشد و انتخاب رنگ‌های تند آرامش اتاق را بر هم می‌زنند. رنگ‌های ملایم و آرامش‌بخش مثل آبی روشن، کرم، طوسی ملایم، سفید، صورتی ملایم و سایر رنگ‌ها با این ویژگی می‌توانند رنگ‌های مناسبی برایاتاق خوابباشند.

انتخاب مناسب کاغذ دیواری

نکته دیگر در مورد رنگ کاغذ دیواری ست بودن و هماهنگ بودن رنگ آن با سایر وسایل و لوازم دکوراسیون اتاق است که حتما باید این مورد را رعایت کنید.

طرح کاغذ دیواری

طرح مناسب کاغذ دیواری برای اتاق خواب اهمیت زیادی دارد. ترکیب رنگی که برای کاغذ دیواری استفاده می‌شود باید یک طرح ملایم و آرامش‌بخش ایجاد کند. طرح‌های ساده و بدون نقش و نگار و شلوغی برای دیوار اتاق خواب مناسب هستند. هر چه طرح ساده‌تر باشد و از ترکیب رنگ ملایم و روشنی استفاده شده باشد فضا را دلبازتر و بزرگ‌تر نشان داده و همچنین آرامش بیشتری به فضا خواهد داد.

انتخاب مناسب کاغذ دیواری

نقش سن و جنسیت در انتخاب

سن فرد نقش زیادی در انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری دارد. برای کودکان و سنین پایین چون احتمال کثیف کردن کاغذ دیواری زیاد است باید از کاغذ دیواری‌های با کیفیت و قابل شست و شو استفاده کنید. برای سنین بالا که امکان کثیف شدن کاغذ دیواری خیلی کم است می‌توانید کمتر به این فاکتور توجه کنید و بیشتر به طرح و رنگ آن توجه کنید.

کاغذ دیواری اتاق خواب

برای خانم ها رنگ صورتی ، هلویی و کرم رنگ‌های مناسب و پرطرفداری هستند و برای آقایان رنگ‌های طوسی، لیمویی، آبی و نخودی مناسب هستند.

دکور زیبای اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب کوچک

دکوراسیون اتاق خواب کوچک باید به‌گونه‌ای باشد که فضای اتاق بزرگ‌تر به‌چشم بیاید. کاغذ دیواری مناسب می‌تواند به داشتن فضایی دلباز و آرامش‌بخش برای اتاق خواب کمک کند. کاغذ دیواری اتاق‌های کوچک باید از طرح‌های ساده انتخاب شود و از طرح‌های شلوغ به شدت پرهیز شود. رنگ کاغذ دیواری باید روشن باشد تا فضا بزرگ‌تر به‌چشم بیاید.

اتاق خواب کوچک

پیشنهاد مطالعه:مطلباصول مهم در دکوراسیون آشپزخانه که باید بدانید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هماهنگی پرده‌‎ ها و رنگ دیوارها یکی از مواردی است که در ست دکوراسیون منزل بسیار مهم شمرده می‌‎شود. با مجله دلتا همراه باشید.

19 ساعت پیش

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

دیروز

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

1 روز پیش

یکی از معیارهای اصلی هر فردی در خرید مبل راحتی قیمت و هزینه آن است. این مطلب ابه معرفی ۵ مبل راحتی ارزان و باکیفیت موجود در بازار می‌پردازد. 

2 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

3 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

3 روز پیش

برای نورپردازی آشپزخانه‌ های کوچک از یک آباژور خاص و به رنگ سفید استفاده کنید. این نوع از آباژورها به آشپزخانه شما زیبایی خاصی می‌بخشند.

3 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

4 روز پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

4 روز پیش

امروز دکوراسیون منزل به یکی از موضوعات بسیار مهم در خانواده‌ها تبدیل شده است. در این مطلب به معرفی وسایل دکوری در دکوراسیون می‌پردازیم.

5 روز پیش

طراحی و تزیین دیوارها با توجه به وسعت آن‌ها در خانه می‌تواند موجب تغییرات بزرگی شود که روح تازه‌ای در خانه بدمد.با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

مبلمان در دکوراسیون منزل به جزئی جدایی ناپذیر از وسایل هر خانه‌ای تبدیل شده است. خانه بدون مبل، مگر در موارد خاص، کمی ناقص به‌نظر می‌رسد.

6 روز پیش

کاغذ دیواری از عناصر دکوراسیونی است که به فضای داخلی روح می‌دهد. در این مطلب به بیان نکات کاغذ دیواری مناسب در دکوراسیون می‌پردازیم.

6 روز پیش

تغییر اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی می‌تواند راه خوبی برای تغییرهای بزرگی باشد که ما را به هدف تغییر دکوراسیون خانه بدون هزینه می‌رساند.

۱ هفته پیش

داشتن خانه‌ای زیبا دیگر یک رویای دست نیافتنی نیست. در این مطلب از مجله دلتا به بیان قوانین پایه چیدمان منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...