مجله دلتا |
1 ماه پیش

نکات تغییر دکوراسیون منزل ایده های تغییر دکوراسیون منزل مجله دلتا

جای تعجب نیست که بعد از گذشت هفته‌ها زندگی در یک خانه، بسیاری از افراد به دنبال تازگی دکوراسیون منزل خود هستند و دوست دارند با این کار فضای زندگی خود را تازه کنند.
ایده های دکوراسیون منزل

شاید فکر کنید که برخی از ایده‌های دکوراسیون منزل شما قدیمی شده‌اند و به چند عنصر جدیدتر نیاز دارید. اگر متوجه شوید که از ترکیب فعلی دکوراسیون خود راضی نیستید، ممکن است بخواهید تغییرات بزرگ و کوچکی را در چیدمان منزل خود انجام دهید. در این مطلب ازمجله دلتابه بیاننکات تغییر دکوراسیون منزلمی‌پردازیم.

افزودن گیاهان به دکور منزل

اضافه کردن گیاهان زنده یکی از نکات تغییر دکوراسیون منزل بوده که تازگی و زیبایی  را برای منزل شما به ارمغان می آورد. به یاد داشته باشید که این گیاهان محدود به گیاهان سنتی درون یک گلدان بر روی میز یا زمین نیستند. نکته اصلی، ایجاد یک چیدمان جالب است. گزینه‌های بسیار زیادی مانند گیاهان دیواری، نگه دارنده‌های آویز گیاه، دیوارهای سبز، گیاه‌های قاب‌دار و موارد دیگر وجود دارند.

نکات تغییر دکوراسیون منزل

استفاده از نورپردازی تاکیدی

نورپردازی تاکیدی یکی از نکات تغییر دکوراسیون منزل است که دکوراسیون یک اتاق را جذاب می‌کند که اغلب بسیاری از ما آن را فراموش می کنیم. در روش نورپردازی تاکیدی ایده‌ای عالی برای افزودن تازگی به دکوراسیون منزل بوده و آرامش را به فضا اضافه می‌کند. برای پخش نور، می‌توانید از مجسمه‌های نئونی استفاده کنید. شما می‌توانید برایاتاق خوابخود از وسایل نئونی هندسی یا انتزاعی برای نورپردای تاکیدی استفاده کنید.

نکات تغییر دکوراسیون منزل

استفاده  از کاغذ دیواری گرافیکی

کاغذ دیواری از چند دهه پیش، به دلیل چاپ‌ها و نقاشی‌های جذاب روی آن، محبوبیت زیادی را به‌دست آورد. از آن زمان، این عنصر به یک عنصر برای افزودن تازگی و جذابیت به دکوراسیون منزل تبدیل شده است. کاغذ دیواری دارای سبک‌های مختلفی بوده که کاملا مدرن است و فضای خانه شما را متحول می‌کند. می‌توانید از کاغذ دیواری هندسی در مقیاس بزرگ استفاده کنید.

استفاده  از کاغذ دیواری

قفسه های زیبا نصب کنید

یکی از چشمگیرترین ایده‌های تازگی دکوراسیون منزل، اضافه کردن قفسه بندی است که شبیه به قفسه کتاب سنتی نباشد. تصویر زیر ساختار یک قفسه مینیمالیستی منحصربه‌فرد را نشان می‌دهد که، به نوعی دارای نور پس زمینه است که باعث می‌شود که به عنوان نقطه شاخص در اتاق قرار بگیرد. این نوع دکوراسیون، علاوه بر تبدیل شدن به نقطه کانونی، نور محیطی را نیز به فضا اضافه می‌کند.

قفسه های زیبا

پیشنهاد مطالعه:مطلباین ۵ روتختی اتاق خواب شما را منحصربه‌فرد می‌کنندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دکوراسیون فضای اطراف میز تلویزیون به خصوص زمانی که تلویزیون را به دیوار نصب کرده‌اید یک فضای خوب برای قرار دادن لوازم دکوری است.

13 ساعت پیش

گیاهان مناسب آشپزخانه منزل از جمله گیاهانی هستند که به راحتی بتوانند در فضاهایی با نوسانات دمایی مانند آشپزخانه دوام بیاورند.

16 ساعت پیش

آینه‌ها در ابعاد، طرح و مدل های مختلفی در بازار وجود دارند. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های شیک و جذاب آینه در منزل می‌پردازیم.

19 ساعت پیش

در این مطلب انواع مدل های پرده در دکور اتاق خواب را معرفی خواهیم کرد. بهتر است پرده را با توجه سبک دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

1 روز پیش

افراد برای دکوراسیون منزل مردد هستند که رنگ را انتخاب کنند یا کاغذ دیواری؟ این مطلب به تاثیر رنگ و کاغذ دیواری در دکور خانه کوچک می‌پردازد.

1 روز پیش

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها تاثیر می‌گذارد.این مطلب به معرفی انواع مدل های چین پرده برای اتاق پذیرایی می‌پردازیم.

2 روز پیش

این مطلب از مجله دلتا به بیان راهکارهای پاکسازی خانه از انرژی‌های منفی می‌پردازیم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

2 روز پیش

در این مطلب برخی از مشهورترین گیاهان آپارتمانی لوکس در منزل را به شما معرفی کنیم تا شما بنا بر سلیقه یک یا چند نمونه از آن‌ها را خریداری کنید.

3 روز پیش

انتخاب پرده مناسب آشپزخانه کار تقریبا سختی است. با مجله دلتا همراه باشید و با انواع پرده در دکوراسیون آشپزخانه آشنا شوید.

3 روز پیش

یکی از نکات دکوراسیون فضاهای کوچک دقت در خرید وسایل ضروری زندگی است. این مطلب به معرفی وسایل نامناسب در چیدمان و دکوراسیون منزل می‌پردازد.

4 روز پیش

در این مطلب کاربردهای گلیم و فرش برای تزیین دیوار را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از آن، به‌عنوان یک عنصر ارزشمند در دکوراسیون خود بهره ببرید.

4 روز پیش

نکته‌ مهم در انتخاب روتختی، سلیقه و سبک شما در چیدمان فضایی است.در این مطلب از مجله دلتا به معرفی مدل های روتختی برای اتاق خواب می‌پردازیم.

5 روز پیش

با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا تعدادی از گیاهان مناسب خانه های کم نور در دکوراسیون داخلی منزل را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

با روشن کردن یک آباژور و نورپردازی می‌توانید به این مهم دست پیدا کنید. در این مطلب به معرفی مدل های جدید آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

6 روز پیش

دغدغه اصلی این افراد چگونگی بزرگ‌تر نشان دادند، مساحت داخلی این منازل است. این مطلب به معرفی مدل های کاغذ دیواری برای خانه کوچک می‌پردازیم.

6 روز پیش

بیشتر...