مجله دلتا |
1 ماه پیش

تزیین چیدمان اتاق خواب چیدمان اتاق خواب دکوراسیون اتاق خواب مجله دلتا

دکوراسیون اتاق خواب باید به‌گونه‌ای باشد که در آن احساس راحتی داشته باشید و بعد از یک روز سخت کاری بتوانید نفسی تازه کنید و خستگی کار را از تن خود بیرون کنید.
تزیین و چیدمان اتاق خواب

تزیین و چیدمان اتاق خواببستگی به سلیقه شخصی افراد دارد. برای چیدمان اتاق خواب یک سری اصول کلی را می‌توانید در نظر داشته باشید تا اتاق خواب شما یک دکوراسیون شیک و جذاب و در عین حال راحت و آرامش‌بخش داشته باشد. بامجله دلتاهمراه باشید.

انتخاب سبک دکوراسیون اتاق خواب

برای شروع کار ابتدا یک سبک مناسب برای اتاق خواب و منزل خود انتخاب کنید. باید همه وسایل و جزئیاتی که در اتاق خواب قرار می‌گیرند با هم هماهنگ باشند و دارای یک سبک کلی باشند.

تزیین و چیدمان اتاق خواب

سبک دکوراسیون شما می‌تواند مدرن باشد و یا کلاسیک. انتخاب سبک به سلیقه افراد بستگی دارد. بعضی از افراد به تخت خواب ها و وسایل منبت کاری شده و دارای نقش و طرح علاقه دارند، برای این افراد سبک کلاسیک مناسب است.

چیدمان سرویس خواب

برای چیدمان اتاق خواب ابتدا باید از سرویس خواب شروع کنید. در بین اجزا و وسایلی که در اتاق خواب قرار می‌گیرند تخت خواب بزرگ‌ترین وسیله است که باید ابتدا آن را در جای مناسبی قرار دهید.

تزیین و چیدمان اتاق خواب

تخت خواب باید در وسط بزرگ‌ترین دیوار اتاق قرار داده شود تا نمای اتاق زیباتر شود. بعد از قرار دادن تخت خواب پاتختی‌ها را در دو طرف تخت با فاصله مناسب قرار دهید. فاصله بین تخت خواب و پاتختی ها باید مناسب و دقیق باشد.

استفاده از تعداد زیادی بالشت

برای داشتن آرامش بیشتر و خواب راحت تعدادی بالشت روی تخت خواب خود قرار دهید. برای پرهیز از شلوغی ابتدا به فضای اتاق خواب و اندازه تخت خواب خود نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید چه تعداد بالشت و کوسن مناسب است.

استفاده از تعداد زیادی بالشت

کوسن‌ها را از رنگ‌های متفاوت و زیبا انتخاب کنید تا هم راحتی شما هنگام خواب و استراحت فراهم شود و هم زیبایی بیشتری به دکوراسیون اتاق خواب شما بدهد.

نحوه قرار دادن آینه در اتاق خواب

آینه باید در محلی قرار گیرد که هنگام رفت و آمد در اتاق به آن برخورد نکنید همچنین باید طوری قرار داده شود که روبروی تخت نباشد و هنگام خوابیدن تصویر شما در آن نیفتد چراکه اتاق خواب محل خوابیدن و آرامش است و نباید مانعی برای آن وجود داشته باشد.

آینه در اتاق خواب

رنگ اتاق خواب

انتخاب رنگ اتاق خواب بستگی به سلیقه افراد دارد. سعی کنید از رنگ‌های آرامش‌بخش و ملایم بیشتر استفاده کنید و از رنگ‌های تند و جیغ دوری کنید چراکه اتاق خواب باید محلی پر از آرامش باشد تا بتوانید یک استراحت و خواب راحت داشته باشید.

رنگ اتاق خواب

تزیینات اتاق خواب

برای تزیین و چیدمان اتاق خواب از چیزهایی که به آن علاقه دارید استفاده کنید. برای دیوارها از قاب عکس‌های مورد علاقه خود بهره بگیرید. برای اتاق پسرانه نوجوان می‌توانید از پوسترهای سه بعدی و یا توپ فوتبال و سایر چیزهایی که به آن علاقه دارند استفاده کنید.

تزیینات اتاق خواب

پیشنهاد مطالعه:مطلب۷ اشتباهی که خانه شما را کوچک‌تر نشان می‌دهد!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اکنون خانه‌های ویلایی به منازل آپارتمانی تبدیل شده و از خانه‌های بزرگ دیگر خبری نیست. این مطلب به بیان نکات چیدمان خانه کوچک می‌پردازد.

4 ساعت پیش

آشپزخانه جزیره، سبکی از چیدمان آشپزخانه است. در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به معرفی آشپزخانه جزیره و انواع آن می‌پردازیم. 

دیروز

در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات درباره ست کردن فرش و مبل می‌پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید تا زیبایی را به خانه ببرید.

دیروز

آینه‎‌ از جمله جذاب‌‎ترین لوازم تزئینی است که می‌تواند زیبایی دکوراسیون را افزایش دهد. این مطلب به بررسی نکات آینه کاری منزل می‌پردازیم. 

پریروز

تزیین دیوار اتاق پذیرایی یکی از معضلاتی است که اکثر افراد از آن گلایه می‌کنند. این مطلب ایده‌های طراحی دیوار اتاق پذیرایی را معرفی می‌کند.

پریروز

شما نمی‌توانید اتاق خواب را به هر رنگ و الگویی که دوست دارید، درآورید. در این مطلب به بیان نکات انتخاب رنگ اتاق خواب می‌پردازیم.

پریروز

هر اشتباهی در انتخاب مبل برای فضاهای کوچک می‌تواند فاجعه‌ بزرگی را در پیش داشته باشد. این مطلب به معرفی مبل برای فضاهای کوچک می‌پردازد. 

3 روز پیش

انواع دیوارپوش آشپزخانه با سبک دکوراسیون داخلی هر خانه باید هماهنگ باشد. این مطلب به معرفی انواع دیوارپوش آشپزخانه می‌پردازد.

4 روز پیش

بعضی از افراد استعداد ذاتی خاصی در ست کردن وسایل خانه و تزیین آن دارند. اگر شما از این دسته افراد نیستید، ناامید نشوید.با ما همراه باشید.

5 روز پیش

آیا پیش آمده است که وقتی وارد خانه­‌ای می‌شوید حس بسیار خوبی داشته باشید؟ این مطلب به شما می‌گوید حس خوب و مثبت در منزل خود ایجاد کنید.

5 روز پیش

خرید پرده یکی از مهم‌ترین تصمیمات در طراحی فضای داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات مهم انتخاب پرده می‌پردازیم.

6 روز پیش

آینه‌های دکوراتیو یک نیاز برای طراحی فضای داخلی هستند، اگر می‌خواهید با انواع مدل آینه‌ های تزیینی در دکوراسیون آشنا شوید با ما همراه باشید.

6 روز پیش

یکی از مهم‌ترین اکسسوری که در اتاق خواب جای می‌گیرد، روتختی است. این مطلب به بیان نکاتی برای انتخاب روتختی مناسب اتاق خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

شما می‌توانید با خرید وسایل نه چندان قیمتی، حس خوبی به خانه بیاورید. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکات ارزان برای چیدمان منزل می‌پردازیم. 

۱ هفته پیش

پرده‌های شید این روزها جای خود را در دکوراسیون منازل باز کرده‌اند و به‌عنوان پرده‌ لوکس برای اتاق نشیمن محسوب می‌شوند.

۱ هفته پیش

بیشتر...