تیتر برتر |
2 ماه پیش

بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست کیست سایت تیتربرتر TitreBartar com

بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست کیست؟

تیتربرتر؛سریال زندگی زیباستفیلمی به کارگردانیقاسم جعفریاست. یکی از بازیگران این سریالستایش رجایی نیااست که نقشمینارا بازی می کند.

بیوگرافی بازیگر نقش مینا در سریال زندگی زیباست

ستایش رجایی نیادر سال ۱۳۷۱ در مشهد متولد شده است.

ازدواج ستایش رجایی نیا

ستایش رجایی نیاتاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

شروع فعالیت هنری ستایش رجایی نیا

ستایش رجایی نیادر سال1397با حضور درتله فیلم «چای سرد»توسط عمار خطی ساخته شده و در آنمهران رنجبر، طوفان مهردادیان،بیوک میرزایی، مینا نوروزی، سلمان خطی، علیرضا دیلمیبازی می کنند.

این هنرمند در سال 1398 بار دیگر با بازی درسریال «زندگی زیباست»به کارگردانیقاسم جعفریحضور در تلویزیون را تجربه کرد و با بازی موفقش، بیش از پیش در میان مخاطبان مطرح شد. داستان سریال درباره چگونگی رسیدن هفت عاشق و معشوق به یکدیگر است.

ستایش رجایی نیاهمچنین تجربه حضور در فیلم کوتاه نیز دارد و از میان کارهایش می‌توان«ایوب»به کارگردانیامین قوامیرا نام برد.ستایش رجایی نیادر فیلم سینمایی«گربه سیاه»به کارگردانیکریم امینیدرسال 1398به ایفای نقش پرداخت.

در این اثر بازیگران مطرحی مانندترلان پروانه، کیا رکنی، حسین پورکریمی، بهاره کیان افشار، علیرضا استادی و بهرام رادانحضور داشتند.

ستایش رجایی‌نیااز بازیگران فعال تئاتر می‌باشد و در آثار زیادی به ایفای نقش پرداخته که از میان آن‌ها می‌توان به«دریاچه قو» ، «جیرجیرک» ، «بی‌نوایان» ، «خون و ماتیک» ، «طوفان» ، «روزی روزگاری آبادان» ، «رقص روی پشت کژدم» ، «عروس دریایی» ، «آن سه نفر» و «شنا در آتش»اشاره کرد.

بازی ستایش رجایی نیا در نقش مینا سریال زندگی زیباست

ستایش رجایی نیا در سریال زندگی زیباستدر کنار بازیگرانی همچونثریاقاسمی،نیمارئیسی،رسول نجفیان،مهتاج نجومی،امیدروحانی،بیژن بنفشه خواهو اردلان شجاع کاوه ، سارا مقربی، شهرزاد جعفری و ... نقش مینارا بازی می کند.

مینا دختر دایی است و اگرچه در ابتدا بداخلاق به نظر می رسد اما وقتی رازش فاش و مشخص می شود او به سرطان پیشرفته مبتلا است نظر جمع دوستان درباره اش عوض می شود. مینا مدت زیادی زنده نیست با این حال ماهان با بازی رامین جعفری عاشق او می شود. طبیعی است که مینا به خواستگاری این جوان جواب رد بدهد اما...

معرفی سریال زندگی زیباست

شبکه دو شب گذشتهسریال تلویزیونی «زندگی زیباست» ساخته «قاسم جعفری»را بدون اطلاع‌رسانی قبلی روانه آنتن کرد. تولید این سریال در سال ۱۳۹۸ به پایان رسیده و در طول دو سال گذشته وضعیت بلاتکلیفی داشته است.

اسامی بازیگران سریال زندگی زیباست

این سریال با معرفی 20 بازیگر جوان تئاتری به عنوان نقش های اصلی تولید شده است.سارا مقربی بازیگر جوان سریال بوتیماربرای اولین بار در سریال زندگی زیباست نقش آفرینی کرده بود اما به دلیل عدم پخش آن، در مجموعه طنزبوتیمارشناخته شد.

ثریا قاسمی، بیژن بنفشه خواه، نیما رئیسی، امید روحانی، مهتاج نجومی، رسول نجفیان،جمشید جهانزاده، اردلان شجاع کاوه، صحرا اسداللهی، سیاوش قلعه وردی، علیرضا ناصحی،سعید زارعی،شهرزاد جعفری، ستایش رجایی نیا، آزاده سیفی، علیرضا رسولی، رامین جعفری،حمید رشید، سارا مقربی، سجاد بابایی، یاسمین خلدبریناز بازیگران این سریال تلویزیونی می باشند

داستان و بازیگران سریال زندگی زیباست

قاسم جعفری کارگردان سریال های همچون خط قرمز، کمکم کن و مسافری از هنددر سریال زندگی زیباست به سراغ داستان عاشقانه ای دیگر رفته است. قصه این سریال  به نویسندگیپریسا شمس و حامدافضلیدرباره رسیدن 7 زوج عاشق به یکدیگر است.

سریال تلویزیونی عشق ساختهقاسم جعفری باعنوان جدید زندگی زیباست شب گذشته (شنبه)، بدون اطلاع رسانی قبلی ساعت ۲۱:۳۰  روی آنتن شبکه دوم سیمارفت. پخش این سریال جدید در حالی آغاز شد که تا ساعت ۲۱ دیشب، سایت رسمی شبکه دو سیما اعلام کرده بود سریال تکراری هشت و نیم ساختهشهرام شاه حسینیپخش خواهد شد.

تعداد قسمت های سریال زندگی زیباست

زندگی زیباستدرقالب ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸در تهران، کویر طبس، یزد، مشهد، چالوس و بندر چابهار تصویربرداری شده است. حدود ۲۰ بازیگر جوان تئاتری برای اولین بار در این سریال جلوی دوربین رفته  و شخصیت های اصلی سریال را بازی می کنند.

سال گذشته بازیگران جوان سریال درنامه ای اعتراضی بهعلی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما درخواست کردند سریالشان پس از یک سال بلاتکلیفی تعیین تکلیف شود.

در بخشی از نامه آنها خطاب به رئیس صداوسیما آمده بود: الان پر از سرکوب و ناامیدی این نامه را می‌نویسیم که شاید بخوانید، شاید به دستتان برسد که بتوانیم حقمان را پس بگیریم. فیلمنامه‌ای که توسط سازمان صدا و سیما تصویب می‌شود، ساخته می‌شود اما حاصلش توسط همان سازمان بلاتکلیف می‌ماند... ما سعی کردیم بهترین خودمان را ارائه بدهیم که جواب‌گوی مخاطب هم‌نسل‌مان باشیم اما عدم پخش سریالی که با تمام قواعد سازمان ساخته شده، شوخی نیست؟

پخش ناگهانی سریال «زندگی زیباست» از شبکه دو پس از دو سال تاخیر

داستان سریال درباره چگونگی رسیدن هفت عاشق و معشوق به یکدیگر است .... در برنامه‌های اعلامی سیما درتابستان ۱۴۰۰توسط معاونت سیما، هیچ اشاره ای به پخش این سریال نشده بود.

قاسم جعفری کارگردانی سریال‌های همچون خط قرمز، کمکم کن ومسافری از هندرا در کارنامه دارد.

معرفی عوامل سریال زندگی زیباست

عوامل سازنده این سریال عبارتند ازنویسندگان: پریساشمس و حامدافضلی  مدیران تصویربرداری: افشین علیزاده و مصطفی احمدیان

گردآورند: علیرضا عباسی#‌فرهنگ #‌هنر منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

چگونه اجاق های شیشه ای را روزانه تمیز کنیم؟ چگونه لکه های سرسخت را روی میز آشپزی تمیز کنیم؟ چگونه می توان اجاق گاز شیشه ای را با تیغ تیغه تمیز کرد؟ چگونه قسمت بالای اجاق گاز را با سرکه تمیز کنیم؟ چگونه اجاق گاز شیشه ای را با جوش شیرین تمیز کنیم؟

5 ساعت پیش

در این مقاله نحوه مراقبت از گیاهانی که در حال مرگ هستند را برای شما شرح داده ایم.

5 ساعت پیش

رفلاکس اسید چیست؟, علائم ریفلاکس اسید, چه عواملی باعث رفلاکس اسید می شود؟, رفلاکس اسید چگونه تشخیص داده می شود؟ درمان رفلاکس اسید 

5 ساعت پیش

غذاهایی که باید در رژیم غذایی روزانه برای کبد چرب قرار دهید, غذاهایی که باید در وعده غذایی روزانه خود برای کبد چرب از آنها اجتناب کنید

12 ساعت پیش

مادر ارشا اقدسی در چهلمین سالروز درگذشت فرزندش گفت: روزی که چندان هم دور نیست و همکاران ارشا به سیمرغ دست خواهند یافت ولی او پیشاپیش به عنوان قهرمان شجاع سینما از سوی مردم و ملت برازنده شد.

12 ساعت پیش

بیشتر زوجینی که تمایل به جدایی از یکدیگر دارند، طلق توافقی را انتخاب می‌کنند. در این مطلب به نحوه طلاق توافقی در اصفهان می‌پردازیم.

15 ساعت پیش

طرفین معامله باید نهایت دقت را در تنظیم قرارداد داشته باشند در این مطلب به نکاتی در تنظیم قرارداد خرید خانه می‌پردازیم.

18 ساعت پیش

مهریه حقی است که قانون برای زن در نظر گرفته در این مطلب به دریافت مهریه در طلاق به درخواست زن می‌پردازیم.

22 ساعت پیش

ما لیستی از بهترین مرطوب کننده های طبیعی برای پوست های چرب را به شما ارائه می دهیم، زیرا ممکن است آنهایی که دارای ترکیب شیمیایی هستند با بسیاری از آنها مطابقت نداشته باشد.

1 روز پیش

خلاصه داستان گشت ارشاد 3, گشت ارشاد 3 کی اکران می شود؟, جزییات حضور بهنام بانی در گشت ارشاد 3, بیوگرافی بهنام بانی, شهرت بهنام بانی

1 روز پیش

آذین احرامی در سریال نوار زرد2 کنار بازیگرانی همچون حسین پاکدل، حسام محمودی، امیرحسین صدیق، ایوب آقاخانی، ستاره قطبی ایفای نقش کرده است.

1 روز پیش

درد مفاصل چیست و آیا در دوران بارداری شایع است؟, انواع دردهای مفصلی در دوران بارداری, چگونه از دردهای مفصلی در دوران بارداری جلوگیری کنیم

1 روز پیش

بیوگرافی ریحانه رضی در سریال تب و لرز,پیج اینستاگرام ریحانه رضی, ریحانه رضی در مجموعه تلویزیونی راه و بیراه, ریحانه رضی و حضور در تلویزیون زمان پخش سریال تب و تاب

1 روز پیش

سریال نوار زرد2 با بازی محمود پاک نیت، پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل، حسام محمودی، زمان پخش سریال نوار زرد۲ از آذرماه 1401 از شبکه 2 رای ساعت 21:30 پخش می شود.

1 روز پیش

هنگام طلاق باید یکایک موارد مطروحه در قانون خانواده در نظر گرفته شود. در این نوشتار به آنچه مردان در مورد ازدواج باید بدانند می‌پردازیم.

1 روز پیش

بیشتر...