دینو |
3 ماه پیش

پیروزی جانی دپ محکومیت امبر هرد به پرداخت خسارت ۱۵ میلیون دلاری به جانی دپ دینو

اگر از طرفداران جانی دپ باشید، احتمالا در روزهای اخیر پیگیر دادگاه جانی دپ و امبر هرد بوده‌اید. در نهایت پس از ۶ هفته نتیجه‌ی دادگاه مشخص شد که جزییات را در اختیارتان قرار خواهیم داد. در ادامه بادینوهمراه باشید تا جزییات پیروزی جانی دپ را در اختیارتان قرار دهیم.

پیروزی جانی دپ

هیئت منصفه روز چهارشنبه اعلام کرد که جانی دپ در مقابلامبر هردپیروز شد و 15 میلیون دلار خسارت دریافت کرد. در واقع پس از اینکه هیئت منصفه هفت نفره به اتفاق آرا به نفع دپ رای دادند، پرونده افترا که توسط جانی دپ علیه همسر سابقش امبر هرد مطرح شد، به پایان رسید.

پیروزی جانی دپ

در ابتدا دپ برای غرامت 50 میلیون دلاری شکایت کرد اما هیئت منصفه پی برد که هرد نمی‌تواند ادعاهای خود علیه دپ را ثابت کند و تمامی ادعای او دروغ بوده است. در نتیجه هیئت منصفه تشخیص داد که هرد با بدخواهی عمل کرده است و باید 10 میلیون دلار غرامت و 5 میلیون دلار غرامت جزایی در دعوای افترا به دپ پرداخت کند.

بیشتر بخوانید:آیا جرد لتو برای نقش جانی دپ به تیم « دزدان دریایی کارائیب » ملحق خواهد شد؟
بیشتر بخوانید:حمایت پنه لوپه کروز از جانی دپ در پی ادعای امبر هرد در اعلامیه‌ای در دادگاه

از سوی دیگر هرد برای دریافت 100 میلیون دلار غرامت شکایت کرده بود و گفته بود که فقط برای دفاع از خود یا دفاع از خواهر کوچکترش با دپ وارد خشونت شد. البته امبر هرد نیز 2 میلیون دلار غرامت بابت بدنامی از سوی دپ (از طریق وادمن) دریافت خواهد کرد.

در طول این دادگاه ۶ هفته‌ای جزییات زیادی از رابطه جانی دپ و امبر برملا شد که حواشی بسیاری را به دنبال داشت. اما در نهایت چیزی که شاهد آن بودیم، نقش بازی کردن امبر هرد در تمام طول دادگاه بود. امبر هرد در این دوران مورد انتقاد بسیاری از مردم در سراسر جهان قرار گرفت اما از سوی دیگر جانی دپ مورد حمایت مردم و طرفداران قرار داشت.

پیروزی جانی دپ

دپ روز چهارشنبه در بیانیه‌ای گفت:

از همان ابتدا، هدف از طرح این پرونده، افشای حقیقت بدون توجه به نتیجه بود. گفتن حقیقت چیزی بود که من مدیون فرزندانم و همه کسانی هستم که در حمایت از من ثابت قدم مانده‌اند. من اکنون احساس آرامش می‌کنم.

پیروزی جانی دپ

هرد در بیانیه خود در روز چهارشنبه گفت:

وکلای دپ باعث شدند تا هیئت منصفه موضوع کلیدی آزادی بیان را نادیده بگیرد و مدارکی را که آنقدر قطعی بود و در بریتانیا باعث پیروزی ما شد را نادیده بگیرند. متأسفم که این پرونده را از دست دادم. اما چیزی که من را غمگین‌تر می‌کند این است که احساس می‌کنم به عنوان یک آمریکایی حق آزادی بیان را از دست داده‌ام.

بیشتر بخوانید:ترند هشتگ عدالت برای جانی دپ در توییتر پس از انتشار کلیپ صوتی اعترافات امبر هرد
بیشتر بخوانید:ماجراهای شکایت جانی دپ و امبر هرد، همسر سابقش همچنان ادامه دارد!#‌فرهنگ #‌هنر منبع: دینو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هلال ماه شوال رؤیت نشد و دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳۰ رمضان المبارک است.

5 ماه پیش

بیماری روماتیسم چیست؟, عوامل ابتلا به رماتیسم, علائم رماتیسم, انواع دمنوش برای روماتیسم

5 ماه پیش

گیاهان آپارتمانی زیبایی بی‌نظیری را به خانه شما می‌بخشنئ. در این مطلب به معرفی گیاهان آپارتمانی لوکس در چیدمان منزل می‌پردازیم.

5 ماه پیش

برای افراد سوال است که در چه مبلمانی در چیدمان و دکوراسیون رایج هستند. این مطلب به این سوال چه مبلی از مد افتاده است پاسخ می‌دهیم.

5 ماه پیش

ماسک های چاق کننده طبیعی و گیاهی صورت در چاقی صورت شما بسیار موثر هستند.

5 ماه پیش

مسئله مهمی که وجود دارد آن است که افراد بدون دانش حقوقی اقدام به معامله می‌کنند امروز به نکات ضروری هنگام معامله خانه می‌پردازیم.

5 ماه پیش

واکنش رضا کیانیان به سفر جنجالی پرویز پرستویی به آمریکا رضا کیانیان، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش به حمایت از پرویز پرستویی در پی سفر پرحاشیه او به آمریکا پرداخت و نوشت پرستویی حق دارد

5 ماه پیش

در این مطلب به راز ها و حقایق جالب پشت صحنه مراسم اسکار می‌پردازیم که بعد از دانستن آن، متفاوت به این مراسم نگاه می‌کنید.

5 ماه پیش

واکنش قاسم افشار به انتشار آهنگ خلیج فارس قاسم افشار در اظهار نظر جدید خود گفت: آهنگ خلیج فارس را معروف کردم!

5 ماه پیش

بیشتر...