تیتر برتر |
۳ هفته پیش

بهترین روش سایه زدن پشت چشم برای زیبایی سایت تیتربرتر TitreBartar com

بهترین روش سایه زدن پشت چشم برای زیبایی

تیتربرتر؛ برای اینکه چشمانمان بعد از آرایش زیباتر به نظر برسد باید خط چشم را اصولی انجام دهیم برای این کار مابهترین روش سایه زدن پشتچشمرا به شما آموزش می دهیم.

روش های سایه زدن چشم برای زیبایی بیشتر

- زیرسازی کنید.آماده سازی دور چشمبرای زدن سایه چشم نکته حائز اهمیت در آموزش کشیدن سایه چشم آماده سازی دور ناحیه چشم می باشد؛ چون اصل کاری که می خواهید انجام دهید به این بخش مربوط است. ناحیه اطراف چشم ها را پاک کنید و سپس مرطوب کننده یا کرم دور چشم بزنید. سپس از یک پرایمر چشم استفاده کنید تا آرایش چشم تان برای مدت زمان طولانی ثابت بماند و ظاهر بهتری پیدا کند.

می توانید از کانسیلر هم استفاده کنید؛ فقط باید در نظر داشته باشید که کانسیلر می بایست هم رنگ پوست دور چشم تان باشد. کانسیلر را با برس بزنید و روی آن پودر تثبیت کننده بزنید. این کار باعث می شود پوست اطراف چشم، صاف و بدون چروک شده و رنگ آن یک دست شود. همچنین زمینه مناسبی برای سایه هایی که قرار است روی آن بنشینند ایجاد می کند.

- ازسایه تیره برای گوشه های خارجی پلکو ازسایه های روشن برای گوشه های داخلی پلکاستفاده می شود.اگر سایه را از گوشه خارجی چشم به سمت بالا و بیرون امتداد دهیم، چشم ها درشت و کشیده تر می شوند.

-پائین ابرومی توان ازسایه سفید برای خوش فرم شدن ابرو و چشماستفاده نمود.

- همچنین در پلک پائینی می توان برای جذابیت بیشتر چشم ها ازسایهاستفاده نمود.

-سایه چشم سفیدچشمان شما را بازتر و بزرگتر نشان می دهد. برای آنکه نتیجه بهتری بگیرید، آن را روی پلک بالا و خط مژه پایین بکشید. برای اینکه کنتراست زیبایی ایجاد کنید، یکخط تیره هم روی پلکبالا بکشید.

-سعی کنید هنگام سایه زدن، چشم های خود را باز نگه دارید و سرتان را به عقب متمایل کنید تا روند کار به خوبی مشخص باشد.

- برایپلک های پف کردهاز رنگ های مات استفاده کنید.

– رنگ های تیره مانند مشکی، سورمه ای و نوک مدادی باعثبزرگتر شدن عنبیهمی شوند و بین قسمت سفید و رنگی آن تضاد جالبی ایجاد می کنند.

- سایه های کمرنگ بهترین انتخاب در تمام مدت سال هستند. آنها به طور طبیعی بارنگ پوستواقعی شما مخلوط می شوند و به راحتی چهره شما را آنطور که انتظار دارید زیبا می کنند. رنگ های ملایمی که در پوست پیدا می شود مثل قهوه ای، وانیلی و ارغوانی کمرنگ از جمله رنگ هایی هستند که حالت طبیعی بسیار جذابی را به چشمان شما هدیه می دهند. برای اینکه چهره شما اندکیجذاب تر و محرک ترشود می توانید ازرنگهایی با پیش زمینه تندتراستفاده کنید مثل:طلایی، زیتونی، بنفش کمرنگ، آبی و خاکستری. کار کردن با انواع رنگ های طبیعی سایه چشم کار ساده ای است.

-گاهی که دوست دارید از یک سایه ی تک رنگمثل آبی، صورتی، انواع سبزهابه تنها یی استفاده کنید باز هم بهتر است روی سایه ی تک رنگتان نیز کمی از همان بیس رنگ فقط براق تر و البته کمی هم روشنتر بکار ببرید تا زیبایی سایه را دو چندان کند .

- درچین پلک از سایه تیرهاستفاده کنید .استفاده از سایه چشم تیره حالا نوبت به قسمت چین پلک می رسد. از سایه تیره رنگ برای این قسمت استفاده کنید تا شکل چشم ها را مشخص کند. به این منظور از رنگ هایی مثلقهوه ای تیره، مشکی، خاکستری تیره، بنفش تیرهو این قبیل رنگ ها استفاده کنید.

نحوه سایه زدن چشم

- سایه زدن چشم را از قسمت بیرونی چشم شروع کنید؛یک ۷ بکشیدو با یک برس کرکی نیمی از سایه را تا پلک خود محو کنید. این کار را تا زمانی ادامه دهید کهرنگ سایه ملایم ترشود. برای هایلایت قسمت زیر ابرو از سایه های روشن تر براق یا اکلیلی استفاده کنید.

- اگرچشم های گودیا پلک های افتادهدارید سعی کنید با چشم های باز سایه بزنید نه چشم های بسته؛ اینگونه می توانید رنگ چین پلک تان را به خوبی ببینید.

- برای جلوگیری از ریختن سایه زیر چشم، قبل از شروع آرایش در ناحیه زیر چشم خود ازپودر تثبیت کنندهاستفاده کنید.

- همچنین می توانید زدنکانسیلرزیر چشم را به بعد از اتمام آرایش چشم موکول کنید.

تأثیر رنگ پوست بر رنگ سایه چشم

رنگ سایه بهتر است متناسب بارنگ پوستانتخاب شود تا به چشم ها جذابیت و جلوه خاصی بدهد که در ادامه به چند رنگ پوست اشاره خواهیم کرد.

پوست تیره :افرادی که دارای پوست تیره هستند باید ازسایه تناژ روشن ترینسبت به پوست خود استفاده کنند. سایه های نقره ای و طلایی هم به این افراد پیشنهاد می شود.

پوست گندمی :افرادی که دارای پوست گندمی هستند همه رنگ سایه را با توجه به سلیقه ورنگ مویخود می توانند استفاده کنند.

پوست روشن :برای افرادی که پوست روشنی دارند پیشنهاد می کنیم بعد از انتخابرنگ سایه از یک سایه تیره در گوشه پلک خارجیاستفاده کنند.

چگونگی انتخاب یک پالت سایه خوب

کلید انتخابدرست پالت سایه، در نظر گرفتن رنگ چشمانمی باشد. شما می خواهید که چشمان شما زیباتر به نظر برسد، پس بهترین راه برای انجام این کاراستفاده از یک پالت رنگ متضاداست بر روی پلک شماست.

چشمان آبی با سایه ی طلایی و قهوه ای بسیار زیبا به نظر می رسد. چشمان سبز با سایه های صورتی و قهوه ایشگفت انگیز می شوند. چشمانقهوه ای و قهوه ای تیره با رنگ های آبی، سبز، بادنجانی، بنفش تیره و یاقوتی، فوق العاده به نظر می رسند.رنگ های خاکستری و بنفش کمرنگهم برای همه رنگ چشمی زیبا هستند.

گردآورنده:الناز ناصری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از فروردین 1400 افراد ملزم هستند اطلاعات ملکی خود را در سامانه مربوطه ثبت کنند در غیر این صورت طبق قانون مالیات‌های مستقیم جریمه میشوند .

2 ساعت پیش

یکی از راه‌های ایجاد انرژی مثبت در دکوراسیون این است که  ورودی خانه، نشاط بخش، راحت، گرم، دوستانه، استقبال کننده و جذاب باشد.

3 ساعت پیش

تلقیح مصنوعی درصورتی  که از نطفه شوهر باشد و یا ندانسته انجام شود فزند ناشی از آن تلقیح در حکم فرزند طبیعی و دارای سهم الارث است.

4 ساعت پیش

جدیدترین روش ها در درمان افسردگی کدامند,شاید افسردگی فقط یک بار در طول زندگی تان رخ دهد,اما هر فردی مرحله های متعددی از افسردگی را تجربه می کند, در طی این مراحل، نشانه ها بیشتر روزها بروز می کنند و شاید تقریباً هر روز بروز کنن,درتیتربرتر به این بیماری پرداخته ایم با ما همراه باشید

17 ساعت پیش

راه های درمان آنفلوآنزا در زمان بارداری,همانطور که می دانیم بیماری آنفلوآنزا به خودی خود می‌تواند خطرناک باشد اما اگر زنان باردار به آن مبتلا شوند,خطر آن حتی بیشتر هم می‌شود در تیتربرتر به درمان این بیماری پرداخته ایم با ما همراه باشید,توصیه های مهم پیشگیری بیماری آنفلوآنزا برای زنان باردار,زمان واکسن آنفلوآنزا,افراد در معرض خطر آنفلوآنزا,کی باید به دکتر مراجعه کرد

17 ساعت پیش

سفیدی مو و راه های درمان آن,سفیدی مو,تعریف سفیدی مو,روش‌های رفع سفیدی مو,روش های از بین بردن سفیدی مو,شرایط سفیدی مو,سفیدی مو,,علائم سفیدی مو,علی اکبر رضایی

17 ساعت پیش

شکایت از کارفرما بدون قرارداد کتبی هم امکان دارد و قوانین قانون کار و تأمین اجتماعی بر قرارداد شفاهی نیز حاکم است.

23 ساعت پیش

دوست دارم از راه اصولی و درست وارد دنیای بازیگری شوم, تسلط به زبان عربی دارم ,بیوگرافی فاطمه عمیدی,بازیگر مورد علاقه فاطمه عمیدی

دیروز

قانونی بودن تولید ارزهای دیجیتال به این دلیل است که در قانون ایران مجازاتی در خصوص تولید اینگونه ارزها وجود ندارد.

دیروز

  دورکاری در قانون کار  مربوط به رابطه بین کارمند و کارفرما است این قانون تنها مربوط به کسانی است که برای دولت یا حکومت مشغول به کار هستند.

دیروز

چرا کودکان به حرف والدین گوش نمی دهند,علت بی توجهی کودکان به پدر و مادر,پدر و مادر با کودک چگونه باید برخورد کنند,چرا کودک یکی از والدین را ترجیح می دهد,کودک با چه کارهایی بی توجه می شود,

دیروز

آموزش ساده گازپاچو,سوپ گازپاچو اسپانیایی,مواد لازم برای گازپاچو,طرز تهیه گازپاچو خوشمزه,مراحل طرز تهیه گازپاچو,نکات کلیدی طرز تهیه گازپاچو

دیروز

آشنایی با فیلم کلاغ ها,اسامی بازیگران فیلم کلاغ ها,معرفی فیلم کلاغ ها,خلاصه داستان فیلم کلاغ ها,اسامی بازیگران فیلم کلاغ ها,معرفی عوامل فیلم کلاغ ها,مجموعه کارهای شیوا سرمست کارگردان فیلم کلاغ ها

دیروز

آشنایی با انیمیشن گنج اژدها,معرفی انیمیشن سینمایی گنج اژدها,افتخارات انیمیشن سینمایی گنج اژدها,خلاصه داستان انیمیشن سینمایی گنج اژدها,زمان پخش انیمیشن سینمایی گنج اژدها

دیروز

آشنایی با فیلم مستند تارهای ممنوعه,اسامی بازیگران فیلم مستند تارهای ممنوعه,داستان فیلم تارهای ممنوعه,اسامی بازیگران فیلم تارهای ممنوعه,افتخارات فیلم تارهای ممنوعه

دیروز

بیشتر...