عکس هایی تماشایی از عروسی معصومه، مهناز، حکمت پروانه

برترین‌ها:گشته‌ایم لای آلبوم‌های قدیمی و چند تحفه تماشایی از عروسی‌های قدیمی برایتان پیدا کردیم. از کرمانشاه تا تهران، عروس خانم‌های این سری: معصومه خانم و مهناز بانو و حکمت و پروانه هستند.

عروسی معصومه خانم و آقا خلیل سال ۶۴ کرمانشاه

عکس‌هایی تماشایی از عروسی معصومه، مهناز، حکمت و پروانه

عروس خانم تعریف میکنند که: با پسر خاله زن داداشمم ازدواج کردم من متولد ۱۳۴۸ و همسرم متولد ۱۳۴۱ ، همسرم زمان جنگ سرباز ایثارگر بود خط مقدم که برای مرخصی به خونه زن داداشم میاد که با هم دختر خاله پسر خاله بودند سر بزنه شب مهمان خونه ما بودن که زن داداشم رو پاگشا کنیم گفت پسرخاله تو هم بیا بریم اومد وخونه بابام اینا من رو دید و عاشقم شد وبه زن داداشم گفت که اونو برام خواستگاری کن واین بود اول آشنای ما دو تا خیلی با هم خوشبخت هستیم و ثمره ازدواجمون پنج دختر دسته گل می‌باشد و هر دومون متولد شهر کرمانشاه هستیم.

عروسی خانم پروانه عزیزآبادی و آقای حسین خجسته تهران ...سال ۱۳۵۹

عکس‌هایی تماشایی از عروسی معصومه، مهناز، حکمت و پروانه

عروس خانم زیبا تعریف میکنند که: مادوستان خانوادگی بودیم ..برادرمن با همسرم در ارتش تازه استخدام شده بودند و دوره شبانه روزی باهم بودند ... ما به هم آبجی و داداش میگفتیم . یک روز که من سال آخر دبیرستان بودم کلاسور بغل که امتحان آخرینم بود با عجله کوچه رامیدویدم که زودتر برسم دبیرستانم که عاصمی نام بود و در خیابان آیزنهاور آزادی کنونی برسم ..سرکوچه بهم برخوردیم و کتابهای من روی زمین ولو شدند ..ایشون کمکم کردند که جمع کنم هر دو سرمان بهم خورد و نگاهمان بهم ..منکه درد سرم را فراموش کردم همانجا جرقه عشق بین ما زده شد ...این بود که ایشان اومدند خواستگاری بنده.من مدرس صدا و سیما بودم و در حال حاضر فعال مطبوعات ‌هستم.

عروسی مهناز خانم ۱۸ساله و آقا علی ۲۵ ساله شیراز سال ۶۹

عکس‌هایی تماشایی از عروسی معصومه، مهناز، حکمت و پروانه

عروس خانم زیبا تعریف میکنند که اهل شیرازم نامزدی من سال 67 بود و عروسی سال69 عروسی تو خونه مادرم بود چون خونه 400متری بزرگ داشت. داماد دوست برادر و شوهر خواهرم بود. حاصل ازدواجم دو پسر و یک دختر هست. دخترم سال 89 عقد و سال 90 عروسی کرد .تهران زندگی می‌کنه شوهرش راننده قطار هست.

عروسی حکمت خانم و قادر آقا در سال ۶۲ مراغه

عکس‌هایی تماشایی از عروسی معصومه، مهناز، حکمت و پروانه

حکمت خانم متولد 1334 و قادر آقا متولد 1336. دختر خانم نازنینشان تعریف می کند که:بابا و مامانم معلم بودن وهمکار در مدرسه، بابام یه دل نه صد دل عاشق مامانم میشه و با هم سال 62 ازدواج میکنن ولی متاسفانه بابام سال 95 از دنیا میره. حاصل این ازدواجم سه تا دختر میشه بابام اهل شهرستان ملکان ومامانم مراغه، مراغه عروسی کردن چند سال مراغه زندگی کردن بعدش اومدن تهران الان 13ساله تهرانیم بابامم متاسفانه 6 سال فوت شده#‌سبک_زندگی منبع: برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در مطلب پیش رو تصاویری از چند خانه زیبا و قدیمی در تهران را ارائه کردیم همراه با توضیحاتی مختصر درباره این خانه‌ها

2 ماه پیش

با تحویل سال نو، مردم در حافظیه گرد هم آمده و سعی کرده اند اوقات خوشی را در آن لحظات ثبت کنند. اما بعد از دورهمی مردم در حافظیه عکس‌هایی منتشر شده که نشان میدهد جمعیتِ زیاد مردم در آنجا، خسارت‌هایی به جا گذاشته

2 ماه پیش

در این مقاله قرار است همراه هم سر از اطلاعاتی در بیاوریم که باور کردنش برای هر کسی کار سختی است.

2 ماه پیش

سیزده بدر یا همان که در تقویم‌ها نوشته‌اند روز طبیعت، به جا مانده از روزگار خوش رفته، هول بیدار شدن اول صبح، دلواپسی جمع کردن سور و سات، بازی‌های نیم‌روز ۱۳ و البته اضطراب و استرس غروبش که فردای برزخی در راه دارد.

2 ماه پیش

اگر قصد خرید چرخ گوشت دارید، لازم است بهترین مارک چرخ گوشت بازار را بشناسید. ما شما را با بهترین برند چرخ گوشت داخلی و خارجی آشنا می‌کنیم.

2 ماه پیش

شناخت انواع پنکه در بازار و کاربردهای هر کدام، به شما کمک می کند تا بتوانید پنکه‌ی مناسبی برای فضای مورد نظر خود انتخاب کنید.

2 ماه پیش

این مطلب تماشایی‌ست از آن جهت که لای آلبوم‌های قدیمی عکس‌هایی برایتان رو کرده‌‌ایم که حتما مشابهش را در آلبوم‌های خودتان هم دارید.

2 ماه پیش

در زمان کودکی از پدر و مادر یا دیگر بزرگسالان چه دروغ‌هایی شنیده‌اید؟ دروغ‌هایی که به عنوان قانون زندگی به شما گفته شد و تنها پس از بزرگسالی دریافتید که حقیقت ندارند.

2 ماه پیش

یک رویا اگر بخواهید تصور کنید برای این سال نورس، آن رویا چه می‌تواند باشد؟

2 ماه پیش

بیشتر...