تیتر برتر |
۲ هفته پیش

جالب ترین جت های جنگنده تا به امروز سایت تیتربرتر TitreBartar com

جالب ترین جت های جنگنده تا به امروز

تیتربرتر:هرکسی که به شما بگوید هیچ وقت در خواب پرواز هواپیمای جنگنده نبوده است، احتمالاً دروغ می گوید.هواپیماهای جنگندهبعنوان بهترین عملکرد در خودروها، باورنکردنی ترین و الهام بخش ترین ماشین هایی هستند که بشر تا به حال ساخته است.

همه ماشین های پرنده به خودی خود کاملاً چشمگیر هستند و به مردم اجازه می دهند تا بر هوا تسلط داشته باشند، قلمرویی که زمانی تصور می شد بشریت آن را فتح نمی کند. اما با استفاده از جت های جنگنده، این تسلط چندین درجه افزایش می یابد، با جت های بسیار پیشرفته که می توانند مانع صدا را بشکنند و عملکرد شگفت انگیزی را ارائه دهند. در حالی که این عملکرد معمولاً مختص هوانوردان نظامی نخبه است، پیشرفت فناوری بسیاری از هواپیماهای جنگنده را مجبور به قدیمی و بازنشسته می کند.

این یک فرصت منحصر به فرد برای این سلاح های نظامی سابق ایجاد می کند تا در دسترس عموم قرار گیرد. در حالی که توانایی کنترل یکی از این مهارتها برای اکثر افراد تقریباً دست نیافتنی است، اما با پول کافی می توانید یکی را برای پرواز خصوصی رزرو کنید، با یک خلبان جنگنده حرفه ای که شما را سوار شادی زندگی می کند. پس بخوانید، برای دیدن 10 جت جنگنده هرکسی که پول کافی دارد می تواند پروازهای خصوصی خود را رزرو کرده و زمان زندگی خود را بگذراند:

میکویان گورویچ MIG-29

MIG-29 یک جت جنگنده پیشرفته مدرن، یک جانور مافوق صوت است که می تواند دارای شاهکارهای باورنکردنی و قدرت مخرب چشمگیری باشد. در حالی که هواپیماهای MIG-29 هنوز به نیروی هوایی چندین کشور خدمت می کنند، MIGflug تنها فرصتی است که یک غیرنظامی می تواند با یکی از این هیولاهای مدرن پرواز کند. 14.500 یورو خرج کنید و همه چیز را که MIG-29 ارائه می دهد، از جمله پرواز مافوق صوت و کشیدن برخی از نیروهای G خیره کننده، تجربه خواهید کرد.

هاوکر شکارچی

Hawker Hunter که یک جنگنده نمادین بریتانیایی بود، برای دهه ها جزء اصلی RAF بود. شکارچیان همچنین به سوئیس صادر می شدند و تا سال 1994 به مردم بی طرف خدمت می کردند. اکنون بازنشسته شده است، این شکارچی کلاسیک نیروی هوایی سوئیس در حال حاضر به غیرنظامیان خدمات ارائه می دهد و پروازهای دیدنی و هیجان انگیزی را از طریق آلپ زیبای سوئیس با قیمت 7500 یورو ارائه می دهد.

میکویان گورویچ MIG-25

یکی از تاثیرگذارترین رهگیرهای تمام دوران، MIG-25 یک جنگنده وحشیانه است که می تواند در لبه فضا پرواز کند و تقریباً 3 برابر سرعت صوت باشد. قبلاً یک ماشین فوق سری در دورانجنگ سرد، اکنون می توانید یک پرواز مافوق صوت را در MIG-25 از طریق Rusadventures به بالاترین سطح جو رزرو کنید، به شرط اینکه 20،800 دلار برای پس انداز داشته باشید.

Aero L-39 آلباتروس

L-39 یک مربی محبوب و قابل اعتماد جت جنگنده، یک جت وفادار بود که به بسیاری از خلبانان جنگنده نحوه پرواز با چنین ماشین های باورنکردنی را آموخت. L-39 که یکی از محبوب ترین جنگنده های متعلق به غیرنظامی است، تجربه بسیار مقرون به صرفه ای را با قیمت 3499 دلار برای یک ساعت پرواز ارائه می دهد. از این بهتر، شما می توانید یک پرواز خصوصی L-39 را بدون خروج از ایالات متحده از طریق امکانات در فلوریدا ، کالیفرنیا و نیویورک تجربه کنید.

ستاره نقره ای Canadair T-33

نوع آموزشی کانادایی اولین جت جنگنده ایالات متحده، T-33 ممکن است کندتر از جت هایی مانند Hawker Hunter باشد، اما هنوز یک تجربه واقعی از جت جنگنده کلاسیک را ارائه می دهد. این هواپیمای مخصوص "ماکو شارک" T-33 که توسط Waterloo Warbirds اداره می شود، پروازهای نیم ساعته خصوصی را با قیمت 2800 دلار ارائه می دهد، در مقایسه با سایر پروازهایهواپیمای جنگنده خصوصیو به ویژه برای چنین ماشین تاریخی.

میکویان گورویچ MIG-15

در حالی که ایالات متحده در روزهای آغازین جنگ با جنگنده F-86 تسلط داشت، اتحاد جماهیر شوروی با MIG-15 رقابت می کرد. MIG-15 که نمادی از نسل اول هواپیماهای جنگنده است، تجربه ای کلاسیک و هیجان انگیز را برای کسانی که عاشق جت های قدیمی هستند ارائه می دهد. اگر در آمریکای شمالی هستید، Waterloo Warbirds پروازهای MIG-15 را با قیمت 5500 دلار ارائه می دهد، در حالی که MIGflug چنین پروازهایی را خارج از جمهوری چک با 2999 یورو ارائه می دهد.

خون آشام دی هاویلند

در حالی که ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی با هواپیمایی معمولی وارد دوران جت شدند، بریتانیا این کار را با خون آشام عجیب انجام داد. خون آشام با دم های دوقلو و بدنه اش، ممکن است عجیب به نظر برسد اما هنوز یک جنگنده واقعی است. همانند MIG-15 ،Waterloo Warbirds و MIGflug هر دو به ترتیب 2600 دلار یا 1،999 یورو پرواز در هواپیما ارائه می دهند.

میکویان گورویچ MIG-23

MIG-23 یک جنگنده طولانی مدت و پرکاربرد اتحاد جماهیر شوروی و متحدانش است، عملکرد مافوق صوت بال بال و برخی سلاح های مرگبار را ارائه می دهد. MIG-23 با حداکثر سرعت 2.1 برابر سرعت صدا و قدرت مانور چشمگیر ، یک جنگنده جدی است. اکنون که تقریباً بازنشسته شده اید، شما می توانید پرواز MIG-23 خود را از طریق Rusadventures با قیمت 8،690 دلار رزرو کنید.

Aermacchi MB-326

Aermacchi MB-326، یک مربی جت کلاسیک ایتالیایی، یک جت کوچک چابک با عملکرد چشمگیر است. همچنین در نقش های حمله زمینی استفاده می شود، تنها یک MB-326 در حالت پرواز باقی مانده است و می توانید سوار آن شوید. فقط با 2499 یورو و بلیط به ایتالیا، می توانید آسمانایتالیارا از صندلی عقب یکی از جنگنده های کلاسیک آنها تجربه کنید.

BAC Jet Provost

BAC Jet Provost که از همان مجموعه شامل MB-326 استفاده می شود، یک هواپیمای مشابه است که به عنوان یک مربی و جت حمله زمینی عمل می کند. Jet Provost در حالی که بسیار عجیب تر از MB-326 به نظر می رسد، عملکرد مشابهی با چیدمان صندلی های کابین خلبان در کنار هم و همچنین هزینه پرواز مشابه 2499 یورو ارائه می دهد.

نویسنده: فرید نادری#‌سرگرمی #‌خواندنی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وضعیت نگهد‌اری و تامین هزینه‌های مالی فرزند‌ برعهد‌ه چه کسی خواهد‌ بود‌. در این نوشتار از به موضوع حضانت فرزند بعد از فوت پدر می‌پردازیم.

1 ساعت پیش

چند روزی می‌شود که ثبت‌نام طرح جدید مسکن آغاز شده است. در این نوشتار از مجله دلتا به موضوع زنان در طرح جدید مسکن می‌پردازیم.

4 ساعت پیش

فیلم های زیر برخی از بهترین عاشقانه‌های موجود برای پخش در نتفلیکس هستند.

5 ساعت پیش

وقتی زنی فوت می‌کند تمام حقوق و مطالبات او به ورثه‌اش می‌رسد. در این نوشتار از مجله دلتا به موضوع ارث رسیدن مهریه زن می‌پردازیم.

7 ساعت پیش

چرا انگیزه در زندگی مهم است؟ چیزهایی که همیشه می تواند شما را با انگیزه نگه دارد

19 ساعت پیش

خارش پوست سر را می توان به راحتی در خانه با استفاده از بسیاری از درمان های طبیعی DIY درمان کرد.

19 ساعت پیش

قدرتمندترین بمب افکن های جهان را بشناسید.

19 ساعت پیش

علی صادقی در کنار بازیگرانی همچون ، شهره سلطانی، امیرحسین صدیق، اردلان شجاع‌کاوه، نگار عابدی، ستاره حسینی در سریال پلاک 13 ایفای نقش کرده است.

20 ساعت پیش

برنامه اینترنتی یازده با اجرای علی کریمی پیشکسوت فوتبال از پلتفرم فیلم‌نت پخش خواهد شد. این برای نخستین بار است که علی کریمی اجرای یک برنامه تصویری را بر عهده می‌گیرد.

20 ساعت پیش

بیوگرافی احمد پور خوش بازیگر سریال سرجوخه, شروع فعالیت و ورود به عرصه بازیگری احمد پور خوش

دیروز

بحث حیوانات وارد مقولات حقوق شده است. در این نوشتار از مجله دلتا به موضوع سگ گردانی و مجازات آن می‌پردازیم.

دیروز

اثبات رابطه نامشروع با استفاده از فیلم مانند اثبات از طریق پیامک امکان‌پذیر است. امروز به موضوع اثبات رابطه نامشروع از طریق فیلم می‌پردازیم.

دیروز

AAV ها از قدرت و فناوری مورد نیاز برای عبور از اعماق عمیق و در عین حال استفاده از قدرت آتش و کنترل همه جانبه برخوردارند.

دیروز

در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند تا پوست سالم خود را به طور طبیعی حفظ کنید.

دیروز

سریال سرجوخه یک درام امنیتی، اجتماعی به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری از دوشنبه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

دیروز

بیشتر...