مجله دلتا |
2 ماه پیش

دکوراسیون کنار مبل دکور کنار مبلی دکور کنار مبل دکور کنار مبلمان مجله دلتا

در چیدمان اتاق نشیمن همیشه در کنار مبل فضا‌های خالی وجود دارد با استفاده از دکور کنار مبل می‌توانید زیبایی‌هایی به اتاق نشیمن اضافه کنید. با ما همراه باشید.
دکوراسیون کنار مبل

کاناپه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مبلمان در چیدمان اتاق نشیمن یا اتاق خانوادگی شما است. این طبیعی است که بسیار به سبک، اندازه، پوشش و قیمت آن فکر شود. وقتی تصمیم گرفته شد و کاناپه مناسب خود را خریداری کردید و در جای مناسب در اتاق قرار دادید، وقت آن است که توجه خود را به نحوه تزئین فضاهای کنار آن معطوف کنید. در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم به شما چند ایده برایدکوراسیون کنار مبلبگوییم تا بتوانید اطراف مبلمان خود را زیباتر تزئین کنید و از فضای اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

میزهای انتهایی

رایج‌ترین راهکار برای تزئین محوطه کنار مبل، استفاده از میزهای انتهایی است. میزهای انتهایی میزهای کوچکی با سطح کافی برای قرار دادن یک لامپ و برخی لوازم جانبی هستند. ست مبلمان اغلب شامل یک کاناپه، میز قهوه و دو میز انتهایی است که هرکدام برای هر انتهای کاناپه است. این میزهای کوچک برای تکمیل سبک کاناپه شما طراحی شده‌اند.

دکور کنار مبل

کتاب‌های مختلف

ممکن است قفسه‌های کتاب شما پر شده است و دیگر فضای خالی برای قرار دادن کتاب‌های خود ندارید. در این صورت اگر فضای روی میز قهوه و یا زیر آن خالی است و جا برای گذاشتن چند کتاب روی آن را دارد، از این فضا برای دکور و تزئین روی میز استفاده کنید.

دکور کنار مبل

آینه و قاب عکس

اگر مبلمان خود را به‌گونه‌ای چیده‌اید که کنار آن دیواری خالی قرار دارد، می‌توانید از آن برای دکوراسیون کنار مبل نیز استفاده کنید. کافی است کمی سلیقه به خرج دهید و نسبت به علاقه خود روی دیوار را تزئین کنید. شما می‌توانید روی این قسمت از دیوار خانه خود را با عکس‌های خانوادگی و یا دوستان و عزیزان خود پر کنید.

آینه و قاب عکس

پیشنهاد دیگر این است که در این قسمت از دیوار آینه بزرگی را نصب کنید، چرا که یک آینه قدی مناسب هر اتاق نشیمنی است. شما می‌توانید هر زمان که لازم داشتید، چه روی مبل نشسته باشید چه ایستاده، خودتان را در این آینه نگاه کنید. دقت کنید که این آینه با توجه به سلیقه شما می‌تواند گرد و یا مستطیلی باشد.

اشیای قدیمی

اگر در اتاق نشیمن خود شومینه دارید، مبل خود را در کنار آن قرار دهید و روی شومینه خود را به عنوان دکوراسیون کنار مبل تزئین کنید. شما می‌توانید روی شومینه را با لامپ و یا شمع دکور کنید. می‌توانید روی آن را با چند دست کتاب قدیمی و یا سبدی پر از گلوله‌های نخی نیز بپوشانید.

اشیاء قدیمی یا سبک وینتیج

یک میزچوبی قدیمی را به عنوان میز کناری ترکیبی استفاده کنید. می‌توانید روی این میز را با جعبه‌های عتیقه و یا ظروف سفالی تزئین کنید. در مرحله بعدی می‌توانید در کنار مبلمان خود از وسایل صنایع دستی استفاده کنید. آن‌ها را در یک سبد بزرگ رنگی ذخیره کنید و با استفاده از یک چراغ مطالعه که دارای سایه شیشه رنگی است روی میز کنار مبل بگذارید.

پیشنهاد مطالعه:مطلبایده‌های جذاب چیدمان نشیمن باریکرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آشپزخانه‌کوچک را به صورتی چید که از فضای آن استفاده بهینه کرده و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به ایده‌ هایی برای آشپزخانه کوچک می‌پردازد. 

5 ساعت پیش

خانه تاریک و کم نور ممکن است معضل خانه‌هایی بزرگ با طراحی داخلی تاریک باشد و هم می‌تواند معضل خانه‌هایی کوچک باشد. همراه ما باشید.

8 ساعت پیش

در اولین روزهای پاییز می‌خواهیم با هم ایده‌ های دکوراسیون پاییزی منزل را مرور کنیم و با ایده‌ های خلاقانه تزئینات پاییزی را به خانه بیاوریم.

دیروز

تزیین منزل با کوسن یک راه عالی برای باز طراحی منزل شما است. اگر این روش به درستی اجرا شود کوسن ها می توانند به اتاق جذابیت می‌دهد.

پریروز

اگر می‌خواهید خانه شما زیبا باشد، بهتر است برخی اشتباهات را انجام ندهید. در این مطلب نمونه‌هایی از اشتباهات در چیدمان خانه می‌پردازیم.

پریروز

آیا به استفاده از رنگ‌ های پاییزی در دکوراسیون خانه فکر کرده‌اید؟ پاییز هزار رنگ، با رنگ‌های ناب و دلپسند بسیاری از افراد را مسحور می‌کند.

3 روز پیش

با انتخاب مناسب کاغذ دیواری می‌توان دکوراسیون زیبایی برای اتاق خواب خلق کرد. رنگ و طرح کاغذ دیواری بر چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی دارد.

4 روز پیش

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها رعایت کنید.

4 روز پیش

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون اتاق پذیرایی است که احتیاج به توجه ویژه‌ای دارد. با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

اشتباهات در چیدمان وسایل خانه باعث می‌شوند که خانه کوچک‌تر به‌نظر بیاید. در این مطلب همراه باشید تا شما را در چیدمان خانه راهنمایی کنیم.

5 روز پیش

میزها عناصری دکوراتیو هستند که با تزئیناتی زیبا می‌توان جلوه‌ای زیبا به آن‌ها داد. این مطلب به معرفی رومیزی برای میز ناهارخوری می‌پردازد.

6 روز پیش

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک بگیرید و فضای زیبایی برای گفت‌وگو خلق کنید.

6 روز پیش

کفپوش تیره یا روشن کدام را انتخاب کنیم؟ در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به مزایا و معایب کفپوش‌های تیره و روشن بپردازیم.

۱ هفته پیش

اگر خانه شما به سبک سنتی طراحی شده و می‌خواهید تغییر در آن ایجاد کنید این مطلب به بیان نکاتی برای دکوراسیون مدرن در خانه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مناسب می توان دکوراسیون شما را متحول کند. نکات مهمی در انتخاب رنگ پرده پذیرایی نقش دارند که در این مطلب به آن‌ها می پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...