مجله دلتا |
1 ماه پیش

چیدمان دکوراسیون منزل چیدمان دکوراسیون منزل اصول چیدمان دکوراسیون منزل مجله دلتا

آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که چه چیز باعث می‌شود که برخی خانه‌ها شیک‌تر به‌نظر برسند؟ برای پاسخ این سوال تا انتهای مطلب همراه ما باشید.
چیدمان و دکوراسیون منزل

یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین کارها برای خانم‌های خانه،چیدمان و دکوراسیون منزلاست. شاید برای شما هم پیش آمده باشد وقتی وارد خانه‌ای شده‌اید ذوق و سلیقه‌ای که در چیدمان و دکوراسیون منزل به‌کار رفته است حس تحسین شما را برانگیخته و شما را به وجد آورده است. برای داشتن خانه‌ای زیبا با این مطلب ازمجله دلتاهمراه باشید.

استفاده از آینه‌های بزرگ

اگر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود از آینه‌های بزرگ استفاده نمایید، علاوه بر آن که به شما وسعت دید می‌دهد روح و طراوت را از طریق بازتاب نور و بازتاب رنگ‌های اثاث و وسایل خانه به منزل شما هدیه می‌دهد.

چیدمان و دکوراسیون منزل

استفاده از رومیزی‌های زیبا و متنوع

استفاده از رومیزی‌های متنوع و رنگی برای میز ناهار خوری از طریق تغییر پس زمینه دکوراسیون داخلی، زیبایی فضای خانه را چندین برابر می‌کند. مخصوصا اگر میز ناهارخوری خارج ازفضای آشپزخانهقرار گرفته باشد. با خرید یک رومیزی زیبا با صرف هزینه‌ای کم تغییر را در دکوراسیون خانه خود احساس نمایید.

استفاده از رومیزی‌های زیبا

استفاده از کارهای هنری در چیدمان و دکوراسیون منزل

استفاده از اثرهای هنری مثل تابلوهای نقاشی، تابلوفرش‌ها، تابلوهای منبت کاری و غیره می‌تواند تاثیر به‌سزایی در زیباسازی فضای خانه داشته باشند. با کنار هم قرار دادن این آثار که در آن ترکیب رنگ‌ها و هماهنگی لازم رعایت شده است می‌توان کلکسیونی از کارهای هنری ایجاد کرد که شکوه و جلوه خاصی به فضای خانه می‌بخشد.

استفاده از کارهای هنری

استفاده از اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی

از جمله چیزهایی که باعث می‌شوند فضای خانه شما با صرف هزینه‌ای کم زیباتر به‌نظر برسد اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی هستند. اکسسوری‌ها و وسایل تزیینی حس و حال دکوراسیون فضای خانه شما را تغییر می‌دهند و از این طریق فضای گرم و دلنشین را برای شما ایجاد می‌کنند. از جمله اکسسوری‌ها و وسایلی که جنبه تزئینی دارند می‌توان به قاب عکس که ممکن است بر روی دیوار نصب شود و یا بر روی میز خاطرات قرار بگیرد.

استفاده از اکسسوری‌ها

استفاده از لوسترها در چیدمان منزل

ایجاد فضای دراماتیک و زیبا با خرید و استفاده از لوسترها و یا آویزهای تزیینی امکان پذیر است. لوسترها و یا آویزهایی که از طریق آن می‌توان در فضای خانه سایه‌های مناسب و نورهای زیبا ایجاد کرد.

چیدمان و دکوراسیون منزل

پیشنهاد مطالعه:مطلببا این ۷ ترفند بی‌نظیر دکور منزل خود را نو کنید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بهتر است قبل از هر اقدامی برای تغییر مبلمان انواع پارچه‌های رومبلی را بشناسید. این مطلب به نکات انتخاب پارچه برای مبلمان استیل می‌پردازد.

5 روز پیش

برای شما مهم نیست که چه چیزی در اتاق خواب قرار دهید؟ در این مطلب از مجله دلتا به معرفی وسایل ممنوعه در اتاق خواب می‌پردازیم.

5 روز پیش

تختخواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مطلب چند ایده برای تزیین دیوار پشت تختخواب به شما پیشنهاد کنیم.

5 روز پیش

پارچه حریر جنس نرم، نازک، خنک و لطیفی دارد. در این مطلب از مجله دلتا به معرفی پرده حریر در دکوراسیون منزل اشاره خواهیم کرد.

6 روز پیش

فرش‌ های گرد در دکوراسیون داخلی ظاهری جذاب و فریبنده دارند و شما به آن‌ها با هر الگو و طرحی که دارند علاقه‌مند می‌شوید.

6 روز پیش

آشپزخانه را می‌توان یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک خانه نامید. در این مطالب از مجله دلتا به بیان روش‌ های بزرگنمایی آشپزخانه کوچک پرداخته می‌شود.

6 روز پیش

آباژور می‌تواند به‌عنوان یک عنصر شیک برای دکوراسیون منزل به‌کار رود. در این مطلب به معرفی انواع آباژور در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

اتاق پذیرایی مهم‌ترین بخش منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون پذیرایی منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا نکات چیدن خانه کوچک را بیان می‌کنیم تا بدانید که فضاهای کوچک بهترین فضا برای زندگی هستند.

۱ هفته پیش

همه از رنگ کرم برای دکوراسیون خانه خود استفاده می‌کنند. این مطلب از مجله دلتا به معرفی ایده‌های دکوراسیون داخلی با رنگ کرم می‌پردازد.

۱ هفته پیش

ممکن است بخواهید تغییرات بزرگ و کوچکی را در چیدمان منزل خود انجام دهید. در این مطلب به بیان نکات تغییر دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

اتاق خواب جزو بخش‌هایی است که دکوراسیون آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این مطلب به معرفی انتخاب روتختی مناسب برای اتاق‌ خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

آینه‌ها باعث می‌شوند یک اتاق بزرگ‌تر از آنچه که هست به چشم بیاید. در این مطلب از مجله دلتا تاثیر آینه در خانه کوچک می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا رایج‌ترین اشتباهاتی که افراد هنگام انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل خود مرتکب می‌شوند را با شما ‌به‌اشتراک می‌گذاریم.

۱ هفته پیش

ممکن است به فرش‌هایی با پرز بلند نیز برخورد کرده باشید .در این مطلب از مجله دلتا به معرفی فرش پرز بلند در دکوراسیون می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...