مجله دلتا |
1 ماه پیش

ترفندهای چیدمان خانه کوچک چیدمان خانه کوچک دکوراسیون خانه کوچک مجله دلتا

بسیاری از افراد که در خانه‌های کوچک زندگی می‌کنند، دغدغه چیدمان وسایل و دکوراسیون همیشه ذهنشان را درگیر می‌‎کند.
چیدمان خانه کوچک

بسیاری از ما این امکان را نداریم که به خانه‌ای بزرگ‌تر نقل برویم یا حتی منزل کنونی‌مان را گسترش دهیم. اما شاید نیاز به هیچ کدام از این کارها نباشد. با یک برنامه ریزی فضایی هوشمندانه،  خانه کوچک شما می‌تواند بسیار عالی و حتی جذاب‌تر از خانه‌های بزرگ باشد. در این مطلب ازمجله دلتابه بررسی ترفندهای چیدمان خانه کوچک می‌پردازیم.

وسایل اضافی و بی استفاده را حدف کنید!

نظم دادن به وسایل منزل و حذف وسایل بالا استفاده، خانه کنونی شما را دو برابر بزرگ‌تر نشان می‌دهد. البته لازم نیست تمام وسایل خود را حذف کنید بلکه تنها روزی ۵ دقیقه برای نظم دهی به آن‌ها وقت بگذارید. در این نشیمن باریک با رنگ‌های خنثی، شلف، تعدادی قاب عکس پراکنده و لوازم دیگر را در بر می‌گیرد، اما نتیجه نهایی آرامش و نظم است.

حذف وسایل اضافی و بلا استفاده در چیدمان

از هر سانتی‌متر منزل کوچک خود استفاده کنید!

استفاده هوشمندانه از هر بخش فضا برای نگهداری وسایل، یکی از ترفندهای چیدمان خانه کوچک است. چشم‌تان را در خانه بچرخانید و هر گوشه، شکاف یا سطح فراموش شده‌ای از دیوار را کشف کنید. می‌توانید شلف‌ها یا کابینت‌ها را در این فضاها بگنجانید.

دکوراسیون خانه کوچک

شجاعت برداشتن دیوارها را داشته باشید!

خانه کوچک با پلان باز بدون هیچ دیوار داخلی، مسلما خیلی بزرگ‌تر از مجموعه‌ای از اتاق‌های کوچک بنظر می‌رسد. سقف‌های بلند نیز حس بزرگی فضا را افزایش می‌دهند. نمایان کردن سازه سقف به فضا تناسبات و حس متفاوتی می‌بخشد، البته در صورتی که این کار از نظر سازنده به بنا آسیبی نزند.

حذف دیوارها در خانه کوچک

آشپزخانه کوچک و کاربردی خود را دوست داشته باشید!

اگر تنها یک اجاق گاز، یخچال، سینک و فضای کانتر کافی برای آماده کردن غذا و تستر خود داشته باشید، اوضاع خوب است. نکته کلیدی این است که دکوراسیون آشپزخانه شما کاربردی و جذاب باشد. این آشپزخانه تمام سفید، کوچک اما مدرن و شیک است.

آشپزخانه کوچک

از مبل راحتی جمع و جور استفاده کنید!

اگر می‌توانید یک مبل راحتی در فضای کوچک خود جا دهید، پس قدم اصلی را برداشته اید و آسایش شما تأمین است. مبل راحتیالشکل بدون اشغال زیاد فضا، فضای استراحت کافی در اختیار شما می‌گذارد.

چیدمان خانه کوچک

پیشنهاد مطالعه:مطلببا وسایل دکوری‌ چیدمان زیباتری را تجربه کنید!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کدام چیدمان مبلمان برای فضای نشیمن شما بهتر است؟ در این مطلب از مجله دلتا بهترین روش‌های چیدمان مبلمان در دکوراسیون معرفی می‌شود.

2 روز پیش

چیدمان پذیرایی باید پاسخگوی تمامی نیازهای ساکنان خانه باشد. در این مطلب از مجله دلتا به روش‌ های چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته می‌شود. 

3 روز پیش

آیا می‌خواهید یک اتاق بزرگ را بدون انجام هیچ کاری به دو قسمت مجزا تقسیم کنید؟ در این مطلب ترفندهایی برای جدا کردن فضای اتاق ارائه می‌شود.

3 روز پیش

افرادی که خانه‌هایی کوچک دارند، از هر سانتی متر فضا بیشترین استفاده را می‌کنند. در این مطلب به ایده‌هایی چیدمان در اتاق کوچک می‌پردازیم.

4 روز پیش

استفاده از رنگ‌های خنثی روشی عالی برای ست کردن فرش و پرده است. با کاربرد رنگ‌های بژ، مشکی، قهوه‌ای یا سفید همیشه خیالتان راحت خواهد بود.

4 روز پیش

ترکيب رنگی زيبا و متناسب يکی از عواملی است که به زيبايی منزل شما می‌افزايد. در این مطلب ایده‌هایی برای ترکیب رنگ در خانه شما ارائه می‌شود.

4 روز پیش

در آشپزخانه کوچک با کمبود فضا مواجه هستید، اما می‌توانید فضا را بزرگ جلوه دهید. در این مطلب نکات چیدمان در آشپزخانه کوچک ارائه می‌شود.

5 روز پیش

ست کردن کوسن با مبلمان در تمام دوران‌ها و سبک‌های طراحی داخلی از اهمیت برخوردار بوده است. حتی راحت‌ترین مبل‌ها نیز، به یک کوسن نیاز دارند.

5 روز پیش

طرح‌های مدرن و فانتزی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای قالیچه اتاق خواب است. در این مطلب نکاتی برای انتخاب فرش مناسب اتاق خواب ارائه می‌شود.

6 روز پیش

آیا با نصب پرده در خانه و ایده‌های خلاقانه نصب آن‌ آشنایی دارید؟ به دلیل تنوع بالا هیچ نگرانی در مورد انتخاب مدل پرده مناسب وجود ندارد.

6 روز پیش

آشپزخانه قلب هر خانه‌ای است. چه‌بهتر که قلب خانه‌تان رنگی باشد که می‌پسندید. این مطلب به معرفی رنگ های مناسب آشپزخانه می‌پردازد.

6 روز پیش

بعد از اینکه با چند بار جابه جا کردن و چیدمان مناسب جای ایدهآل مبل را پیدا کردید، وقت آن رسیده که برای تزیین دیوار پشت مبل تصمیم بگیرید.

۱ هفته پیش

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک برای بسیاری از ما به چالشی بزرگ تبدیل شده است. افراد به این فکر می‌کنند که چطور خانه‌ کوچک‌ خود را زیباتر کنند.

۱ هفته پیش

دیوار یکی از مهم‌ترین عنصرهای یک خانه است. دیزاین دیوار مناسب می‌تواند تمام توجه‌ها را به خودش جلب کند و تبدیل به قلب خانه شود.

۱ هفته پیش

انتخاب و خرید فرش یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به اصول چیدمان فرش در اتاق می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...