مجله دلتا |
۱ هفته پیش

وسایل ممنوعه در اتاق خواب اصول چیدمان اتاق خواب نکات دکوراسیون اتاق خواب مجله دلتا

اگر می‌خواهید شب راحت بخوابید و صبح با آرامش بیشتری بیدار شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هرگز لوازم غیر ضروری را وارد اتاق خواب نکنید.
وسایل ممنوعه در اتاق خواب

آیا شما از آن دسته از افرادی هستید که اتاق خواب خود را سازماندهی می‌کنید یا فقط خودتان را محدود به خواب در آن‌جا می‌کنید و برای شما مهم نیست که چه چیزی در آن است؟ در این مطلب ازمجله دلتابه معرفیوسایل ممنوعه در اتاق خوابمی‌پردازیم.

در اتاق خواب خود گل قرار ندهید

قرار دادن گل در اتاق خواب ایده خوبی نیست. گل‌ها در اتاق پژمرده می‌شوند؛ زیرا اتاق خواب‌ها به خوبی روشن نیستند. همچنین گل‌ها می‌توانند گرد و غبار را جمع کنندکه برای افراد مبتلا به آلرژی بسیار مضر است.

رنگ‌های روشن ممنوع

رنگ در اتاق خواب اهمیت ویژه‌ای دارد. اما بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده نکنید. همچنین استفاده از رنگ‌های نارنجی, قرمز و زرد در اتاق خواب ممنوع است.

وسایل ممنوعه در اتاق خواب

کمد لباس بی‌نظم

کمد لباس بهم ریخته یکی از چیزهایی است که باید از وجود آن در اتاق خواب جلوگیری کنید. این‌ها چیزهایی هستند که از ورود انرژی‌های جدید جلوگیری می‌کنند. همچنین چیزهایی که به آن‌ها نیاز ندارید را از اتاق خواب خود خارج کنید.

بالش‌های کهنه را از اتاق خواب حذف کنید

آیا می‌دانید برای اینکه بالش‌های خود را نگه دارید یا خیر چه آزمایشی باید انجام دهید؟ بالش را از وسط تا کنید و اگر به حالت قبلی برنگشت بهتر است بالش را دور بیندازید و به فکر خرید بالشی جدید باشید.

حذف وسایل بلااستفاده

وسایل مختلف و کاغذ‌هایی که بی‌دلیل اتاق خواب شما را شلوغ کرده‌اند را دور بیندازید. فقط وسایلی را در اتاق خواب نگه دارید که واقعا به درد می‌خورند و استفاده دارند.

وسایل ممنوعه در اتاق خواب

تلویزیون یا اتصال بی‌سیم

تلویزیون و دستگاه‌های بی‌سیم از وسایل ممنوعه در اتاق خواب هستند که شب‌ها از خود اشعه‌هایی تابش می‌کنند که برای خواب شبانه مضر است. اگر شما نمی‌توانید آن‌ها را ازاتاق خوابخود بیرون کنید، لطفا یک کوارتز در کنار آن قرار دهید زیرا قدرت جذب این امواج را دارد.

تکنولوژی‌های قدیمی را از اتاق خواب حذف کنید

چیز‌هایی مانند گوشی همراه ۱۰ سال پیشتان، لپ تاپ قدیمی، ساعت زنگ داری که دیگر کار نمی‌کند، خودتان می‌توانید کلی مورد دیگر نیز اضافه کنید. اگر دیگر از این وسایل استفاده نمی‌کنید و فقط باعث بالا رفتن ترافیک وسایل در اتاق خوابتان شده‌اند پس هرچه زودتر از شرشان خلاص شوید.

وسایل غیرضروری در اتاق خواب

حیوان خانگی را از اتاق خواب حذف کنید

فقط کافیست در را به روی دوست چهارپای خود ببندید، چرا؟ تحقیقات نشان داده افرادی که با حیوان خانگی خود می‌خوابند و به خاطر آن‌ها از خواب بیدار می‌شوند، ۶۵ درصد از آن‌ها کیفیت خوابشان کاهش پیدا کرده و ۵ درصد هم گفته‌اند نمی‌توانند دوباره به خواب بروند.

توده مجلات خوانده نشده

می‌دانیم این مجلات را نگه داشته‌اید تا یک آخر هفته که بیکار بودید بخوانید. اما در بیشتر مواقع چنین اتفاقی نمی‌افتد همانطور که قبلا هم پیش نیامده این بار هم فقط یک سری مجله جمع کرده‌اید.

وسایل غیر ضروری در اتاق خواب

پیشنهاد مطالعه:مطلب۵ ترفند بی‌نظیر برای تزیین دیوار پشت تختخوابرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بهتر است قبل از هر اقدامی برای تغییر مبلمان انواع پارچه‌های رومبلی را بشناسید. این مطلب به نکات انتخاب پارچه برای مبلمان استیل می‌پردازد.

6 روز پیش

تختخواب دکوراسیون داخلی اتاق خواب را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مطلب چند ایده برای تزیین دیوار پشت تختخواب به شما پیشنهاد کنیم.

۱ هفته پیش

نگهداری از کاغذ دیواری نکته بسیار مهمی است. با این مطلب از مجله دلتا همراه باشید تا به بیان نکات نگهداری از کاغذ دیواری بپردازیم.

۱ هفته پیش

فرش‌ های گرد در دکوراسیون داخلی ظاهری جذاب و فریبنده دارند و شما به آن‌ها با هر الگو و طرحی که دارند علاقه‌مند می‌شوید.

۱ هفته پیش

آشپزخانه را می‌توان یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک خانه نامید. در این مطالب از مجله دلتا به بیان روش‌ های بزرگنمایی آشپزخانه کوچک پرداخته می‌شود.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا می‌خواهیم گام‌هایی ارزان، سرگرم کننده و شگفت انگیز برای اضافه کردن رنگ طلایی در دکوراسیون منزل برداریم.

۱ هفته پیش

اتاق پذیرایی مهم‌ترین بخش منزل است. در این مطلب از مجله دلتا به بیان نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون پذیرایی منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا نکات چیدن خانه کوچک را بیان می‌کنیم تا بدانید که فضاهای کوچک بهترین فضا برای زندگی هستند.

۱ هفته پیش

اگر به دنبال چند مدل لوستر مدرن هستید همراه ما باشید. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی لوسترهای مدرن در دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

ممکن است بخواهید تغییرات بزرگ و کوچکی را در چیدمان منزل خود انجام دهید. در این مطلب به بیان نکات تغییر دکوراسیون منزل می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

اتاق خواب جزو بخش‌هایی است که دکوراسیون آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این مطلب به معرفی انتخاب روتختی مناسب برای اتاق‌ خواب می‌پردازد.

۱ هفته پیش

استفاده از وسایل دکوری در تزیین دکوراسیون داخلی منزل تاثیر زیادی دارد و بهترین چیدمان وسایل دکوری در دکوراسیون داخلی در این زمینه مفید است.

۱ هفته پیش

در این مطلب از مجله دلتا رایج‌ترین اشتباهاتی که افراد هنگام انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل خود مرتکب می‌شوند را با شما ‌به‌اشتراک می‌گذاریم.

۱ هفته پیش

ممکن است به فرش‌هایی با پرز بلند نیز برخورد کرده باشید .در این مطلب از مجله دلتا به معرفی فرش پرز بلند در دکوراسیون می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

یک مدل فرش آشپزخانه مناسب سبک خود را انتخاب کنید و نمای جدیدی به فضای خود ببخشید. در این مطلب بهترین مدل فرش آشپزخانه را معرفی می‌کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...