مجله دلتا |
4 ماه پیش

محل مناسب ساعت دیواری در خانه مکان مناسب ساعت دیواری در منزل مجله دلتا

پیدا کردن محل مناسب ساعت دیواری در خانه، اهمیت زیادی دارد، چراکه می‌تواند به بالا بردن انرژی فضا کمک کند.
محل مناسب ساعت دیواری در خانه

طراحان دکوراسیون منزل تاکید زیادی بر وجود و حضور ساعت در خانه دارند. چراکه چرخش عقربه‌های آن، باعث بالا رفتن انرژی هوای خانه و صدای تیک تیک آن، باعث نظم بیشتر زندگی خانوادگی می‌شود. در این مطلب ازمجله دلتاشما را با اصول یافتنمحل مناسب ساعت دیواری در خانهآشنا می‌کنیم.

کدام اتاق برای نصب ساعت دیواری مناسب است؟

قرار دادن ساعت دیواری در اتاق خواب مناسب نیست. به این دلیل که صدای تیک تیک ساعت می‌تواند باعث مختل شدن خواب شما شود. بنابراین بهتر است آن را در اتاق نشیمن قرار دهیم.

محل مناسب ساعت دیواری در خانه

بهترین نقطه برای قرار دادن ساعت دیواری

نصب ساعت دیواری در خانه ، قوانین خاص خودش را دارد. برای مثال، بهتر است ساعت نباید روبروی پنجره یا بالکن قرار گیرد. حتی اگر کسی در خانه نباشد، حرکت عقربه‌ها باعث به جریان انداختن هوای خانه و ایجاد انرژی می‌شود. در عین حال، قرار دادن ساعت در مرکز اتاق نشیمن اشتباه است. بهتر است ساعت را کنار اتاق در نصب کنید که محل مناسب ساعت دیواری در خانه به حساب می‌آید.

محل مناسب ساعت دیواری در خانه

ارتفاع نصب ساعت دیواری

ساعت را در ارتفاع خیلی زیاد یا خیلی کم نصب نکنید. به‌طور کلی ساعت باید در ارتفاعی بین سینه و چشم‌های شما قرار گیرد. بهتر است ارتفاع نصب ساعت دیواری به‌گونه‌ای باشد که برای دیدن آن نیاز به بلند کردن سر در حالت ایستاده نداشته باشید. مدل‌های زیبا و جذاب ساعت دیواری را در مطلب۷ ساعت دیواری خاص و بی‌نظیر در دکور منزلببینید.

ارتفاع نصب ساعت دیواری

شکل و اندازه ساعت دیواری

بهترین جنس برای ساعت ساعت چوبی و بهترین شکل ساعت برای خانه، مربع است چون نمادی از ثبات و صلح درونی بوده و کاملا مطابق با یک زندگی آرام است. ساعت دیواری نباید خیلی بزرگ باشد. برخی افراد به ساعت‌های رومیزی بزرگ علاقه دارند اما این ساعت‌ها برای آپارتمان‌های کوچک مناسب نیستند و صدای آن می‌تواند باعث ایجاد اضطراب و تشویش شود. نکات بیشتر در مورد چیدمان خانه کوچک را در مطلبآپارتمان کوچک خود را بزرگ‌تر نشان دهیدبخوانید.

بهترین جهت برای قرار دادن ساعت

ساعت را به سمت جنوب خانه، که رو به جلو و پویاست، قرار دهید چون این جهت متعلق به عنصر آتش است. اگر این کار را انجام دادید، رنگ ساعت را از میان رنگ‌های قرمز، بنفش یا نارنجی انتخاب کنید.
علاوه بر جنوب ساعت را می توانید در جهت شرق یا جنوب شرقی خانه هم آویزان کنید. همچنین سمت چپ اتاق نشیمن، مکان مناسبی برای قرار دادن ساعت به حساب می آید. ساعت باید عمدتا به رنگ سبز یا فیروزه‌ای و به شکل مربع باشد چون این جهت به عنصر چوب تعلق دارد.

بهترین جهت برای قرار دادن ساعت

پیشنهاد مطالعه:مطلباین پرده‌ها دکور اتاق خواب را خاص و بی‌نظیر می‌کنندرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گیاهان آپارتمانی زیبایی بی‌نظیری را به خانه شما می‌بخشنئ. در این مطلب به معرفی گیاهان آپارتمانی لوکس در چیدمان منزل می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

در این مقاله می‌خواهیم در مورد درد پشت سر، علت‌ها و راه‌های درمان آن صحبت کنیم.

۲ هفته پیش

بیماری روماتیسم چیست؟, عوامل ابتلا به رماتیسم, علائم رماتیسم, انواع دمنوش برای روماتیسم

۲ هفته پیش

معرفی فیلم های هفته دوم اردیبهشت 1401 تلویزیون در پایان هفته دوم اردیبهشت لیست فیلم‌هایی که قرار است از شبکه ها پخش شود را منتشر کرد.

۲ هفته پیش

ماسک های چاق کننده طبیعی و گیاهی صورت در چاقی صورت شما بسیار موثر هستند.

۲ هفته پیش

هلال ماه شوال رؤیت نشد و دوشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳۰ رمضان المبارک است.

۲ هفته پیش

اگر زنی تصمیم به بخشش مهریه خود بگیرد، این کار را می‌تواند به روش‌های مختلف انجام دهد. امروز به بخشش مهریه در عقد موقت می‌پردازیم.

۲ هفته پیش

آخرین فیلم نادر طالب زاده پیش از فوت! نادر طالب زاده مجری و برنامه‌ساز با سابقه تلویزیون دیروز در ۶۹ سالگی در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

۲ هفته پیش

علت انتخاب حجت اشرف زاده به عنوان مجری برنامه رخ به رخ حجت اشرف زاده به عنوان مجری برنامه رخ به رخ انتخاب شد.

۲ هفته پیش

بیشتر...