مجله دلتا |
2 ماه پیش

مبل های راحتی شیک مدرن انتخاب مبل راحتی مبل راحتی شیک مبل راحتی مدرن مجله دلتا

مبلمان راحتی جدید در طرح‌ها، مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون و متنوعی تولید می‌شوند که انتخاب را برای هر خریداری سخت کرده‌‌اند. با ما همراه باشید تا مبل خانه خود را انتخاب کنید.
مبل های راحتی شیک و مدرن

مبلمان راحتی جزو عناصر مهم و اصلی اتاق نشیمن و پذیرایی به حساب می‌آیند. قرار دادن مبلمان راحتی جدید در اتاق نشیمن یا هر اتاق دیگری می‌تواند به آن فضا شخصیت بدهد و سبک دکوراسیون اتاق را مشخص کند. در این مطلب ازمجله دلتاجدیدترین مدل‌هایمبل های راحتی شیک و مدرنرا معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید.

مبلمان راحتی با دسته مستطیل شکل

یکی از مبل‌های راحتی مدرن و شیک، مبل‌هایی با دسته‌های مستطیلی شکل هستند. باید بدانید که این دسته‌ها، نسبت به دسته‌های گرد و منحنی، فضای کمتری را در‌بر می‌گیرند. بنابراین برای استفاده در نشیمن و اتاق‌های کوچک مناسب هستند.

مبل راحتی شیک و مدرن

شکل ساده این دسته‌ها، باعث می‌شود که بتوانید از آن در انواع سبک‌های دکوراسیون استفاده کنید و از این نظر محدودیتی نداشته باشید.

مبلمان راحتی با دسته گرد

مبل‌های راحتی با دسته‌های گرد، طراحی زیبا و ظریفی دارند و اغلب آن‌ها بسیار نرم و راحت هستند. بنابراین این نوع مبل‌ها را بهتر است برای فضاهای غیر رسمی و خودمانی، مانند نشیمن خانه‌ خود خریداری کنید.

مبل های راحتی شیک و مدرن

دسته‌های گرد، سال‌های زیادی است که در طراحی مبل‌ها به‌کار گرفته می‌شوند. پس بهتر است از آن‌ها، در خانه و مکان‌هایی که دکوراسیون کلاسیک یا سنتی دارند، استفاده کنید. برای اینکه مبلمان را به زیبایی بچینید، مطلبچیدمان مبلمان به شکل استادانهرا بخوانید.

مبلمان راحتی با دسته منحنی شکل

دسته‌های منحنی شکل، نوع دیگری از دسته‌های مبل راحتی هستند که جلوه‌ای زیبا و لوکس به فضای اتاق می‌دهند. دسته‌های منحنی باریک مثل تصویر زیر، رسمی هستند و بهتر است آن‌ها را برای پذیرایی استفاده کنید.

مبلمان راحتی با دسته منحنی شکل

مبلمان راحتی با دسته شیب‌دار

مبل‌های راحتی با دسته‌های شیب‌دار، جزو مبل های راحتی شیک و مدرن هستند. شما با قرار دادن دست‌های خود روی آن، احساس راحتی می‌کنید. این نوع مبل‌ها با توجه به جلوه و ظاهری که دارند، در فضاهای رسمی و غیر‌ رسمی قابل استفاده هستند.

 مبلمان راحتی با دسته شیب‌دار

قرار دادن مبل‌هایی که دسته‌های شیب‌دار دارند، نسبت به مبلمان‌ دیگر، فضای اتاق را را دلبازتر جلوه می‌دهند و برای نشیمن‌های کوچک مناسب هستند.

مبلمان راحتی با دسته فوم‌دار

در ساخت دسته برخی از مبل‌ها، چندین لایه فوم یا ابر نرم به‌کار می‌برند تا راحتی آن دو چندان شود. این نوع مبل‌ها برای افرادی که عادت به خوابیدن روی مبل دارند، بسیار مناسب و بهتر است. این نوع مبلمان را در نشیمن و یا فضاهای خودمانی قرار دهید.

مبلمان راحتی با دسته فوم‌دار

پیشنهاد مطالعه:مطلبچند اشتباه رایج و تاثیرگذار در چیدمان منزلرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌دکوراسیون #‌دکوراسیون_منزل منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آشپزخانه‌کوچک را به صورتی چید که از فضای آن استفاده بهینه کرده و بزرگ‌تر جلوه داد. این مطلب به ایده‌ هایی برای آشپزخانه کوچک می‌پردازد. 

5 ساعت پیش

خانه تاریک و کم نور ممکن است معضل خانه‌هایی بزرگ با طراحی داخلی تاریک باشد و هم می‌تواند معضل خانه‌هایی کوچک باشد. همراه ما باشید.

8 ساعت پیش

در اولین روزهای پاییز می‌خواهیم با هم ایده‌ های دکوراسیون پاییزی منزل را مرور کنیم و با ایده‌ های خلاقانه تزئینات پاییزی را به خانه بیاوریم.

دیروز

تزیین منزل با کوسن یک راه عالی برای باز طراحی منزل شما است. اگر این روش به درستی اجرا شود کوسن ها می توانند به اتاق جذابیت می‌دهد.

پریروز

اگر می‌خواهید خانه شما زیبا باشد، بهتر است برخی اشتباهات را انجام ندهید. در این مطلب نمونه‌هایی از اشتباهات در چیدمان خانه می‌پردازیم.

پریروز

آیا به استفاده از رنگ‌ های پاییزی در دکوراسیون خانه فکر کرده‌اید؟ پاییز هزار رنگ، با رنگ‌های ناب و دلپسند بسیاری از افراد را مسحور می‌کند.

3 روز پیش

با انتخاب مناسب کاغذ دیواری می‌توان دکوراسیون زیبایی برای اتاق خواب خلق کرد. رنگ و طرح کاغذ دیواری بر چیدمان اتاق خواب تاثیر زیادی دارد.

4 روز پیش

طراحی و دیزاین دکوراسیون آشپزخانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در دکوراسیون داخلی منزل اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها رعایت کنید.

4 روز پیش

انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از مهم‌ترین مسائل در دکوراسیون اتاق پذیرایی است که احتیاج به توجه ویژه‌ای دارد. با مجله دلتا همراه باشید.

5 روز پیش

اشتباهات در چیدمان وسایل خانه باعث می‌شوند که خانه کوچک‌تر به‌نظر بیاید. در این مطلب همراه باشید تا شما را در چیدمان خانه راهنمایی کنیم.

5 روز پیش

میزها عناصری دکوراتیو هستند که با تزئیناتی زیبا می‌توان جلوه‌ای زیبا به آن‌ها داد. این مطلب به معرفی رومیزی برای میز ناهارخوری می‌پردازد.

6 روز پیش

روش‌های زیادی برای دیزاین مبل راحتی وجود دارد که می‌توانید از یکی یا چند مورد از آن‌ها کمک بگیرید و فضای زیبایی برای گفت‌وگو خلق کنید.

6 روز پیش

کفپوش تیره یا روشن کدام را انتخاب کنیم؟ در این مطلب از مجله دلتا قصد داریم به مزایا و معایب کفپوش‌های تیره و روشن بپردازیم.

۱ هفته پیش

اگر خانه شما به سبک سنتی طراحی شده و می‌خواهید تغییر در آن ایجاد کنید این مطلب به بیان نکاتی برای دکوراسیون مدرن در خانه می‌پردازیم.

۱ هفته پیش

انتخاب رنگ مناسب می توان دکوراسیون شما را متحول کند. نکات مهمی در انتخاب رنگ پرده پذیرایی نقش دارند که در این مطلب به آن‌ها می پردازیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...