سلامت نیوز |
3 ماه پیش

اینفوگرافیک نحوه صحیح نشستن برای تایپ نوشتن سلامت نیوز

به گزارش سلامت نیوز به نقل از جام جم، به دانش نحوه‌ی قرارگیری بدن در هنگام فعالیت‌های مختلف، ارگونومی گفته می‌شود. در این اینفوگرافیک، شیوه صحیح نشستن و موقعیت درست دست‌ها هنگام تایپ یا ارگونومی تایپ را به شما توضیح خواهیم داد.

اینفوگرافیک/ نحوه صحیح نشستن برای تایپ و نوشتن#‌اخبار_سلامتی منبع: سلامت نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای بیش از ۱۲ تا ۱۵ ساعت در هفته ورزش می‌کنند.

11 ساعت پیش

 یک مشاور خانواده گفت: ﺷﺎﺩی، یک ﺍﺣﺴﺎس ریشه‌ای ﻭ ﻧﻴﺎﺯ فطری انسان است که نقش تعیین کننده‌ای در حفظ سلامت افراد دارد و به ما امکان می‌دهد که فعال باشیم و مسئولیت اعمال خود را بر عهده بگیریم و اگر به هدف خود هم نرسیم، اما رضایت بیشتری از زندگی داریم.

15 ساعت پیش

ورزش از جمله مواردی است که می‌تواند به سلامت قلب کمک کند.

4 روز پیش

چکیده : در یک رابطه سالم باید علاوه بر عشق و صمیمیت، خط قرمزهایی از هر دو طرف تعیین شوند. در مشاوره قبل از ازدواج با دکتر حامد توکلی می توانید مهارت برقراری رابطه ایمن را کسب کنید.

15 ساعت پیش

افزایش ظرفیت حافظه ممکن است با رعایت یک رژیم غذایی مغذی و متعادل، انجام دادن ورزش‌های منظم، داشتن خواب کافی و کنترل استرس حاصل شود.

1 روز پیش

به نظر می‌رسد عضلات ما حرکات خاصی را به یاد می‌آورند. برای مثال حتی اگر چندین سال است که دوچرخه‌سواری نکرده‌اید، به احتمال زیاد پس از این مدت باز هم می‌توانید سوار دوچرخه شوید و به راحتی رکاب بزنید.

3 روز پیش

 با انجام یک تست ۳۰ ثانیه‌ای سن واقعی بدن خود را مشخص کنید.

4 روز پیش

پروستات غده ای کوچک و گردو مانند در سیستم تولید مثل مردانه است. این غده، مجرای میزراه را در بر گرفته و مقدار زیادی از مایع موجود در منی را می سازد. عملکرد پروستات به بیرون راندن مایع منی در طول انزال جنسی کمک می کند. در بسیاری از مردان پروستات می تواند به بیماری های مختلفی از جمله بزرگی خوش خیم و سرطان پروستات منجر شود.

15 ساعت پیش

حرکات کششی برای بهبود انعطاف‌پذیری و نیز سلامت عضلات و مفاصل مهم‌اند.

15 ساعت پیش

بیشتر...