بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی مرتضی جعفرزاده خواننده محلی کرمانجیبیوگرافی و عکس های مرتضی جعفرزاده

مرتضی جعفرزاده کرمانجییکی از خوانندگان شناخته شده کشورمان متولد سال 1365 در شهر شیروان است که در زمینه موسیقی آثار هنری زیبایی را عرضه نموده است. این خواننده به جز خوانندگی در زمینه ترانه سرایی هم فعالیت می‌کند.

چکیده ای از بیوگرافی مرتضی جعفرزاده

نام: مرتضی جعفرزاده کرمانجی

تاریخ تولد: 1365

محل تولد: شیروان

حرفه: خوانندگی

بیوگرافی مرتضی جعفرزاده

مرتضی جعفرزادهمتولد سال 1365 در شهر شیروان است. وی در سن 20 سالگی مدرک فوق دیپلم خود را از دانشگاه دریافت کرد و بعد از آن اقدام به یادگیری موسیقی کرد. مرتضی جعفرزاده نخستین سازی که یادگیری آن را آغاز نمود ساز دوتار بود که راه ورود او را در زمینه موسیقی هموار کرد. وی با سعی و پشتکار توانسته است در این زمینه موفق شود.

خانواده مرتضی جعفرزادهخانواد‌ه‌ای اهل هنر دارد و پدر و پدربزرگ او دو تار می‌نواخته‌اند و او هم این ساز را انتخاب کرده است. به جز خانواده، اساتیدی که مرتضی جعفرزاده در کنار آن‌ها آموزش دیده است هم بسیار مهم بوده اند.

زمان شروع فعالیت مرتضی جعفرزاده

شروع کار مرتضی جعفرزادهدر سال 1391 و با ارائه آلبوم ولات بود. این آلبوم به وسیله شبکه 2 قوچان معرفی شد و مخاطبان استقبال خوبی از آن کردند. به علت علاقمندی مخاطبان به کارهایش، مرتضی جعفرزاده توانست آلبوم بعدی را در سال 1393 به نام مزگین منتشر کند و به‌عنوان خواننده‌ای دوست داشتنی معرفی شود. در سال 1394 هم او موفق به ارائه آلبوم زندانی شد که به‌عنوان یکی از بهترین آلبوم‌های او محسوب می شود. در سال 1395 مرتضی جعفرزاده آلبوم بریندار را به بازار عرضه نمود که آلبومی متفاوت محسوب می شود و محبوبیت این خواننده را دو چندان کرد.

سبک موسیقی مرتضی جعفرزاده

در ابتدا او کار موسیقی را به سبک محلی کرمانجی شروع نمود تا بتواند موسیقی منطقه زندگی خود، یعنی کرمانج، را زنده کند و به ماندگاری آن کمک کند. یکی از مواردی که توانسته در موفقیت مرتضی جعفرزاده نقش داشته باشد آن است که او خودش متن همه آهنگ‌هایش را سروده است. خصوصیت دیگری که در رابطه با خوانندگی مرتضی جعفرزاده وجود دارد آن است که او هیچ وقت از دیگران تقلید نکرده است.

کنسرت مرتضی جعفرزاده

او در داخل کشور کنسرت های بسیاری اجرا کرده است و با استقبال گرم مردمی همراه شده است.

ازدواج مرتضی جعفرزاده

از ازدواج مرتضی جعفرزاده اطلاعاتی در دسترس نیست.

آهنگ‌های مرتضی جعفرزاده

از جمله آهنگ‌های مرتضی جعفرزاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

- عشق بی رحم

- هیچکی نمیفهمه منو لبریز بغضم این روزا

- من عاشق جوونم غم اومده به جونم

- درد کاری

- چاوله ره

- مادر

- رفیق نیمه راه

- داداشی ۱ و ۲ و ۳

- آهای عشق قدیمی همبازی صمیمی

- تو مثل بارونی من خود مردابم

- شکستی احساسمو

- من اون عشق شبگردم نباشی بی تو میمیرم

- برگرد دوای زخمام

- یالان دنیا

- زندانی

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته#‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با سراج قمری، زندگی و آثار سراج قمری،شاعر سراج قمری، شعر هجو سراج قمری،سراج قمری شعر و اخلاق،تأثیرات سراج قمری در ادبیات فارسی،معرفی شاعر سراج قمری آملی،سراج قمری و شاعران قرن ششم،آثار هنری و اخلاقی سراج قمری،بازخوانی اشعار سراج قمری،سراج قمری و هجو در شعر فارسی،تأثیر شاعر سراج قمری بر ادبیات معاصر به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سوزنی سمرقندی،شاعران هجاگو،اشعار سوزنی سمرقندی،شعر فارسی قرن ششم هجری،هزلیات سوزنی سمرقندی،شاعران ایرانی قرن ششم هجری،اندیشه‌های سوزنی سمرقندی،شعر هجوگو،ادبیات ایران در دوران سلجوقیان،اندیشه‌های اجتماعی در شعر سوزنی سمرقندی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

7 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با محسن شریفیان گروه موسیقی لیان،موسیقی نوازندگی نی‌انبان،موسیقی بومی ایران،نی‌انبان الکترونیک،آلبوم‌های محسن شریفیان،زندگی‌نامه محسن شریفیان،اهل زمین؛ موسیقی و اوهام در جزیره خارگ،مردم‌شناسی و موسیقی نوار ساحلی شیبکوه،کتاب‌های محسن شریفیان،آثار موسیقی محسن شریفیان،نی‌انبان ایرانی،تحصیلات محسن شریفیان،اجراهای خارجی محسن شریفیان،کنسرت‌های محسن شریفیان،جشنواره موسیقی فجر،محسن شریفیان در دادگاه فرهنگ و رسانه،لیانا شریفیان،نوای نواحی،سازهای تخصصی موسیقی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با حمیدالدین ،حمیدالدّینِ بلخی، عالم و دانشمند فرهیختۀ بلخی،زندگی‌نامه حمیدالدّینِ بلخی، عمر ابن‌محمود حمیدالدین بلخی،قاضی‌القضات،لقب حمیدالدّینِ بلخی،مقامات حمیدی،آثارحمیدالدّینِ بلخی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باعرفان طهماسبی زندگی نامه عرفان طهماسبی،آثار موسیقی عرفان طهماسبی،بیوگرافی خواننده،عرفان طهماسبی ،آهنگسازی و خوانندگی عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی و موسیقی محلی، تجربه‌های هنری عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی در برنامه عصر جدید، کنسرت‌ها و حضور روی صحنه عرفان طهماسبی، موسیقی ایران و عرفان طهماسبی، شاهنامه‌خوانی عرفان طهماسبی، تأثیرات فرهنگی در موسیقی عرفان طهماسبی،تجربه‌های تئاتری عرفان طهماسبی،اهنگ‌های جدید عرفان طهماسبی،هنرمندان موسیقی محلی ایران و عرفان طهماسبی، به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با هومر،ایلیاد،ادیسه،شاعر یونانی،ادبیات یونان باستان،قهرمانی،اسطوره‌ها،موسیقی هومری،اثرات فرهنگی،تأثیر هومر در ادبیات و هنر،مسابقه هومر و هزیود،نقد اثر هومر،تاریخچه نسخه‌های هومر،اشعار حماسی،نویسندگان باستان،شاعران ادبیات یونان،معتبرترین نویسندگان تاریخ به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با داریوش مهرجویی،فیلم‌ساز ایرانی،سینما ایران،آثار داریوش مهرجویی،بیوگرافی داریوش مهرجویی،سینمای موج نو،فیلم گاو،فیلم سنتوری ،جشنواره‌های فیلم داریوش مهرجویی ،فیلم‌های ممنوع‌التصویرداریوش مهرجویی،فیلم‌های توقیف شده داریوش مهرجویی،جایزه شوالیه ادب و هنرداریوش مهرجویی،مهرجویی و سینمای ایران،فیلم‌سازان برجسته ایرانی،مهرجویی و موسیقی،داریوش مهرجویی و ترجمه کتاب‌ها،انتقادات به سیاست‌ها در آثار داریوش مهرجویی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با علی عظیمی ، بیوگرافی علی عظیمی ، عکس های علی عظیمی ، تصاویر علی عظیمی ، علی عظیمی آهنگساز ، زندگی نامه علی عظیمی ، پیش درآمد علی عظیمی ، آهنگ علی عظیمی ، علی عظیمی خواننده ، علی عظیمی و همسرش ، همسر علی عظیمی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه بابیوگرافی گروه ایتیز،اعضای ATEEZ،پروفایل ATEEZ،حقایق ATEEZ،اولین بازی ATEEZ،جوایز ATEEZ،آهنگ های ATEEZ،ATEEZگروه ،فن ATEEZ،تور ATEEZ،کی پاپ،گروه پسر،موسیقی کره جنوبی،سرگرمی،فرهنگ پاپ سبک موسیقی ایتیز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

بیشتر...