بیتوته |
1 ماه پیش

بیوگرافی رضا شیری خواننده سبک پایارضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,بیوگرافی رضا شیری

رضا شیری

 

بیوگرافی و عکس های رضا شیری

رضا شیریخواننده سبک پایا ایرانی متولد 22 تیر سال 1362 در شهر تهران است. وی فوق دیپلم معمای دارد. او به علت فعالیت غیرمجاز ممنوع الکار بود. وی اصالتا ترک اردبیل می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی رضا شیری

نام: رضا شیری

تاریخ تولد: ۲۲ تیر ۱۳۶۲

محل تولد: تهران

ملیت: ایرانی

تحصیلات: دیپلم معماری

 

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,زندگینامه رضا شیری

رضا شیری خواننده سبک پایا

 

بیوگرافی رضا شیری

رضا شیریدر ۲۲ تیرماه سال ۱۳۶۲ در تهران به دنیا آمد. او خواننده سبک پایا ایرانی است.

 

رضا شیری در کودکی صدای بسیار دل نشینی داشته و در منزل و دورهمی های فامیلی خوانندگی می کرده است. به جز این رضا شیری در دوران مدرسه و هیئت های مذهبی محله شان نوحه خوانی و مداحی می کرده است . رضا شیری در دوران مدرسه و در سن 15 سالگی با شرکت در مسابقات قرائت قران عنوان نفر برتر شناخته شد.

 

رضا شیری خانواده اي ورزشکار دارد و پدر او مرتضی شیری اسـت کـه یکی از قهرمانان بوکس ایران بوده ودر کنار داشتن مدال طلای آسیا، اولین بوکسور ایرانی بود کـه پس از انقلاب توانست در مسابقات المپیک حضور پیدا کند.

 

شیری تنها پسر خانواده بوده و سه خواهر او ناشنوا هستند. خواهر کوچک تر رضا شیری به نام مونا قهرمان المپیک تکواندو معلولین جهان اسـت.

 

مادر رضا شیری مانند بیشتر خانم های ایرانی، به خانه داری و تربیت فرزندان مشغول بوده است. این خانواده ۳ فرزند دختر دیگر هم به نام های ندا که فرزند اول و بزرگ تر از رضا شیری، فاطمه و مونا دارند. هر سه خواهر رضا شیری ناشنوا هستند. پدر آن ها بعد از این که در تهران فعالیت ورزشی اش را به پایان رساند، در شهر مشهد یک کارخانه بستنی سازی تأسیس کرد که متأسفانه پس از مدتی کوتاه این کارخانه ورشکست گردید.

 

رضا شیری به دلیل مشکل مالی که در خانواده اش به وجود آمد، در مشهد به کار دستفروشی مشغول بود که پس از مدتی روبروی حرم یک مغازه کله پزی تأسیس کرد تا از این راه بتواند امور زندگی را بگذراند. خواهران رضا شیری بعد از ازدواج صاحب فرزندان سالمی شدند. فاطمه شیری خواهر کوچک رضا میباشد که در رشته گرافیک درس خوانده و از نقاشان حرفه ای کشور به شمار میرود. خواهر سوم رضا شیری هم مدال قهرمانی در رشته پرتاب وزنه در آسیا دارد، البته قهرمان دوم المپیک تکواندوی ناشنوایان را نیز دارد.

 

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,ممنوع الکاری رضا شیری

زندگینامه رضا شیری

 

علت ناشنوایی خواهران رضا شیری

مطابق گفته های رضا شیری این مسئله یک مشکل ارثی بود که در خانواده پدری اش، ژن دختر از بدو تولد ناشنوا به دنیا می آمدند که به یاری خدا این مشکل برطرف شد.

 

ماجرای ممنوع الکاری رضا شیری

شیری در اوایل دهه ۸۰ وارد عرصه موسیقی شده و انتشار اولین موزیک هاي ویدیویی اش به وسیله شبکه هاي ماهواره اي خارج نشین سبب ممنوع الکاری اش گردید.

 

ازدواج رضا شیری

رضا شیری در سال 84 ازدواج کرده و اکنون صاحب یک پسر  یک دختر است.

 

تصاویر رضا شیری

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,تصاویر رضا شیری

رضا شیری و بچه هایش

 

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,عکس رضا شیری

عکس رضا شیری

 

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,بیوگرافی رضا شیری

رضا شیری و خواهرش

 

رضا شیری,رضا شیری خواننده سبک پایا,بیوگرافی رضا شیری

رضا شیری

 

گردآوری:بخش ورزشی بیتوته

 #‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جوایز گلدن گلوب،مراسم گلدن گلوب،مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب،جوایز گلدن گلوب در بخش سینما،جوایز گلدن گلوب در بخش تلویزیون،نخستین مراسم گلدن گلوب،دسته‌بندی جوایز گلدن گلوب،برندگان جایزه گلدن گوب

4 روز پیش

نیلوفر یوملو خواننده،نیلوفر یوملو ،نیلوفر یوملو خواننده ترکیه ای،بیوگرافی نیلوفر یوملو خواننده ترکیه ای،زندگینامه نیلوفر یوملو ،افتخارات نیلوفر یوملو،تصاویر نیلوفر یوملو،ازدواج نیلوفر یوملو

۱ هفته پیش

بیوگرافی گرشا رضایی،گرشا رضایی،گرشا رضایی خواننده، گرشا رضایی خواننده و آهنگساز،بیوگرافی گرشا رضایی خواننده،زندگینامه گرشا رضایی،تصاویر گرشا رضایی،ازدواج گرشا رضایی،عکس گرشا رضایی،آغاز خوانندگی گرشا رضایی،نخستین کنسرت گرشا رضایی،نخستین آلبوم گرشا رضایی

۱ هفته پیش

بیشتر...