سنگ شناس |
4 سال پیش

سنگهای ماه تولد شهریور کدامند خصوصیات خواص سنگ ماه تولد شهریور سنگ شناس

یاقوتکبودسنگ ماه تولد شهریور است، کارنلین،یشم سبز، جاسپر، عقیق خزه ای یا شجر، سیترین، زیرکن، آزوریت – مالاکیت نیز سنگهای فرعی شهریور می باشند. سنگ ماه تولد هر شخص دارای بیشترین تطابق از نظر ارتعاش و انرژی با او است. اغلب آنها یا بصورت سنتی در گذشته و یا به دلیل هماهنگی ستاره نجومی هر فرد با سنگ تولد ماه خود انتخاب شده اند. در ادامه به توضیح خواص و ویژگی های سنگ ماه تولد شهریور و همچنین خصوصیات متولدین شهریور می پردازیم.
سنگ ماه تولد شهریور

یاقوت کبود سنگ ماه تولد شهریور

سنگ یاقوت کبودیاقوت کبودبهترین سنگ ماه تولد شهریور می باشد که بالاترین هماهنگی انرژی با متولدین این ماه را داراست. سافیر آبی یا یاقوت کبود به انواعی از یاقوت می گویند که رنگ قرمز نداشته باشند. عامه فكر می کنند که سافیر یا یاقوت فقط به رنگ آبی است. این گوهر زیبا به رنگ های سیاه، شنگرف، بنفش، آبی تیره، سبز، زرد و نارنجی یافت می شود. رنگ نوع آبی آن در اثر وجود تیتانیوم است. البته برای متولدین شهریور رنگ آبی تیره یا کبود آن مد نظر است.

یاقوت کبود برمه از کیفیت عالی برخوردار است و گاهی دارای ناخالصی های سیاه پر مانند است. به خاطر داشته باشید رنگ، در شناخت محل اولیه سنگ اهمیت ویژه ای دارد. سافیر کشمیر دارای رنگ آبی بسیار زیبائی است. این گوهر در برزیل، کامبوج، کنیا، مالاوی، تانزانیا تایلند و زیمبابوه پیدا می شود. تراش کابوشون آن می تواند ستاره شش پر و گاهی دوازده پر را بر روی خود نشان دهد.

قدرت جادویی یاقوت کبود برای شهریوری ها

جواهر یاقوت کبود استفاده از یاقوت کبود فکر را راحت، غصه را دور و از شر دشمنان، آدمی را ایمن می سازد. با حمل آن جادو و سحر بر آدمی اثر نمی کند، انسان را از زندان و بند نجات می دهد. در هر خانه ای اگر یاقوت کبود باشد از آتش سوزی، ایمن و محفوظ است. استفاده از یاقوت کبود افکار شیطانی و شهوت انگیز خیالات را از آدمی دور می سازد، بخاطر همین مسئله آدمهای مؤمن و پارسا از یاقوت کبود استفاده می کنند.

هرگونه درد و رنج را از ما دور می سازد. تمامی امراض چشم را درمان می نماید. یاقوت کبود علامت راستگویی و وفاداری می باشد تعلق یاقوت کبود به زهره می باشد و برای دخترانی که ازدواج نکرده خوشبختی می آورد. استفاده از آن برای اردیبهشتی ها سعادت و برکت را بهمراه دارد. اگر به نامزد و همسر خود یاقوت کبود هدیه دهید برای او شانس و خوش بختی را بهمراه خواهید داشت. چنانچه متولدین اردیبهشت یاقوت کبود را به همراه داشته باشد، در میان جمع عزت و وقار داشته و شخصیت او پرکشش و پرجاذبه خواهد بود.

یاقوت کبود تقویت کننده حافظه ، دماغ و بینایی می باشد، غصه را دور کرده ، دشمنان را از بین برده، اگر بر روی پیشانی قرار دهید خونریزی دماغ را درمان و خون را بند می آورد. کسانی که دارای طبع صفراوی هستند از یاقوت کبود استفاده نمایند، مشکلات آنان حل و از حوادث آنان را محفوظ می دارد. اگر یاقوت کبود با طبع کسی سازگاری داشته باشد برای او سعادت و برکت آورده او را حفاظت می نماید، و به عشق استحکام می بخشد. مشهور است که خداوند تبارک و تعالی ده احکام تورات را که روی یاقوت کبود کنده شده بود، در کوه طور برای حضرت موسی (ع) فرستاده است. بطور کلی یاقوت کبود سنگ ماه تولد شهریور ، اردیبهشت، مهر و آذر می باشد.

کارنلین؛ سنگمتولدین شهریور

سنگ عقیق کارنلینکارنلینسنگی با سختی 7 در مقیاس مو و با رنگ قرمز از خانواده کالسدونی است. عقیق قرمز، عقیق سلیمانی و همچنین باباقوری، انواع مختلفی از کوارتز کلسدونی هستند. کارنلین معمولا به رنگ پرتقالی نیمه شفاف است. این سایه های مختلف قرمز به دلیل حضور اکسید آهن است.
کارنلین ها ممکن است رنگی یکنواخت و شکلی کمی ضخیم دارند. معروف است که بهترین نمونه های کارنلیان از هند می آیند، جایی که آن در جلو خورشید قرار می گیرد تا کمی سایه های قهوه ای آن به رنگ قرمز و نارنجی تغییر کند.

قدرت های کارنلین برای متولدین شهریور

سنگ عقیق کارنلین قلبی کارنلین جواهری جادویی به عنوان سنگ ماه تولد شهریور می باشد. کارنلین در مصر باستان جهت فرو نشاندن خشم و حسادت، حسرت و نفرت استفاده می شد. امروزه هنوز هم برای از بین بردن افسردگی و افزایش آرامش و هماهنگی درونی مورد استفاده قرار می گیرد. کارنلین جهت مقابله با افکار منفی کاربرد دارد و همچنین می تواند در طلسم ها و جادوهای مربوط به این مشکلات مثل محافظت درمقابل چشم بد، دور کردن شر استفاده می شود.

کارنلین برای محافظت در برابر نفوذ نیروهای تاریک درون ذهن شما و یا کسانی که تلاش می کنند افکار شما را بخوانند بسیار مفید است.
در عصر جادوگری رنسانس معمولا کارنلین را روی تصاویری از جنگجویان، شمشیرها یا سلاح های دیگر حکاکی می کردند تا در برابر سحر و افسون گری مصون بمانند. این گوهر جادویی را به عنوان طلسم در جایی از خانه خود قرار دهید تا از رعد و برق، طوفان، شر و تاریکی در امان بمانید و خوش شانسی به سراغتان بیاید!

جاسپر؛سنگ ماه شهریور

سنگ جاسپر جاسپر سنگی مات، ساختار ریز دانه و متراکمی از ذرات معدنی سیلیس که دارای رنگ های مختلف قرمز و زرد تا قهوه ای و خاکستری می باشد. جاسپر دارای درخششی مات است، اما به خوبی جلا می گیرد؛ سختی آن و سایر خواص فیزیکی آنها مانند کوارتز است. نام جاسپر از کلمه یونانی iaspis، از ریشه زبان سامی گرفته شده است؛ در نوشته های باستانی این اصطلاح عمدتا به سنگ های شفاف و روشن رنگی، به ویژه کالسدئون و جاسپر مات اشاره می شود.

جاسپر سنگی رایج و به طور گسترده ای بر روی کره زمین وجود دارد، که عمدتا به صورت رگه ها، سنگال و سنگ های رسوبی و دگرگونی پدیدار می شود، مانند کوه های اورال، شمال آفریقا، سیسیل، آلمان و دیگر نقاط. بعضی از انواع جاسپر رنگی هستند و نمونه های زیبا از آنها بصورت چوب درختان فسیل و تبدیل شده به جاسپر در آریزونا یافت می شود، در ایالات متحده آمریکا نیز شکل جاسپر شبیه سنگریزه های فرسایشی است.

خواص ماورائی جاسپر برای متولدین شهریور

سنگ جاسپر مصریان باستان، جاسپر را به شکل سوسک و به عنوان سنگ طلسم می پوشیدند، زیرا اعتقاد داشتند این سنگ انرژی جنسی را افزایش می دهد. بر طبق کتاب مقدس، جاسپر یک هدیه مستقیم از جانب خدا بود و اولین بنیان اساسی اورشلیم جدید خواهد بود. همچنین، هندی ها در آسیا و همچنین بومیان آمریکایی، آن را به عنوان سنگ باران جادویی و یک گوهر شفا دهنده قدرتمند می شناسند.

در کتب قدیمی گفته شده در گذشته جاسپر برای دور کردن ارواح خبیث و محافظت از دارنده این گوهر در برابر مار و نیش عنکبوت استفاده می شد. در قرن چهارم، باور بر این بود زمانی که به درستی از جاسپر استفاده شود، باران خواهد آمد. به طور سنتی معروف است، هنگامی که جاسپر به عنوان گردنبند تزئینی آویخته شود، با خستگی و فرسودگی مبارزه می کند. هماهنگ کردن تمامی چاکراها و متعادل کردن انرژی یین و یانگ، جاسپر را به یک گوهر تثبیت کننده و بهبود بخش و همچنین متصل کننده به انرژی زمین و خاکی تبدیل کرده است.

عقیق خزه ای و شجر؛سنگ ماه شهریور

عقیق خزه ای عقیق شجر یا خزه ایکه از انواع گرانبهای عقیق است در رنگ های سبز متنوعی دیده می شود و دارای ترکیبات کلریت می باشد که بصورت یک درخت یا گلسنگ در درون بلور رشد کرده است. عقیق معمولا آبدار است و خرده های آن بر روی حرارت می ترکد بنابراین به این وسیله هم می توان عقیق را شناخت. هم در سواحل دریای خزر و هم سواحل خلیج فارس بلورهای آب شسته عقیق را در رنگ های قهوهای، سرخ، شیری و سبز می توان یافت.

وجود حباب هوا در بعضی سنگ ها باعث سبکی آنها می شود بنابراین اگر بلوری بر روی آب ایستاد تعجب نکنید. بر بستر اکثر رودخانه های ایران عقیق یافت می شود و هرگاه آب آنها را شسته باشد، تمیز کردن آنها آسان تر است. معمولا عقیق را بصورت کابوشون تراش می دهند.

قدرت های درمانی عقیق خزه ای برای متولدین شهریور

عقیق خزه ای عقیق خزه ای نماد ثروت و طول عمر می باشد. البته دارای خواص درمانی آنچانی نیست، اما دارای انرژی طبیعت سبز درون خود می باشد که برای افراد پر انرژی و پر کار مفید است. چنانچه فردی از عقیق در دست خود استفاده کند، اندوه و حزن از وی بیرون میرود و دشمنانش از وی رانده شده و نیازهایش برآورده شده و برکت در زندگی او آشکار می شود. عقیق خزه ای طلسم دار باغبان است، در جادوها شامل ثروت، خوشبختی و طول عمر استفاده می شود. از عقیق خزه ای برای ایجاد دوست جدید و کشف “گنج” استفاده کنید! بطور کلی عقیق سبز خزه ای یا شجر سنگ ماه تولد شهریور و بهمن می باشد.

سیترین؛سنگ تولد شهریور

سنگ سیترین زرد سیترین به رنگهای زرد، زرد پررنگ، عسلی و زرد مایل به قهوه ای وجود دارد. رنگ آن به علت وجود مقادیری از آهن در آن است. سیترین از خود دورنگی نشان می دهد. اگر حرارت بیند، رنگ آن سفید می شود و سختی آن تقلیل می یابد. سختی آن 7 درجه مو بوده و در واقع از خانواده کوارتز(تقریبا خواص مشابه) بوده و از پخته شدن آمیتیست به صورت طلایی یا زرد متمایل به قرمز می شود. در معرض پرتو ایکس رنگ آن به قهوه ای سیر تغییر می کند. معمولا در یک بلور آن می توان دو رنگ یا بیشتر را یافت. سیترین کمیاب است اما در فرانسه، ماد گاسکار، برزیل و جنوب ایران یافت می شود. بیشتر بصورت تخت تراش داده می شود اما گاهی تراش کابوشون هم به آن داده شده است.

درمان با سیترین برای متولدین شهریور

سنگ خام سیترین سیترین همانند نیروی محرکی برای برای ذهن و خرد می باشد و باعث باز شدن درب های بین ذهن والا و ادراک غریزی سطحی می شود. سیترین نماد صلح و دانش است. رنگ های روشن سیترین باعث روشن شدن افکار و آگاهی کیهانی می شود که مخصوصا جهت بهبود غده های ترشحی داخلی و یا دستگاه گوارشی کمک می کنند و باعث تمیز شدن، تصفیه و از بین رفتن سموم این ناحیه از بدن می شوند.

در رنگ های تیره یا قرمز تر سیترین، در از بین بردن ترس هایی چه از نظر احساسی یا ذهنی، تاثیر مستقیم دارند و باعث دور کردن این نوع افکار از “سولر پلکوس” (چاکرای سوم) نیز می شوند. اگر احساس بی قراری یا آزردگی می کنید حتما سیترین را همراه خود داشته باشید زیرا باعث تسکین و آرامش افکار شما می شود. در بهبود افسردگی ها، یبوست و دیابت از نیروی قدرتمند سیترین خود را بهرمند سازید. سیترین سنگ ماه تولد شهریور و خرداد می باشد.

یشم(جید) برای متولدین شهریور

سنگ یشم سبز يشم در رنگ های فراوان یافت می شود. رنگ سبز سیر آن بیشتر مورد علاقه است. یشم در رنگ های سفید، صورتی، قهوه ای، سرخ، نارنجی، زرد، بنفش، سیاه و طیفی از رنگ های سبز پیدا می شود. وجود آهن باعث رنگ سبز سیر در سنگ یشم است. وجود بلورهای دانه دانه و در هم رفته باعث تلالو بیشتر این گوهر می شود. سنگ های سفید، سبز، زرد و سبز کمرنگ تحت امواج بلند فرابنفش بازتاب سفید می کنند و تحت پرتو ایکس بازتاب شدید بنفش نشان می دهند در صورتی که یشم های تیره تر بی اثر هستند.

یشم سبز تحت فیلتر رنگ چلسی، رنگ سبز را نشان می دهد. میانمار مهمترین معادن آن را دار است. سنگ های آن در اثر هوازدگی پوستهای قهوه ای می یابند. در آمریکا نوعی از آن هست که نیمه کدر است و بخوبی نوع برمه ای نیست. در کنده کاری های سنگ های قیمتی از یشم بیشتر استفاده می شوند.

خاصیت درمانی یشم؛ سنگمتولدین شهریور

خواص درمانی یشم یشم، سنگ باستانی خدایان، نماد آرامش و خلوص است. عشق را افزایش و پرورش می دهد. یشم از ما محافظت کرده و روح و جسم ما را هماهنگ می کند. شخصیت را تثبیت کرده و خودکفایی را ترویج می دهد. داستان بلند چینی ها نشان می دهد که سنگ یشم کلیدی برای طول عمر است و در واقع قدرت طول عمر را نیز دارد. یشم خوش شانسی و دوستی را جذب می کند.

در کتب قدیمی یشم سفید را حجر اخاطیس خوانده اند، قدما گفته اند که از رودهای خروشان بدست می آید و ضد صاعقه و دافع طاعون و بواسیر است. یشم ذهن را آرام نگه می دارد، افکار منفی را دور و ایده ها را تحریک کرده و روشنگری را به ارمغان می آورد. جید یا یشم با تقویت ظرفیت ذهنی باعث کمک به استدلال و تصمیم گیری می شود. بدین ترتیب جواهر یشم درصورت استفاده درست می تواند برای شما ثروت به ارمغان بیاورد. یشم بطور فرعی سنگ ماه تولد شهریور و همچنین ازسنگ یشم برای متولدین اسفندنیز استفاده می شود.

زیرکن سنگ زیبای متولدین شهریور

سنگ زیرکن زیرکن یکی از زیباترین مجموعه سنگ ماه تولد شهریور می باشد. این کانی معمولا بصورت منشورهای زرد کمرنگ تا قهوه ای پررنگ وجود دارد که انتهای منشورها به حالت هرمی است. در رنگ ها و طیف های مختلف از قهوه ای، آبی، سبز و بی رنگ موجود است. خاکه آن بی رنگ است. در صخره های گرانیتی و آتشفشانی اسیدی یافت می شود. در برابر هواخوردگی مقاوم است.

در ماسه سنگ های سریلانکا و منطقه ماگوک در برمه بدست می آید. بلور قرمز در فرانسه، بلورهای قهوه ای در نروژ و بلورهای نزدیک به سفید در ماسه سنگ های تانزانیا یافت شده است. زرگون بصورت برلیان های گرد تراش داده می شود. اگر چه کانی نسبتا سختی است اما وقتی بصورت جواهر در می آید، کناره های تراش خورده آن هنگام استفاده به سادگی لبپر می شود.

خواص زیرکن به عنوان سنگ ماه شهریور

انگشتر زیرکن زیرکن برای حفاظت، تفکری روشن و پیشرفت در مثبت اندیشی استفاده می شود. زیرکن طبیعی گوهری برای توانمند سازی و انگیزه دادن است. گفته می شود که زیرکن بهترین همراه مسافرین است، و صاحبش را در برابر بیماری یا آسیب های حین مسافرت مصون و ایمن نگه می دارد. زیرکن به صاحبش، قدرت ماورایی را برای تعادل دوباره ذهن و درمان اختلالات عصبی زمانی که آن را در دست پوشیده است می دهد.

در بهبودی جسمی گفته شده است برای بیشتر خانم هایی که دوران استراحت و نقاهت بعد از زایمان را می گذرانند و نیاز به آرامش دارند مفید است. زرگون با عفونت ها و زخم های چرکی مبارزه می کند. گفته شده است که انرژی آن با چشم هماهنگ است و بینایی را بهبود می بخشد و از نابینایی جلوگیری می کند.

آزوریت – مالاکیت؛ سنگمتولدین شهریور

سنگ مالاکیت آزوریت سنگ آزوریت مالاکیت یکی از اعضای خانواده مس است. آزوریت و مالاکیت را در هر دو صورت گسترده یکپارچه و بلورین، با رنگ هایی از سبز تا آبی وجود دارد. آزوریت یک کریستال عالی در دنیای سنگ های قیمتی است که برای رنگ آبی خیره کننده اش شناخته شده است که در طول هزاران سال از طریق واکنش بین مس، هیدروژن، کربنات و اکسیژن تکامل یافته است. آزوریت ویژگی های سایه های آبی متضاد عمیق دارد که از ترکیب آن با مالاکیت به رنگ سبز، سنگ معدنی ای تقریبا همان خواص شیمیایی را دارد تشکیل آزوریت – مالاکیت را می دهند.

خواص سنگ آزوریتمالاکیت برای متولدین شهریور

سنگ معدنی آزوریت - مالاکیت با بینش آزوریت و فرزانگی مالاکیت، این کریستال به شما کمک می کند تا ذهن شما شفاف و به سطح بالاتری از آگاهی های ماورایی برسید. آزوریت – مالاکیت سنگ “حقیقت” و سنگ ماه تولد شهریور برای ارتقا روح معنوی آنهاست. آزوریت به روان فردی بسیار وابسته است، درواقع گوهری بسیار مناسبی برای چاکرای چشم سوم می باشد. نه تنها بینش شما را تقویت می کند، بلکه شما را به واقعیت هایی که ممکن است ندانید، روشن میکند. اگر چه ممکن است مغایر به نظر برسد، ولی گاهی اوقات به منظور تغییر دیدتان، شما باید از دورنگری و بینش فعلی خود بیرون بیایید.

این همان جایی است که مالاکیت یک متحد قدرتمند است. مالاکیت وقتی که شما نیاز به رابطه نامطلوب یا مشاوره زندگی دارید، دوست شما است. به عنوان یک گوهر محافظ که ذهن و روح تعادل برساند، مالاکیت در لحظات رویارویی با واقعیت های سخت، احساسات شما را هماهنگ می کند. مالاکیت شما را به شناسایی مشکلات در تفکرات خود می رساند. هنگامی که آزوریت با مالاکیت ترکیب می شود، در بهبود صدمات استخوان و عضلات موثر است.

خصوصیات متولدین شهریور

خصوصیات متولدین شهریور
متولدین شهریور ماه معمولا هوشیار، تیزبین، مراعات کننده، زرنگ، ناقلا، زیرک وشديدا موشکاف، دارای قوه تمیز و اعمال حساب شده و معقول، صبور، بردبار، واقع بین و در همه بخش های زندگی محافظه کار هستند.

آنها گاهی در ظاهر از نظر احساسی و عاطفی سرد و خشک به نظر می رسند و گاهی اوقات این حالت شدیدتر می شود، چون عادت دارند که مهربانی و محبت ذاتی و فطری خود را سرکوب نمایند که همین امر در ارتباطات و روابطشان با دیگران تأثیر می گذارد. البته در ظاهر نسبت به حفظ این دوستی ها محتاط و دقیق هستند. فقدان ظاهری احساسات، روی عاطفه شدیدشان را می پوشاند. می توان به جرأت گفت که متولدین شهریور گاهی به خودشان و قضاوتهایشان نیز شک می کنند. دلیل آن، این است که آنها از نقطه ضعف های درونی خویش آگاهاند.

متولدین شهریور افرادی پخته، کار کشته، دنیا دیده، کاردان، ماهر، برون گرا، خونگرم و اجتماعی هستند و خودشان کاملا به این صفات و ویژگیها واقف اند. گاهی اوقات آن چنان هنر خود پنهان کاری را به حد اعلاع می رسانند که نگران کننده می شود. آنها تیزهوشی، دلواپسی، بیمناکی و همدردی قابل ملاحظه شان را با دیگران زیر پوششی از خشکی، بی احساسی، سردی و خودداری مخفی می کنند. با این حال خوشحالی خود را متواضعانه و بی تکلف بروز می دهند و مشکلات دیگران را درک می کنند. آنها با شعور، فهمیده، آگاه، محتاط، تودار، ملاحظه کار، رازدار، خوش صحبت، عاقل، شوخ و بذله گو هستند و این خصوصیات در روابطشان با دیگران کاملا عیان است.

بهترین سنگ ماه تولد شهریور برای مردان

خصوصیات مرد متولد شهریور
بهترین ماه تولد برای ازدواج و رابطه با متولدین شهریور، ماه اسفند می باشد. همچنین ماه های اردیبهشت و دی ماه بهترین تطابق نجومی را با شهریوری ها دارند.
سنگ اصلی خوش شانسی برای مردان متعلق به شهریور، یاقوت کبود است. با این حال، آنها همچنین می توانند سنگ های قیمتی دیگری مانند کارنلین، زیرکُن، عقیق شجر(خزه ای)، یشم سبز تیره، آزوریت-مالاکیت را امتحان کنند. یاقوت کبود دارای قوی ترین انتشار پرتو در بین تمام گوهر های آبی دیگر می باشد. این گوهر پاک کننده و درمانگر و دارای قدرت نفوذ عمیقی است. با استفاده از یاقوت کبود، افراد متعلق به نماد سمبل می توانند توانایی های مثبت خود را ارتقا و نقاط ضعف خود را بهبود بخشند. یاقوت کبود می تواند تب، التهاب، سرطان، سوختگی و مشکلات شنوایی را درمان کند.

بهترین سنگ ماه تولد شهریور برای زنان

خصوصیات زن متولد شهریور
برای زنان این ماه نیز اولین و بهترین انتخاب به عنوان سنگ ماه تولد شهریور و سنگ شانس خود، یاقوت کبود است. یاقوت کبود نیز به عنوان خواهر روبی نامیده می شود. نام این سنگ ناشی از نام یونانی “سافیر” به معنی آبی است. اعتقاد بر این است که از زمان های طولانی در گذشته، این گوهر به انرژی کیهانی مرتبط است. در طالع بینی هندو، این سنگ با زحل یا لرد شانی(Lord Shani) همراه است. زنان باکره نیز می توانند مزایای یاقوت کبود را با استفاده از گزینه های دیگر مانند جاسپر، عقیق خزه ای، یشم سبز یا جید، کارنلین و سیترین تکمیل کنند.

منبع: سنگ شناس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بزرگترین الماس آبی جهان که تا به حال به حراج گذاشته شده است به قیمت 57.5 میلیون دلار فروخته شد. این الماس 15.10 قیراطی vivid blue

7 ماه پیش

آنچه کارمندان را خاص می‌کند، مهارت‌های نرم است. می‌دانید چطور باید این مهارت‌ها را شناسایی کنید و بسنجید؟ دراینباره بخوانید.

8 ماه پیش

همین الان از باشگاه برگشته‌اید و درد عضلانی شدید دارید؟ بدن شما در حال تولید اسید لاکتیک است. بیشتر با اسید لاکتیک آشنا شوید.

9 ماه پیش

کاهش درد زایمان یکی از دغدغه‌های مهم مادران است. دانستن گزینه‌های غیردارویی و دارویی برای کاهش درد به مادر کمک مؤثری می‌کند.

8 ماه پیش

ختنه عمل جراحی برای برداشتن پوست ختنه‌گاه پسران است. پوست ختنه‌گاه لایه‌ای است که سر آلت تناسلی مرد را می‌پوشاند. این عمل معمولا روی نوزادان و کودکان

7 ماه پیش

خانه تنها جایی است که نیاز به خانه‌تکانی دارد؟ آیا دل و افکار ما نیاز به گردگیری ندارند؟! درباره خانه تکانی دل در آستانه سال جدید بخوانید.

8 ماه پیش

از راه‌های تقویت امید و ایمان‌داشتن به شروع‌های دوباره، دیدن فیلم‌هایی است که این حس را در ما بیشتر می‌کنند. درباره این فیلم‌ها خواهیم گفت.

8 ماه پیش

اگر علاقه‌مند به دنیای انیمه باشید، احتمالا بعضی شخصیت‌ها توجهتان را جلب کرده‌اند. ۱۰ شخصیت کاریزماتیک در دنیای انیمه‌ها را بشناسید.

7 ماه پیش

استفاده از تیارا توسط زنان خانواده های سلطنتی بسیار متدوال است. اما در این میان برخی از تاج ها به دلایل مختلف ، دیگر دیده نشده اند.

7 ماه پیش

بیشتر...