|
10 ماه پیش
دكتر ٧٢٤

حتما بخوانید.کاهش وزن به سادگیِ مصرف چند قرص ویتامین نیست، ولی در واقع با مصرف برخی ویتامین ها می تو

حتما بخوانید.کاهش وزن به سادگیِ مصرف چند قرص ویتامین نیست، ولی در واقع با مصرف برخی ویتامین ها می تو
👇حتما بخوانید
.
🔶️#‌کاهش_وزن به‌سادگیِ مصرف چند قرص ویتامین نیست، ولی در واقع با مصرف برخی ویتامین‌ها می‌توانیم از عملکرد بدن و متابولیسم‌مان اطمینان حاصل کنیم.
👈 رعایت برنامه‌ی غذایی متعادل، تمام مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین خواهد کرد، ولی کسانی که #‌رژیم می‌گیرند با اضافه کردن چند ویتامین به رژیم غذایی خود می‌توانند سرعت #‌متابولیسم بدن خود را چندبرابر کنند.
💊ویتامین‌های گروه B برای عملکرد مناسب و موثر #‌متابولیسم بدن ضروری هستند. وظیفه‌ی اصلی این ویتامین‌ها، کمک به متابولیسم #‌کربوهیدرات‌ها، #‌پروتئین‌ها ، چربی‌ها و استفاده از انرژی نهفته در مواد غذایی است.
👈 به‌عنوان مثال، #‌تیامین وظیفه‌ی تبدیل کربوهیدرات‌ها به انرژی را دارد و درصورت کمبود هر یک از این ویتامین‌ها، #‌متابولیسم بدن ضعیف‌تر شده و فرد سخت‌تر وزن کم می‌کند.
💊تحقیقات نشان داده‌است که سطح #‌ویتامین_D در افراد #‌چاق کمتر از حد طبیعی است. همچنین، در یک مطالعه‌ی دیگر به این نتیجه رسیده‌اند که افرادی که #‌مکمل‌ های ویتامین D و کلسیم مصرف می‌کنند، نسبت‌به سایر افراد #‌چربی_سوزی بیشتری دارند.
👈ویتامین D مورد نیاز را بیشتر از طریق خورشید و سپس از طریق مکمل‌های غذایی می‌توان دریافت کرد.
💊💊#‌آهن نقش ویژه‌ای در تولید انرژی و کمک به #‌سوزاندن_چربی‌ها دارد. همچنین، #‌منیزیم برای تولید انرژی در بدن ضروری است و به‌عنوان کوفاکتور نزدیک به ۳۰۰ آنزیم در بدن عمل می‌کند. درنتیجه، در #‌سوخت_و_ساز بدن نقش ویژه‌ای را ایفا می‌کند.
.
🌱بازنشر از پیج
@drrezabarzegar
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#‌ویتامین_ب #‌ویتامین_لاغری #‌کاهش_وزن #‌تغذیه_سالم #‌اخبار_سلامتی #‌مکمل_غذایی #‌ویتامین #‌بهداشت_عمومی #‌بهداشت_فردی #‌سلامت #‌پزشکی #‌ارومیه #‌دکتر_۷۲۴

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط