آمادگی صندوق نوآوری برای پشتیبانی از تولید شرکت های دانش بنیان دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری شکوف

آمادگی صندوق نوآوری برای پشتیبانی از تولید شرکت های دانش بنیان دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری شکوف
✍️ آمادگی صندوق نوآوری برای پشتیبانی از تولید شرکت‌های دانش‌بنیان

✅دکتر علی وحدت، رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در پیام نوروزی خود آورده است: نقش‌آفرینی شرکت‌های دانش‌بنیان در عرصه تولید و صنعت کشور، همان‌طور که مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال ۱۴۰۰ خود اشاره فرمودند، مستلزم طراحی و اعمال انواع مشوق‌ها و حمایت‌ها و نیز حذف موانع و چالش‌های تولید است. با همین رویکرد بود که صندوق نوآوری و شکوفایی در سال ۱۳۹۹ توانست با تداوم پشتیبانی از شرکت‌های دانش‌بنیان و دست‌یابی به رکوردهای جدید در حمایت از این شرکت‌ها با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی، زمینه مساعد برای حضور بیشتر این شرکت‌ها در زنجیره تامین صنایع مختلف از نفت و گاز تا غذایی، دفاع، سلامت و ساختمان و تحقق جهش تولید «در حد قابل قبول» را فراهم سازد.

?دکتر وحدت در ادامه پیام خود آورده است: اینک در سال ۱۴۰۰ با شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها»، صندوق نوآوری آمادگی دارد با تداوم و تقویت رویکردهای گذشته، گام‌های بزرگتری در راستای «تولید جهش‌یافته» برپایه مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان بردارد.
?با ما همراه باشید در:
?کانال تلگرامی مدیریت تکنولوژی???
@mot2016
#‌مدیریت #‌دانش_بنیان #‌استارت_آپ #‌کسب_و_کار #‌بازار #‌خلاقیت #‌نوآوری #‌مدیریت_تکنولوژی #‌سرمایه #‌اینفوگرافی #‌علمی_فناوری #‌رویداد #‌سرمایه #‌خلاقیت #‌ایده #‌Start_up #‌innovation #‌creativity #‌brand #‌business #‌strateg

#‌دانش_بنیان
#‌فرهنگ_سازی
#‌علمی_فناوری
#‌جهش_تولید
#‌ایران_ساخت
#‌اکوسیستم_نوآوری

#‌صندوق_نوآوری
#‌دانش_بنیان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات


مطالب مرتبط