آرگا |
1 ماه پیش

از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد

استانبول یکی از شهر‌های معروف و محبوب ترکیه است که نظر مسافران زیادی را به خود جلب کرده است. ایرانی‌ها نیز استانبول را مقصد مناسبی برای سفر‌های خارجی خود می‌دانند. اگر نگاهی به سایت‌های مختلف فروش بلیط‌های مختلف مانند سایت علی بابا بیندازید، حتما متوجه خواهید شد که تور‌های مختلفی به مقصد شهر‌های ترکیه را می‌بینید.

از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد؟

ایرلاین‌های مختلفی از ایران به ترکیه و مسیر عکس آن، خدمات متنوعی را برای مسافران فراهم می‌کنند. در این‌مقاله می‌خواهیم درباره این‌که از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد، صحبت کنیم. اگر قصد خرید بلیط استانبول به تهران (https://www.alibaba.ir/international/IST-IKA)دارید، حتما این‌مقاله را تا پایان خوانده و آن را با دوستان و هم‌سفران خود نیز به اشتراک بگذارید.

سفر از ایران به ترکیه و برعکس

ایران و ترکیه از کشور‌های همسایه هم هستند که هردو در زمینه‌های گردشگری فعال هستند. مسافران زیادی هم به دو کشور جا‌به‌جا می‌شوند و برای ایام مختلف به کشور دیگر سفر می‌کنند. پرواز‌های زیادی هستند که مسیر بین شهر‌‎های ایران و ترکیه را طی می‌کنند. شما در کدام شهر زندگی می‌کند؟

برای سفر به ترکیه بلیط استانبول به تهران گزینه مفیدی برای شما است یا دوست دارید از دیگر شهرهای ایران به استانبول بروید؟ یکی از مهم‌ترین مواردی که شما باید قبل از سفر به ترکیه درباره آن فکر کنید، شهر‌های مبدا و مقصد هستند. معمولا برای افراد مختلف سفر به تهران یا شهرهای بزرگ ایران برای سفر و رسیدن به هواپیما می‌تواند سخت باشد. تصور کنید از استانبول به ایران بازمی‌گردید و مجبور هستید از یکی از شهر‌‎های بزرگ مسیری را با اتوبوس طی کنید تا به منزل خود برسید.

در قسمت‌های بعدی مقاله توضیحاتی درباره این‌مسیر می‌دهیم و شما را با این‌که از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد، آشنا خواهیم کرد.

از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد؟

پرواز تهران به استانبول و برعکس

یکی از شهر‌‌هایی که احتمالا شما هم درباره آن مطمئن هستید که پرواز استانبول به‌صورت مستقیم از آن وجود دارد، تهران است. تهران پایتخت ایران است و بسیاری از ایرلاین‌ها در فرودگاه‌‌‎های آن فعال هستند. این‌ایرلاین‌ها مسیر‌های زیادی را پوشش می‌دهند و استانبول به تهران یکی از آن‌ها است. شما می‌توانید از استانبول با خرید بلیط استانبول تهران به تهران سفر کنید. تور‌های زیاد و متنوعی از تهران به مقصد استانبول برگزار می‌شوند. فرودگاه امام خمینی (ره) نیز فرودگاهی است که از آن در تهران برای این‌مسیر باید استفاده کنید.

تبریز

تبریز نیز یکی از معروف‌ترین شهر‍‌‌های ایران برای سفر به استانبول است. فرودگاه شهید مدنی تبریز هرروز میزبان مسافران زیادی است که از استانبول با پرواز‌های مستقیم به آن سفر می‌کنند. پرواز استانبول تبریز یا مسیر عکس، از محبوب‌ترین پرواز‌‌هایی است که در این‌فرودگاه ارائه می‌شود.

اگر دوست دارید تور‌های متنوعی به مقصد استانبول داشته باشید، حتما تور‌هایی که از تبریز برگزار می‌شوند را بررسی کنید. شهر تبریز هم شهر زیبایی است و برای مسافرانی که می‌‎خواهند چند روزی در آن، اوقات خوشی داشته باشند، زیبایی‌ها و جاذبه‌های فراوانی را برای آن‌ها به نمایش می‌گذارد. نزدیکی تبریز به ترکیه این‌شهر را به گزینه مناسبی برای سفر میان دو کشور تبدیل کرده است.

مشهد

مشهد از شهر‌های مهم و بزرگ ایران است. مشهد همه‌روزه میهمان مسافران داخلی و خارجی بسیار است. بسیاری از اهالی شهر‌های اطراف مشهد، از این‌شهر و فرودگاه بین‌المللی هاشمی‌نژاد استفاده می‌کنند تا به شهر‌های مختلف سفر کنند. شما می‌توانید از مشهد به استانبول سفر کنید یا بلیطی را برای مسیر عکس این‌سفر بخرید.

اصفهان

اصفهان که یکی از شهر‌های نام‌آشنا و معروف ایران است فرودگاهی بزرگی نیز با نام فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان دارد. اگر از استانبول به ایران سفر می‌‎کنید و می‌خواهید بلیط بخرید، حتما بلیط مستقیم به اصفهان را نیز بررسی کنید. اگر اهل اصفهان هم نیستید، قطعا سفر به این‌شهر زیبا می‌تواند سفر شما را کامل‌‎تر کرده و قسمت‌های جذابی به آن اضافه کند.

از استانبول به کدام شهرهای ایران پرواز مستقیم وجود دارد؟

قشم

اگر برای خرید بلیط استانبول به تهران یا دیگر شهر‌های تحقیق می‌کنید و می‌خواهید بدانید از استانبول به کدام شهر‌های ایران پرواز مستقیم وجود دارد، حتما قشم زیبا را درنظر داشته باشید. فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم یکی از فرودگاه‌هایی است که شما می‌توانید از استانبول سوار هواپیما شده و در آن به زمین بنشینید.

ارومیه

اگر در شهر‌هایی نزدیک شمال غرب کشور هستید، انتخاب‌های بیشتری برای سفر مستقیم از استانبول به ایران دارید. ارومیه نیز از شهر‌های ایران است که فاصله کمی تا ترکیه دارد و به همین دلیل ممکن است مسافران راه‌های زمینی و هوایی را برای سفر بین دو کشور از طریق آن مدنظر داشته باشند. فرودگاه بین‌المللی شهید باکری تبریز با ایرلاین‌های مختلف این‌موضوع را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

شیراز

اگر می‌خواهید از استانبول به‌صورت مستقیم به ایران بیایی، یکی از شهر‌های معروف که مسافران زیادی به آن سفر می‌کنند، شهر شیراز است. فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز یکی از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید از ایرلاین‌های مختلف برای سفر به آن کمک بگیرید. فرودگاه شیراز از فعال‌ترین فرودگاه‌های کشور است و از آن پرواز‌های مختلفی به کشور‌های دیگر انجام می‌شود.

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

۳ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۲ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۲ هفته پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۳ هفته پیش

مجمع الجزایر استکهلم یکی از مهم ترین مجموعه هایی است که درسوئد قرار دارد و دارای جاذبه های تفریحی زیادی می باشد.

۳ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۲ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

۳ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

۳ هفته پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

۳ هفته پیش

بیشتر...