زومیت |
۱ هفته پیش

اینتل با عبور از سامسونگ، عنوان برترین شرکت نیمه هادی جهان را از آن خود کرد زومیت

خبرهای بدی برای سامسونگ در صنعت نیمه‌هادی وجود دارد زیرا اینتل در بازارهای جهانی جایگاه غول فناوری کره‌ای را تصاحب کرده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در رودخانه تارکولز آلوده‌ترین رودخانه کاستاریکا و یکی از آلوده‌ترین رودخانه‌ها در آمریکای مرکزی، خزنده‌ای ترسناک زندگی می‌کند که از میلیون‌ها سال پیش حکمران رودخانه‌ها است.

11 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: قیمت پایانه‌های اینترنت ماهواره‌ای استارلینک در اوکراین از ۳۸۵ دلار به حدود ۷۰۰ دلار رسیده است.

13 ساعت پیش

حتما شما هم تاکنون این توصیه را شنیده‌اید که باید در طول روز هشت لیوان آب بنوشیم. اما آیا شواهد علمی از این ادعا حمایت می‌کنند؟

17 ساعت پیش

زومیت نوشت: بزرگ‌ترین آتشفشان جهان در هاوایی اخیراً فعال شده است، اما جریان گدازه‌های آن تاکنون جوامع پایین‌دست را تهدید نکرده است.

19 ساعت پیش

جزئیات طراحی گوشی موتورولا X40 Pro با افشای تصاویر رندر آن در یک ویدئوی ۳۶۰ درجه‌ای فاش شد

19 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: بادوام ترین خودروهای جهان معرفی شدند. تویوتا با ۶ محصول و بالاتر از هوندا و جنرال موتورز توانست عنوان بادوام ترین خودروساز جهان را از آن خود کند.

12 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: این میمون که Sake نام دارد با کمک چیپ داخل مغز خود، می‌تواند عبارت‌هایی را روی صفحه کلید مجازی تایپ کند.

20 ساعت پیش

تی اس ام سی TSMC با پذیرش درخواست اپل و ای ام دی و انویدیا قصد دارد به‌جای تراشه پنج نانومتری در کارخانه آریزونا تراشه ۴ چهار نانومتری تولید کند.

19 ساعت پیش

گجت‌نیوز نوشت: با گذشت ۴۵ سال از دریافت سیگنال ملقب به WOW توسط یک تلسکوپ رادیویی، گمانه‌زنی‌های در مورد این پیام مرموز فرازمینی هم‌چنان ادامه دارد.

17 ساعت پیش

بیشتر...