رهبر انصارالله: آمریکا نقش اساسی در نسل کشی در غزه دارد all tv logo

رهبر انصارالله: آمریکا نقش اساسی در نسل‌کشی در غزه دارد
بین‌المللخاورمیانه

سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله یمن امروز پنجشنبه در سخنانی اظهار داشت یک کشتار دسته جمعی برای اینکه وجدان انسانی بیدار شود و مواضع قدرتمندی برای جلوگیری از نسل کشی اتخاذ شود، کافی بود. (اما در عمل چنین مسئله‌ای رخ نداد)

وی افزود آمریکا نقش اساسی در جنگ گرسنگی دادن مردم نوار غزه و نسل کشی با بمب‌های ویرانگر و مرگبار خود دارد.

الحوثی گفت هیچ آمار دقیقی از قربانیان در نوار غزه وجود ندارد و آنچه منتشر می‌شود، آمار تقریبی است.

وی خاطر نشان کرد آمریکا به کیفیت بمب‌های قوی برای ویران کردن شهر‌ها اهتمام نشان می‌دهد و این نشان دهنده رویکرد جنایتکارانه خصمانه این کشور است.

رهبر انصارالله تصریح کرد آمریکایی‌ها از همان ابتدا سلاح‌های خود را به شکلی می‌سازند تا شهر‌ها را به طور کامل ویران کند و همچنین به طور دسته جمعی ساکنان را قتل عام کند.

وی گفت آمریکا در استراتژی و تاکتیک جنگی خود، شهر‌ها و ساکنان غیرنظامی آن را در تیررس قرار می‌دهد.

منبع: تسنیم

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، با انتشار توییتی، سوالی مهم درخصوص برخورد با بانوان مطرح کرد.

1 ساعت پیش

ام المصائب ایران و ریشه همه دردهای مردم ایران است که گروهی خود را یا جای خدا می پندارند یا جای مردم و با این توهم، خود را مالک سرنوشت مردم ایران می دانند و محق و مختار برای هر گونه تصمیم گیری برای آنها!

14 دقیقه پیش

متخصصان کشورمان در حوزه نانوتکنولوژی توانسته‌اند با تولید مقالات و محصولات دانش‌بنیان جزو ۷ کشور برتر دنیا شناخته شده و کالاهای خود را به ۵۰ کشور جهان صادر کنند که می‌توانیم با توسعه دانش و امکانات تولید این محصولات، بازارهای با سود کلان را برای کشورمان ایجاد کنیم.

1 ساعت پیش

محمد فاضلی نوشت: اصولگرایان وقتی سوار اسب قدرت می‌شوند، دائم از اسلام‌گرایی و مستند کردن هر عملشان به دیانت دم می‌زنند. ایدئولوژیک می‌شوند و تندرو. انتخابات که می‌شود اسلام‌شان را پنهان می‌کنند، یک آیه هم نمی‌خوانند.

1 ساعت پیش

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری امشب مهمان سری جدید گفتگوی ویژه خبری است.

1 ساعت پیش

در هفته گذشته کاشمر استان خراسان رضوی با زمینلرزه‌هایی به بزرگای ۵، ۳.۸، ۲.۵ و ۲.۷ و رباط کریم استان تهران با زلزله‌ای به بزرگای ۳ لرزیدند، ضمن آنکه در استان کرمان ۴ زمینلرزه بین ۳.۱ تا ۳.۹ رخ داد.

1 ساعت پیش

عضو شورای شهر تهران اعلام کرد که حل مشکل آلودگی هوا و ترافیک تهران، دو خواسته تهرانی‌ها از رئیس جمهور آینده است.

نیم ساعت پیش

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست به دولت چهاردهم پیشنهاد داد مدیریت یکپارچه منابع زیستی کشور، توجه به محیط زیست به عنوان یک مساله مهم و کلان، فرهنگسازی در این زمینه و جلب مشارکت مردم برای حفاظت از آن را در دستورکار قرار دهد.

نیم ساعت پیش

ملی‌پوش سابق والیبال ایران گفت: عدم شناخت پائز نسبت به بازیکنان ضربه سنگینی به والیبال ایران وارد کرد. او همیشه از شکست‌ها فرار می‌کرد و آنها را در زمین بازیکنان می انداخت.

یک ربع پیش

بیشتر...