مجله دلتا |
4 روز پیش

ست کردن کت چرم زنانه ست کردن لباس کت چرم کت چرم زنانه اکسسوری مجله دلتا

همه خانم‌ها نمی‌توانند از این لباس استفاده کنند و باید استایل شخصی شما با این سبک لباس تطبیق داشته باشد تا بتوانید کت چرم بپوشید.
ست کردن کت چرم زنانه

کت چرم نمادی از سبک راک و استایل موتور سواری دهه‌های قبل بود و به تدریج به یک لباس پرطرفدار مردانه و زنانه تبدیل شد. ما پیشنهادهایی برای ست کردن کت چرم زنانه برای شما داریم. بامجله دلتاهمراه باشید.

ست کردن کت چرم زنانه

کت چرم با شلوار جین

اگر به استایل سر تا پا مشکی با کت چرم علاقه ندارید از شلوار جین آبی استفاده کنید. مدل‌های روشن‌تر شلوار جین برای استایل موتورسواری مناسب‌تر است و هماهنگی خاصی با آن دارد.

ست کردن کت چرم زنانه جین

کت چرم روی مانتو

در فصل بهار روی مانتوهای نازک با استایل بهاری خود می‌توانید کت چرم مشکی با رنگ‌های مختلف بپوشید.

کت چرم و استایل کژوال

ساده‌ترین و در عین حال شیک‌ترین استایلی که می‌توانید با استفاده از یک کت چرمی خلق کنید این است: یک شلوار جین را با یک تیشرت ساده به رنگ سفید و یک کت چرمی ست کنید.

ست کردن کت چرم زنانه کژوال

کفش مناسب کت چرم زنانه

کفش‌های کتانی و رانینگ، معمولا برای ست کردن با یک کت چرمی زیاد از حد اسپرت است. در عوض می‌توانید برای خلق یک استایل غیر رسمی و شیک، از یک جفت کفش کانورس آل استار استفاده کنید.

ست کردن کت چرم زنانه کفش

تقریبا تمام کفش‌های تخت، از جمله کفش‌های آکسفورد، برای ست کردن با کت چرمی زنانه مناسب است و می‌توانید با استفاده از آن‌ها، یک استایل غیر رسمی و شیک خلق کنید.

اکسسوری برای کت چرم زنانه

لوازم جانبی و زیورآلات، در استایل نهایی شما نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. معمولا استفاده از دستبند با یک کت چرمی چندان زیبا نیست. در عوض می‌توانید از یک کلاه، شال گردن یادستمالگردن و باندانا، یک گردنبند بزرگ، یک گوشواره بزرگ، و یا کیف منحصر به فرد استفاده کنید تا استایل شیک و خاصی داشته باشید.

بیشتر بدانید:برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی“انتخاب لباس پیلی دار مناسب فرم اندام”را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اکسسوری مهم برای آقایان و اینکه چگونه و چه زمانی از آن استفاده کنند، می‌تواند تفاوت یک ظاهر مطمئن را با یک ظاهر پر زرق و برق آشکار کند.

17 ساعت پیش

با مجله دلتا همراه شوید تا " مطلب راهنمای انتخاب و خرید لباس عروس سایز بزرگ " با تمام موارد و نکات مربوط به آن را برای شما ارائه دهیم.

6 روز پیش

استایل مناسب باشگاه برای آقایان : لباس باشگاه با رنگ‌بندی شیک، لباس‌های فیت بدن بپوشید، لباس‌های فیت بدن بپوشید و............

۱ هفته پیش

استایل مناسب باشگاه برای خانم ها : استفاده از رنگ‌های متنوع ، شلوار شل و ول نپوشید ، ژاکت اسپرت بپوشید و....

۱ هفته پیش

بیشتر...