رسانه اسرائیلی: آمریکا ارسال سلاح به تل آویو را از سر گرفت all tv logo

رسانه اسرائیلی: آمریکا ارسال سلاح به تل‌آویو را از سر گرفت
بین‌المللخاورمیانه

مطابق گزارش شبکه اسرائیلی «کان»، ارسال متعهد شده در ازای ارسال سلاح از قبل واشنگتن را در جریان توسعه عملیات خود در رفح قرار دهد.

روز گذشته هم رسانه‌ها گزارش داده بودند کاخ سفید به کنگره اطلاع داده قصد ارسال بیش از ۱ میلیارد دلار سلاح جدید به اسرائیل را دارد.

ارسال این سلاح‌ها در حالی صورت می‌گیرد که دولت آمریکا به ریاست جو بایدن تلاش کرده برای اقناع افکار عمومی خودش را با عملیات اسرائیل در رفح مخالف نشان دهد.

هفته گذشته دولت بایدن مدعی شد در اعتراض به اقدام ارتش اسرائیل در آغاز عملیات در رفح ارسال برخی از بسته‌های کمک تسلیحاتی خود به این رژیم را قطع کرده است.

منبع: فارس

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هندوانه کالری کمی دارد، بدن را سیراب نگه می‌دارد و بسیاری از مواد مغذی دیگر را تامین می‌کند و از این رو می‌تواند به حفظ سلامتی به ویژه در روزهای گرم کمک کند.

3 ساعت پیش

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از جمع آوری پله برقی پل‌های عابر پیاده در منطقه افسریه شهر تهران گلایه کرد.

2 ساعت پیش

تیم‌های ملی فرانسه و هلند در دومین بازی خود در مرحله گروهی یورو۲۰۲۴، به مصاف هم رفتند و به تساوی بدون گل رضایت دادند.

یک ربع پیش

بسیاری از میکروب‌ها و سلول‌ها در خوابی عمیق فرو رفته‌اند و منتظر لحظه‌ای مناسب برای فعال شدن هستند. زیست‌شناسان پروتئین گسترده‌ای را کشف کرده‌اند که به طور ناگهانی فعالیت سلول را متوقف می‌کند و به همان سرعت نیز آن را دوباره فعال می‌کند.

3 ساعت پیش

در دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و اعضاء نظارت و بازرسی بعثه مقام معظم رهبری اعلام شد: ۱۷ زائر ایرانی از ابتدای حج فوت شده‌اند که ۹ نفر از آنها در مکه به خاک سپرده شده‌اند.

1 ساعت پیش

در خبر زیر طرز تهیه خورش آلبالو سنتی را آموزش می دهیم.

1 ساعت پیش

دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی وزارت بهداشت ضمن تشریح اهمیت مبحث اخلاق در طرح‌های مطالعاتی، در عین حال از ورود این کمیته به مبحث «قلیان اکسیژن» و جلسه با مجریان آن خبر داد و گفت: در انتظار پاسخ مجریان این طرح هستیم تا به جمع‌بندی نهایی برسیم؛ اگرچه نتایج مدنظر هنوز ارائه نشده اما کمیته اخلاق در پژوهش برای تعیین نتایج نهایی به موضوع ورود می‌کند.

1 ساعت پیش

هافبک تیم ملی فرانسه در پایان دیدار تیم‌های ملی هلند و فرانسه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

2 ساعت پیش

روز هشتم رقابت‌های یورو 2024 با حذف تیم لهستان و تساوی تیم‌های هلند و فرانسه به پایان رسید.

2 ساعت پیش

بیشتر...