خبرگزاری رضوی |
۴ هفته پیش

مشارکت حداکثری در انتخابات، نمایش اقتدار نظام است رضوی

نماینده مجلس شورای اسلامی:
مشارکت حداکثری در انتخابات، نمایش اقتدار نظام است
به گزارشخبرگزاری رضوی، هاشم خنفری نماینده مردم شادگان خوزستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ۸ تیر مردم ایران شخص اول اجرایی کشور را انتخاب خواهند کرد و همه ما مکلف هستیم تمهیدات لازم را برای حضور مردم فراهم کنیم. مردم ما آگاه و با بصیرت هستند و شرایط را کاملا درک می‌کنند که همه باید بیاییم و در انتخابات شرکت کنیم.
وی ادامه داد: ممکن است در برخی مسائل از جمله مسایل اقتصادی نارضایتی وجود داشته باشد، اما بحث کلیات و مبانی نظام و اعتقاد به ولایت فقیه، اصل موضوع و خط قرمز است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، نمایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل حواشی نباید در انتخابات خللی ایجاد کنند. از مردم ایران از جمله شهروندان شادگانی درخواست می‌کنیم حضور پیدا کنند و از دیگران نیز برای حضور در انتخابات دعوت کنند.
خنفری بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر مردم سالاری دینی است و پشتوانه نظام وجود مردم است و خود مردم سرنوشت خود را تعیین می‌کنند. درحالی که در دیگر نظام‌های حاکم بر کشورهای جهان، نظام مردم سالاری دینی یافت نمی‌ِشود.
وی عنوان کرد: مطالبه اصلی مردم شادگان از منتخب ریاست جمهوری همچون مطالبه دیگر مردم ایران در حوزه آب، برق و اشتغال است که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد. امیدواریم رای مردم در جهتی باشد که شاهد ادامه یافتن خدمت و راه سیدالشهدا، امام حسین (ع) و شهدای راه خدمت باشیم.

منبع: ایسنا


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارشناس  اداره پایش بازار  ارز بانک مرکزی گفت: امسال برای دریافت ارز اربعین ۲۰۰ هزار دینار از طریق ۷ بانک عامل فراهم شده است.

یک ربع پیش

لیلا بلوکات از بازیگرای مشهوری هستش که اصولا اهل استایل زدنه اینبار با شاپنه بلندای عجیبش حسابی مورد توجه قرار گرفت.

یک ربع پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

یک ربع پیش

رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از مکاتبه با فیفا برای حضور مدرسان برجسته این نهاد در ایران خبر داد.

14 دقیقه پیش

گرچه همه هواداران و کارشناسان استقلال نیز اعتقاد دارند که بابت تصمیم‌های داوری تیم‌شان لطمه دیده است اما پرواضح است که بروز چنین رفتارهایی با وجود اشتباهات داوری از سوی هیچ کس مورد تأیید نیست.

13 دقیقه پیش

امروز هشتم اردیبهشت ماه شورای رقابت در ششصد و پنجاه و ششمین جلسه خود به بررسی مسایل پیرامون عرضه پژو پارس می پردازد.

یک ربع پیش

تصاویر مربوط به جیپ گرند واگنیر 2023 را مشاهده می کنید. نسل قدیم این خودرو با عنوان جیپ آهو در ایران مونتاژ و عرضه شد.

11 دقیقه پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

12 دقیقه پیش

زننده گل برتری استقلال در دو دیدار رفت و برگشت مقابل گل گهر کوین یامگا بود که از روی نقطه پنالتی سند برد سه امتیازی این تیم را امضا کرد.

8 دقیقه پیش

بیشتر...