خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

شیطنت رسانه ای در انتساب خبر قطعی اینترنت به خبرآنلاین خبرآنلاین

شیطنت رسانه‌ای در انتساب خبر قطعی اینترنت به خبرآنلاین

از ساعاتی پیش خبری از قول وزیر ارتباطات درباره قطع سراسری اینترنت، به نام خبرآنلاین در تعدادی از گروه های تلگرامی منتشر شده است، فارغ از درستی یا نادرستی این خبر، چنین محتوایی در خبرآنلاین منتشر نشده است.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، از صبح امروز خبری بدون منبع از سوی عیسی زارع پور وزیر ارتباطات درباره قطع سراسری اینترنت از ساعت 16:30 تا 24 امشب در چند کانال ناشناس منتشر شده است. خبری که هیچ سایت رسمی از جملهخبرآنلاینآن را منتشر نکرده است. ساعتی بعد اما چند کانال تلگرامی شناخته شده ، در حرکتی کذب و شیطنت آمیز و به دور از اخلاق رسانه ای اقدام به بازنشر این خبر با منبعخبرآنلاینکردند.
خبرآنلاین ضمن تکذیب انتشار این خبر در خروجی‌های خود، از همکاران رسانه ای تقاضا دارد به اصول حرفه ای خبرنگاری در انتشار اخبار پایبند باشند.
۴۱۴۱


#‌اخبار_دانش منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس داده‌های جدید به نظر می رسد خرید و فروش NFT ها تقریبا تمام جذابیت خود را میان کاربران از دست داده است.

21 ساعت پیش

مایکروسافت به دلیل مشکلات مرتبط با درایورهای برخی چاپ‌گرها در ویندوز ۱۱، به روزرسانی ۲۰۲۲ این سیستم عامل را روی برخی رایانه‌ها مسدود کرد.

18 ساعت پیش

ایرنا نوشت: محققان فیزیک برای اولین بار موفق شدند یک پیوند اتمی را مورد سنجش قرار دهند که بر اساس این تئوری اتم‌های ممکن است با استفاده از نور یکدیگر را جذب کنند.

15 ساعت پیش

اپل در اقدامی عجیب، اکنون از واکنش‌های ایموجی iMessage در سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کند.

20 ساعت پیش

در روزهای گذشته هر روز بحث های بسیاری درباره احتمال توسعه اینترنت ماهواره ای به ایران می شود . اینکه ایلان ماسک و دولت آمریکا سعی دارند با زیر پا گذاشتن قوانین رادیویی جهان ، امکان رساندن این اینترنت ها را به ایران توسعه دهند اما از نظر وزیر ارتباطات کشورمان آنها برای ورود به ایران فقط یک راه دارند!

21 ساعت پیش

وزیر ارتباطات اخیرا به مردم توصیه کرد تا کسب‌وکارهای خود را به پلتفرم‌های داخلی منتقل کنند؛ اما آیا این اظهارنظر به معنای فیلتر دائمی اینستاگرام و واتس اپ است؟

11 ساعت پیش

مهر نوشت: چین سرانجام موفق به ساخت اولین هواپیمای جت مسافربری در داخل این کشور شد. هواپیمای یادشده ۱۵۸ تا ۱۶۸ صندلی دارد و حداکثر برد آن ۵۵۵۵ کیلومتر است.

11 ساعت پیش

ایرنا نوشت: مشاهدات فضاپیمای جونو (Juno) اولین منظره از نمای نزدیک از قمر یخی سیاره مشتری را در مدت ۲۲ سال گذشته ثبت کرد.

17 ساعت پیش

زومیت نوشت: طی قرون متمادی موارد زیادی از احتراق خود به ‌خودی انسان در سرتاسر دنیا گزارش شده، اما آیا واقعاً سوختن بی‌دلیل انسان واقعیت دارد؟

21 ساعت پیش

بیشتر...