مجله دلتا |
۱ هفته پیش

انتخاب لباس مجلسی زنانه راهنمای انتخاب لباس مجلسی مدل لباس مجلسی بلند مجله دلتا

همه خانم‌ها دوست دارند که در تمام مهمانی‌ها و مجالس رسمی جذاب و آراسته باشند. به همین دلیل گاهی اوقات خرید لباس مجلسی زنانه برای آن‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد.
انتخاب لباس مجلسی زنانه

اگر در میان تمام رنگ‌های لباس مجلسی زنانه، به رنگ مشکی علاقه دارید، باید بدانید که رنگ مشکی یک انتخاب هوشمندانه است. اگر می‌خواهید درانتخاب لباس مجلسی زنانهدرست عمل کنید و استایل خود را چشم گیرتر از همیشه نمایید، با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

انتخاب لباس مجلسی مشکی زنانه بر اساس فرم اندام

راهنمای انتخاب لباس مجلسی

اندام شما حرف‌های بسیاری درباره زیباتر شدن استایلتان دارد و در صورتی که به فرم اندام خود توجه بیشتری کنید، ظاهرتان چشم گیرتر می‌شود و انتخاب هوشمندانه و خرید لباس مجلسی مشکی زنانه بهتری را تجربه خواهید کرد.

به طول کلی اندام خانم‌ها به ۵ گروه تقسیم می‌شود:

اندام سیبی شکل
اندام ساعت شنی
اندام گلابی شکل
اندام مستطیلی شکل
اندام ظریف نقش

لباس مجلسی مشکی زنانه مناسب اندام سیبی شکل

افرادی که اندام سیبی شکل دارند، معمولاً شکم، پهلو، بازو و سینه بزرگ و شانه‌های پهنی دارند. بهترین لباس مجلسی مشکی زنانه برای اندام سیبی شکل، لباسی با یقه باز است که قد کوتاهی نیز دارد. چرا که در این صورت توجه و تمرکز روی شکم و پهلو کمتر می‌شود. با این حال پیراهن‌‌هایی که دامن حریر یا کلوش دارند نیز انتخاب خوبی است. اما آستین و یقه، اهمیت بیشتری دارد.

لباس مجلسی مشکی زنانه مناسب اندام ساعت شنی

همان گونه که از اسم این مدل اندام پیدا است، بالاتنه و پایین‌تنه پر است، اما قسمت میانی یا پهلو، کوچک‌ و باریک‌ همچون ساعت شنی می‌باشد. خانم‌هایی که اندام ساعت شنی شکل دارند، می‌توانند از پیراهن مجلسی مشکی زنانه تاپی یا آستین کوتاه استفاده کنند.  قدلباس مجلسی مشکی زنانهساعت شنی اهمیت ندارد و شما می‌توانید از دو مدل پیراهن بلند و کوتاه بهره‌مند شوید.

لباس مجلسی مشکی زنانه مناسب اندام گلابی شکل

اندام گلابی شکل به اندامی می‌گویند که پایین تنه، ران و پاها بزرگ‌تر از شانه، دست، بازو و بالا تنه است. بسیاری بر این باورند که پیراهن مجلسی کوتاه با آستین بلند به تن کنید تا تمرکز روی پاها ایجاد شود.

لباس مجلسی مشکی زنانه مناسب اندام مستطیلی شکل

مدل لباس مجلسی بلند

شما می‌توانید پیراهن مجلسی مشکی زنانه کلوش یا ساده‌ای تهیه کنید و در قسمت کمر از کمربند استفاده نمایید. در این صورت اندام و فرم پهلو و کمرتان جذاب‌تر می‌شود و لباس استایل شما را چشم گیرتر می‌کند.

لباس مجلسی مشکی زنانه مناسب اندام ظریف

در صورتی که اندام شما لاغر است، می‌توانید از پیراهن مجلسی با دامن کلوش بهره‌مند شوید. با این حال در صورتی که می‌خواهید پیراهن مجلسی زنانه بلند به تن کنید، توصیه می‌کنیم از کفش پاشنه بلند مجلسی با پاشنه ظریف استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبانواع پیراهن‌های پر‌کاربرد و جذاب زنانهرا بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

3 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

4 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

6 روز پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

6 روز پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

در این مقاله به شما می‌گوییم تا با انتخاب لباس تابستانی خنک در گرمای این فصل همیشه خوش‌تیپ و خنک به نظر برسید. در جله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...