مجله دلتا |
7 ماه پیش

آرایش چشم جسورانه آرایش چشم جذاب آرایش چشم جسورانه جذاب مجله دلتا

در آرایش صورت، آرایش چشم‌ها یکی از رکن‌های اصلی است. چشم‌های گیرا و مجذوب می‌توانند زیبایی شما را چند برابر نمایند.
آرایش چشم جسورانه

می‌توانید با استفاده از ترندهایآرایش چشم جسورانهو مد روز که در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم به آن‌ها اشاره کنیم ظاهری مدرن و منحصربه فرد داشته باشید و از آرایش خود لذت ببرید.

انواع آرایش چشم جسورانه

آرایش چشم سیاه و سفید

استفاده از رنگ مشکی ریمل و رنگ سفید خط چشم، هارمونی زیبایی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود استایلی منحصربه‌فرد داشته باشید. در کنار آرایش ساده خود از یک سایه یا خط چشم سفید استفاده کنید تا نتیجه بی‌نظیر آن را مشاهده کنید. این ترکیب یکی از چشمگیرترین آرایش‌‎های چشم در سال‌های اخیر است. همچنین برای داشتن پوستی مناسب که آرایش شما جلوه بهتری داشته باشد می‌توانید مطلبچگونه خشکی پوست را برطرف کنیم؟!را بخوانید.

آرایش چشم جسورانه

خط چشم گرافیکی

یکی از پرطرفدارترین مدل‌های آرایش چشم برای دختران جوان استفاده از خط چشم گرافیکی است. یکی از جسورانه‌ترین خط چشم‌ها، خط چشم گرافیکی است چون بسته به سلیقه خود و به‌دور از قوانین خط چشم کلاسیک می‌توانید عمل کنید. برای مثال می‌توانید با خط چشم ماژیکی بین ابروها و چین مژه‌های خود یک قوس ایجاد کنید. سپس از فرمژه و ریمل استفاده کنید. اگر به آرایش‌های خاص و متفاوت علاقه دارید، حتما این خط چشم را امتحان کنید.

ریمل رنگی در آرایش چشم جسورانه

یکی دیگر از حرکات جسورانه در آرایش چشم، استفاده از ریمل‌های رنگی است. با استفاده از ریمل‌های رنگی جلوه‌ای متفاوت خواهید داشت زیرا باعث می‌شود آرایش چشم‌ها کلا تغییر کند. اگر می‌خواهید جسورانه‌تر عمل کنید، رنگ‌های بولد را انتخاب کنید و ترکیبی از آرایش ریمل‌های رنگی و سایه‌های هماهنگ را بر روی چشم‌های خود داشته باشید.

خط چشم‌ها و مداد چشم‌های رنگی

در سال گذشته این خط چشم‌ها محبوبیت زیادی داشتند و امسال نیز طرفداران زیادی خواهند داشت. این خط چشم‌ها در رنگ‌های فراوانی موجود هستند که از محبوب‌ترین این رنگ‌ها، رنگ‌های پاستلی است. برای استفاده از این خط چشم‌ها دقت کنید که از رنگی استفاده کنید که با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد.

آرایش چشم جسورانه

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلبمعرفی اکسسوری‌های بهار ۱۴۰۱را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به جای انتخاب لباسی که دوست دارید، خوب خودتان ارزیابی کنید و لباس مناسب را برگزینید امروز به موارد مهم برای خوشتیپ بودن می‌پردازیم.

7 ماه پیش

اگر می‌خواهید ابروهای پر داشته باشید، خوشبختانه درمان‌های خانگی زیادی وجود دارد که می‌توانید آن را امتحان کنید.

4 ماه پیش

تمام ساعاتی را که در تابستان بیرون از خانه سپری می‌کنید، معمولاً یک چیز اجتناب ناپذیر است: آفتاب سوختگی. که راه حل‌هایی برای آن وجود دارد

4 ماه پیش

تزریق دوز بوستر می‌تواند بخشی طبیعی از فرایند واکسیناسیون باشد. اما می‌دانید واکسن بوستر کرونا چیست و چه موقع باید دریافت شود؟

7 ماه پیش

استرس، اضطراب و ناامیدی همه احساسات بسیار رایجی هستند که هنگام پروژه بازسازی خانه تجربه می‌شوند و ما راه‌هایی برای مدیریت آن داریم.

3 ماه پیش

متأسفانه رفتارهای سمی در روابط عاشقانه بسیار رایج است و از طرفی پایان دادن به این نوع رابطه بسیار دشوار است.

4 ماه پیش

درصورتی‌که صورت شما هر فرم و شکلی داشته باشد، می‌توانید مدل مو مناسب فرم صورت خود را انتخاب کنید و بدرخشید.

7 ماه پیش

در فصل تابستان میزان رطوبت و دمای هوا بالا است و باعث می‌شود تا میزان ماندگاری آرایش بر روی صورت به‌شدت کاهش یابد.

7 ماه پیش

میسلار واتر یکی از محصولات بسیار مهم مراقبت از پوست است امروز به موضوع ایجاد پوستی شفاف و شاداب می‌پردازیم.

7 ماه پیش

بیشتر...