مجله دلتا |
5 ماه پیش

ساختن تونر با پوست پرتقال مجله دلتا

اگر بدانید پوست پرتقال چه خواص اعجا‌ب‌انگیزی برای پوستتان دارد هرگز آن را دور نمی‌اندازید.

ساختن تونر با پوست پرتقال

اگر پوستی چرب و مختلط دارید از تونر استفاده کنید تا چربی اضافی و منافذ باز پوستتان را کاهش دهد. همچنین اگر پوست خشک و حساس دارید، نگران نباشید، شما هم می‌توانید از تونر استفاده کنید. تونر، قرمزی و پوسته‌پوسته شدن پوست خشک را از بین می‌برد. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

مراحل ساختن تونر با پوست پرتقال

پوست تازه پرتقال را تکه‌تکه کنید. یک لیوان آب بریزید و سپس پوست‌های پرتقال را اضافه کنید. حالا اجازه دهید تا آب بجوشد. صبر کنید تا آب تمام خواص پرتقال را به خود جذب کند. سپس بعد از ۵ دقیقه محلول را خاموش کنید و اجازه دهید خنک شود. اگر به زیبایی خود اهمیت می‌دهید، به مطلببا خیار خوشگل شویدمراجعه کنید.

آب را الک کنید و درون شیشه اسپری خاموش کنید. از این تونر برای تمام‌صورتتان استفاده کنید. شما می‌توانید این تونر را به مدت یک هفته نگهداری کنید.

ساختن تونر

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانید مطلباین لاک خوش‌رنگ را در خانه بسازید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در چندین مطالعه، دانشمندان مواد غذایی نشان داده‌اند که چگونه پروتئین‌های شیر می‌توانند به آنتی‌اکسیدان‌های موجود در قهوه متصل شوند

2 ماه پیش

ناخن‌های برخی از افراد خیلی آهسته و دیر رشد می‌کنند. اگر از این دسته افراد هستید و می‌خواهید رشد ناخن سریعی داشته باشید، مقاله را بخوانید.

4 ماه پیش

جوش های بعد از اصلاح زمانی به وجود می‌آید که موها به سمت داخل پوست رشد می‌کنند نه به سمت بالا و خارج پوست و باعث ایجاد موی زیرپوستی می‌شود.

3 ماه پیش

در اینجا 6 ترفند برای بهبود وضعیت پوست مثل منافذ بزرگ یا جوش‌های بعد اصلاح که بسیاری از خانوم‌ها را آزار می‌دهد، با شما با اشتراک می‌گذاریم.

4 ماه پیش

بر خلاف شامپوها و نرم کننده‌های مرطوب، شامپو خشک را می‌توانید زمانی که موهای شما خشک است و آب نخورده است، استفاده کنید.

4 ماه پیش

تلاش برای رشد هرچه سریع تر مو هایتان انتظار و صبر زیادی را می‌طلبد. نرخ متوسط رشد مو 0.5 تا 1.7 سانتی متر در ماه است.

3 ماه پیش

کلاژن مایع خوراکی طرف‌داران زیادی دارد. اما آیا واقعا اثرگذار است؟ تحقیقات علمی دراین‌باره چه می‌گویند؟ کلاژن مایع بهتر است یا پودری؟

4 ماه پیش

بهبود کیفیت زندگی خود وقت بگذارید. تغییرات کوچک می‌تواند تأثیر مثبت و پایداری بر سلامت روان شما داشته باشد.

2 ماه پیش

تقریبا همه افراد در طول زندگی‌شان حداقل ۱ بار دچار ترک خوردن لب می‌شوند. با توجه به علت ایجاد، ترک لب به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شود.

4 ماه پیش

بیشتر...