مجله دلتا |
3 روز پیش

بلوزهای پاییزی بلوزهای پاییزی زنانه بلوزهای پاییزی دخترانه

یکی از جذابیت‌های مدل‌های اورسایز برش‌های متفاوت و جدید آن‌هاست. بهتر است فکر خود را از برش‌هایی که تا به حال در لباس‌ها تجربه کرده‌اید و مدل‌هایی که در ذهن شما نهادینه شده‌اند جدا کنید.

مدل‌هایی که ما امروز در این مطلب ازمجله دلتاقصد داریم برای شما معرفی کنیم،بلوزهای پاییزیبا برش‌هایی کاملا جدید و نوآوری شده‌اند که علاوه بر راحتی، ظاهر زیباتری به لباس‌های اورسایز می‌دهند.

لباس‌های اورسایز مناسب چه فصلی هستند؟

با پشت سر گذاشتن فصل‌های گرم، شاید تصور این باشد که لباس‌های اورسایز مناسب فصول سرد سال نیستند. اما چنین نیست. شما با انتخاب مناسب لباس‌های اورسایز، از بلوز، شلوار وهودیگرفته تا کفش‌های بزرگ می‌توانید استایل مناسبی داشته باشید.

بلوزهای پاییزی

بلوزهای پاییزی اورسایز را چگونه ست کنیم؟

بلوزهای پاییزی اورسایز مدل‌های مختلفی دارند. از مدل‌های جلو بسته با برش‌های متفاوت گرفته تا مدل‌های جلو باز که دکمه دارند. شما برای هر کدام از این مدل‌ها می‌توانیدستزیبایی داشته باشید. اگر انتخاب شما مدل‌های جلو باز است می‌توانید یک تاپ بپوشید و بلوز اورسایز را روی آن استفاده کنید. برای این ست می‌توانید دو تا سه دکمه‌ی بالای آن را باز بگذارید و بقیه را ببندید. این استایل را با شلوار جین هماهنگ کنید و قسمت جلوی بلوز را در کمر شلوار به داخل ببرید. در این مدل، استایل اورسایز از حالت گشادی خارج می‌شود و مدل خوبی برمی‌دارد.

بلوزهای پاییزی

اگر انتخاب شما مدل‌های جلو بسته بلوزهای پاییزی هستند که باید بگوییم انتخاب مناسبی‌ست. زیرا مدل‌های جلو بسته اغلب دارای برش‌های جالب و در عین حال مینیمالی هستند و لباس اورسایز را از بی‌حالتی خارج می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود که به راحتی با یک شلوار جین و یا یک لگ به خوبی هماهنگ شوند.

برخی از مدل‌های جلو بسته به خاطر بافت ظریفی که دارند برای فصل پاییز بسیار مناسب هستند. اما نگران نباشید این بلوزها کاملاً به صرفه هستند و برای فصل سرما هم می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

بلوزهای پاییزی

استایل دیگری که می‌توانید با این سبک از بلوزهای پاییزی اورسایز داشته باشید استفاده از شلوارهای گشاد است. بله تعجب نکنید. بلوزهای اورسایز سایز با شلوارهای گشاد اورسایز هم گزینه‌ی بسیار خوبی هستند. مدل‌های اورسایز فقط مختص به قسمت بالاتنه‌ی شما نیستند بلکه برای شلوار هم می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

مجله دلتا

پیشنهاد مطالعه:مطلب مشابهایده‌های پوشیدن پلیور در هوای سردرا مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک ماه مدت زمان لازم برای جایگزین شدن سلول‌های جدید به جای سلول‌های قدیمی است. در این مطلب تعدادی توصیه برای داشتن پوست شاداب آورده‌ایم.

2 روز پیش

رنگ مو مناسب پاییز دارای طیف گسترده‌ای است که باعث می‌شود تا خانم‌های خوش سلیقه حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

4 روز پیش

شیک پوشی و با حجاب بودن نکته بسیار مهمی است که شما باید به خوبی آن را بلد باشید. راهکارهایی برای استایل زنان با حجاب و شیک وجود دارد.

5 روز پیش

در آرایش صورت به‌نظر می‌رسد استفاده از محصولات ضد آفتاب همراه با بقیه مواد آرایشی کاری سخت باشد، اما چگونگی استفاده از ضد آفتاب را می‌دانید؟

۱ هفته پیش

استایل جذاب و کاربردی پاییزه ویژگی‌های خاص خودش را دارد، از آیتم‌هایی که می‌توانید در ست پاییزی خود از آن‌ها استفاده کنید.

۱ هفته پیش

برخی از خانم‌ها به دلیل هزینه بالای عمل بینی و ترس از عمل ترجیح می‌دهند با کمی تبحر به کوچک کردن بینی خود می‌پردازند.

۱ هفته پیش

آرایش طبیعی صورت بیش از اینکه به صورت ظاهری و تقلبی نقص‌های صورت شما را بپوشاند، تنها ویژگی‌های صورت شما را زیباتر می‌کند.

۱ هفته پیش

پلیور یکی از لباس‌هایی است که در فصل سرد می‌توانید استایل‌های متفاوت و جذابی داشته باشید. اما فراموش نکنید پلیور خود را با چه لباسی ست کنید.

۱ هفته پیش

کاپشن‌های پفی با انواع شلوار جین و پیراهن‌های بلند ست می‌شوند اما این به این معنی نیست که پوشیدن کاپشن پفی به شکل مناسب کار راحتی است.

۱ هفته پیش

حقیقت این است که پیشگیری از خشکی دست و درمان آن، آنقدرها که فکر می‌کنید دشوار نیست. پس، کمی بیشتر هوای خود را داشته باشید.

۱ هفته پیش

ست کردن پیراهن سفید بسیار راحت است و برای تیپ‌های رسمی و غیررسمی آخر هفته یا حتی بیرون رفتن‌های شبانه با دوستان مناسب است.

۱ هفته پیش

رنگ مو نارنجی یک رنگ مو پاییزی پرطرفدار برای مو است. با توجه به گسترده بودن تناژهای این رنگ می‌توانید استایل‌های متفاوتی برای خود بسازید.

۱ هفته پیش

لب برجسته شما را زیبا می‌کند اما لازم نیست برای بزرگ کردن لب به تزریق ژل روی آورید، می‌توانید با چند ترفند لب‌های خود را بزرگ‌تر نشان دهید.

۱ هفته پیش

افراد با رعایت مراقبت های پوستی می‌توانند از پوست خود در برابر سرما محافظت کنند و پوستی لطیف داشته باشند.

۱ هفته پیش

آرایش برای لباس مشکی دارای نکاتی است که با رعایت کردن این اصول می‌توان دارای استایلی شیک، مناسب و چشم‌گیر شد.

۱ هفته پیش

بیشتر...