آرگا |
1 ماه پیش

آشنایی با مرکز ژرژ پمپیدو بازدید از آن

مرکز ژرژ پمپیدو با ویژگی های هنری و فرهگی خود از اهمیت زیادی برخوردار است. این مجموعه دارای معماری ویژه و دیدنی های مختلفی بوده که دیدن می کنید.

این مرکز فرهنگی جاذبه های متعددی برای علاقه مندان دارد. از اهمیت این مرکز می توان به معماری های پست مدرنیته آن اشاره کرد. شما علاقه مندان در این بخش با مرکز ژرژ پمپیدو بیشتر آشنا می شوید.

دیدنی فرهنگی ژرژ پمپیدو

معرفی مرکز ژرژ پمپیدو:

این مرکز عجیب ترین جایی است که شما از آن دیدن می کنید. همانطور که اشاره شد این مرکز دارای معماری پست مدرنیته است و از این جهت دارای اهمیت زیادی می باشد. معماری این مجموعه بسیار خاص و منحصر به فرد است.

جذابیت های ژرژ پمپیدو

این مجموعه یکی از مهم ترین جاهای دیدنی پاریس به شمار می آید. اگر از علاقه مندان به جاذبه های توریستی هستید، می توانید سری به جاذبه های این مرکز هم بزنید.

شکل گیری مرکز:

این مرکز ویژگی های گردشگری و تفریحی داشته و امروزه یکی از دیدنی های مهم است. در دهه ۸۰ در محله بوبرگ پاریس بنایی شاخته شد که چهره پاریش را به شکل دیگری دگرگون کرد. معماری این بنا کاملا متفاوت و به سبک غربی بود. این بنا به دستور یک نخست وزیر فرانسوی ساخته شد.

مرکز ژرژ پمپیدو

میدان استراوینسکی که در کنار ساختمان این بنا قرار دارد شامل مجموعه ای از تندیس های محرک می باشد. استخر آب با جلوه ای زیبا نیز جذابیت این بنا را دو چندان می کند. معماری این استخر نیز بسیار مدرن و به روز است. با پیشنهاد رئیس جمهور فرانسه کتابخانه ای با اهمیت پروژه فرهنگی نیز در این نزدیکی ساخته شد.

بنای ژرژ پمپیدو

این مرکز با ساخت کتابخانه به یک مجموعه فرهنگی تبدیل شد که ویژگی های زیادی دارد. از مهم ترین امتیازات این مجموعه می توان به هنرهای تجسمی اشاره کرد. سینما، تئاتر و موسیقی نیز از مهم ترین مراکزی هستند که در این مجموعه توجه شما را جلب می کنند.

بنای فرهنگی ژرژ پمپیدو

بازدید کلی از بنا:

مرکز ژرژ پمپیدو ویژگی های منحصر به فردی داشته و توجه شما را به سوی خود جلب خواهد کرد. هدف از طراحی این مجموعه پخش اطلاعات هنری و توانمندی های به روز هنری خواهد بود. این بنا با بخش های مختلف سازمان خصوصی و دولتی در ارتباط بوده و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

شما می توانید در این مجموعه با پژوهش های علمی، سینمایی، هنری و … از نزدیک آشنا شوید و روند پیشرفت این مجموعه ها را از نزدیک مشاهده کنید. برخی از پلان های این مجموعه به طور آزاد طراحی شده اند. هیجان در بخش های مختلفی از این مجموعه دیدن می شود که بی شک توجه شما را جلب خواهد کرد.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو
دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو

نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد.
برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

دریافت مشاوره رایگان

منبع : آرگا
#‌سفر #‌گردشگری منبع: آرگا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۴ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

1 ماه پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

1 ماه پیش

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

1 ماه پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۴ هفته پیش

دیدنی های آرهوس از جذابیت و تنوع زیادی برخوردار هستند که شما در این بخش با آن آشنا خواهید شد. این شهر در دانمارک قرار دارد.

1 ماه پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

1 ماه پیش

مرکز ژرژ پمپیدو یک مرکز دیدنی و فرهنگی در فرانسه است که ویژگی های زیادی دارد. این مجموعه دارای هنر و معماری است.

1 ماه پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

1 ماه پیش

بیشتر...