زومیت |
6 روز پیش

سامسونگ از ISOCELL HP3 دومین سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی خود رونمایی کرد زومیت

سامسونگ سنسور جدید ۲۰۰ مگاپیکسلی ISCOCELL HP3 را معرفی کرد که ابعاد آن نسبت به نسل قبلی‌اش ۲۰ درصد کاهش یافته و ابعاد پیکسل‌های آن نیز به ۰٫۵۶ میکرومتر رسیده است.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ظاهراً برزیل نیز پیشنهادی برای اجباری‌کردن استفاده از درگاه USB-C روی آیفون‌های اپل ارائه کرده است.

11 ساعت پیش

گرگ جازویاک از مدیران اپل / Apple می‌گوید سامسونگ و دیگر گوشی سازان اندرویدی در دستگاه‌های خود از آیفون کپی‌برداری کرده‌اند. دیدگاه یک مدیر اپل درباره سامسونگ.

13 ساعت پیش

روسیه علاو‌ه‌بر پینترست، توئیچ، Airbnb و UPS، اپل را نیز به‌دلیل ذخیره‌نکردن اطلاعات کاربران در داخل این کشور به پرداخت جریمه تهدید کرده است.

1 روز پیش

دوربین سلفی سری پیکسل ۷ احتمالاً امکان فیلم‌برداری با وضوح 4K را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.

12 ساعت پیش

Myoshirt لباس پارچه‌ای در نقش عضله خارجی ساخت دانشگاه صنعتی زوریخ است که می‌تواند قدرت بالاتنه و استقامت بدن افراد دچار مشکل حرکتی را تقویت کند.

1 روز پیش

اولین حسگر دوربین یک اینچی IMX989 سونی برای گوشی‌ های هوشمند در سری 12S شیائومی که ۱۳ تیر پرده‌ برداری می‌ شود، استفاده خواهد شد.

14 ساعت پیش

میزان دستیابی به مواد اولیه در قیمت اجناس تولیدی نقش دارند. یعنی هرچه دسترسی به آن‌ها بیشتر باشد، قیمت تولیدات کاهش پیدا می‌کند.

-318 دقیقه پیش

گوشی مقاوم گلکسی XCover 6 Pro سامسونگ به‌زودی با تراشه Snapdragon 778G و باتری قابل‌تعویض رونمایی خواهد شد.

1 روز پیش

تجزیه‌و‌تحلیل جدیدی نشان داد مجرد‌بودن درمقایسه‌با متاهل‌بودن با خطر بالاتر مرگ براثر هر علتی و مرگ براثر بیماری قلبی‌عروقی همراه بود

15 ساعت پیش

بیشتر...