عوارض صادرات گوجه فرنگی نیم درصد شد پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

عوارض صادرات گوجه‌فرنگی نیم درصد شد
اقتصادسبز آنلاین: عوارض صادرات گوجه فرنگی از ۷۰ درصد به ۰.۵ درصد ارزش پایه صادراتی تغییر کرد.

اقتصادسبز آنلاین: عوارض صادرات گوجه فرنگی از ۷۰ درصد به ۰.۵ درصد ارزش پایه صادراتی تغییر کرد.

در متن نامه مدیر کل دفتر صادرات گمرک ایران به گمرکات اجرایی آمده است:
پیرو بخشنامه‌های شماره ۳۰۰.۱۴۰۱.۱۶۶۲۱۶۲ مورخ ۱۴۰۱.۱۱.۱۲ و ۳۰۳.۱۴۰۱.۱۶۸۰۷۸۶ مورخ ۱۴۰۱.۱۱.۱۷ موضوع تعیین عوارض صادراتی گوجه فرنگی به میزان ۷۰ درصد ارزش پایه صادراتی از تاریخ ۱۴۰۱.۱۱.۲۰ به پیوست تصویر نامه شماره ۱۴۰۱.۵۰۰.۹۳۴۸۲ مورخ ۱۴۰۱.۱۱.۱۷ معاون محترم توسعه بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی ارسال و اعلام می‌دارد: با توجه به تصریح نامه مذکور، بخشنامه پیروی صدرالاشاره مبنی بر اعمال عوارض صادراتی گوجه فرنگی به میزان ۷۰ درصد ارزش پایه صادراتی از تاریخ ۱۴۰۱.۱۱.۲۰ کان لم یکن تلقی شده و لازم است تا اطلاع ثانوی در خصوص عوارض صادراتی گوجه فرنگی، مطابق بخشنامه شماره ۲۸۱.۱۴۰۱.۱۴۹۶۸۵۸ مورخ ۱۴۰۱.۱۱.۱۱ نسبت به اخذ عوارض صادراتی کالای موصوف به میزان ۰.۵درصد ارزش پایه صادراتی و با تایید سیستمی نماینده معرفی شده وزارت جهاد کشاورزی و رعایت کلیه قوانین و مقررات و ضوابط جاری اقدام لازم معمول دارند.

بیشتر بخوانید:وقتی شوری کم می‌تواند برای پرورش نوعی ماهی مفید باشد

بدیهی است اخذ نیم درصد عوارض آب مجازی موضوع قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور همچنان به قوت خود باقی است. / ایسنا#‌کشاورزی #‌صنعت_کشاورزی منبع: پایگاه خبری اقتصاد سبز آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دریاچه عطاآباد یک دریاچه با دیدنی های بسیار متنوع بوده که در کشور پاکستان قرار دارد. این دریاچه را به دلیل وجود طبیعت آن می شناسند.

۴ هفته پیش

مسجد سلیمیه یک مسجد تاریخی در ترکیه می باشد. این بنا دارای 4 گنبد و محراب است همچنین معماری تاریخی دارد.

۳ هفته پیش

کاروانسرای تی تی یکی از مجموعه های تاریخی در سیاهکل است که علاقه مندان زیادی از نواحی مختلف ایران دارد.

1 ماه پیش

دیدنی های ناهارخوران از تنوع و جذابیت های منحصر به فردی برخوردار می باشد. این ناحیه جنگلی دارای چشم اندازهای زیبایی است.

۴ هفته پیش

کویر رباط خان یکی از مهم ترین نقاطی است که شما می توانید از آن دیدن کنید. این کویر در شب پر از ستاره و پوشش گیاهی خاصی دارد.

۳ هفته پیش

سوغات بوشهر از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. شما می توانید در بوشهر سوغاتی های مرغوب و نفیسی را خریداری کنید.

۳ هفته پیش

دیدنی های نارا شامل جاذبه های تاریخی و باستانی متعددی بوده که شما در این بخش با آن آشنا می شوید. این شهر در ژاپن قرار دارد.

۳ هفته پیش

دریاچه زیتون بهارستان یکی از مجموعه های تفریحی با امتیازات مناسب می باشد که در شهر اصفهان قرار دارد. این دریاچه طبیعت زیادی دارد.

۴ هفته پیش

آسیاب بادی نشتفیان یکی از سازه های مهمی هستند که در خواف قرار داشته و شما با نوع معماری بی نظیر آن آشنا می شوید.

1 ماه پیش

بیشتر...