زومیت |
۱ هفته پیش

غوغای پرچمدار انویدیا RTX 4090 به لطف DLSS در رسیدگی های اولیه درخشان ظاهر شد زومیت

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد کارت گرافیک پرچم‌دار RTX 4090 به‌لطف فناوری DLSS 3 بسیار بهتر از پرچم‌دار نسل قبل (RTX 3090 Ti) عمل می‌کند.#‌فناوری #‌تکنولوژی #‌علمی منبع: زومیت

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ماسایوشی سان، بنیان گذار و مدیرعامل سافت بانک، با مدیران سامسونگ درباره همکاری بلندمدت با ARM مذاکره کرده؛ اما پیشنهاد تصاحب سهام آرم را مطرح نکرده است.

18 ساعت پیش

زومیت نوشت: باوجود سرعت کم روند استفاده از فناوری‌های جدید تراشه‌سازی، TSMC تصمیم دارد قیمت ارائه‌ خدمات خود را از سال ۲۰۲۳ افزایش دهد.

20 ساعت پیش

خبرگزاری فارس اینستاگرام و واتس آپ از ابتدای ناآرامی‌های اخیر در ایران فلیتر شده اند. این درحالی است که در روزهای اخیر و در اوج شدیدترین فیلترینگ تاریخ فیلترینگ اینترنت در ایران همچنان ، در بازار داغ فیلترشکن ها موج استفاده از اپلیکیشن های خارجی توسعه داشته و در مقابل بازار داغی برای فیلترشکن فروشها به راه افتاده و البته سرویس های داخلی چون ایتا محدودیت عضوگیری در نظر گرفته اند!

23 ساعت پیش

دیجیاتو نوشت: برابوس ۶۰۰ شاهکار یک پروژه هیجان انگیز بر مبنای مرسدس مایباخ S۵۸۰ ۴Matic است.

6 ساعت پیش

زخم معده دقیقا به چه عارضه‌ای گفته می‌شود؟ آیا درمان قطعی و کاملی برای زخم معده وجود دارد؟ درمورد علائم و راه‌های درمان زخم معده یا زخم گستریک چه می‌دانیم؟

16 ساعت پیش

جایزه نوبل شیمی امسال به دانشمندانی اعطا شد که راه ساده‌ و پربازدهی را برای اتصال مولکول‌ها به‌هم اختراع کردند که در داروسازی و نقشه برداری DNA کاربرد دارد.

19 ساعت پیش

با وجود کاهش سرعت فراگیر شدن استفاده از فناوری‌های جدید تراشه‌سازی، TSMC قصد دارد هزینه‌های ارائه‌ی خدمات خود را در سال آینده افزایش دهد.

22 ساعت پیش

شرکت آئودی خود را برای آینده‌ای تمام الکتریکی آماده می‌کند و قصد دارد از سال 2030 به یک برند کاملا برقی تبدیل شود. در این ویدیو تکنولوژی ساخت و زیبایی آئودی Skysphere رو ببینید. منبع: خبرفوری

22 ساعت پیش

زومیت نوشت: درحالی‌که بیش از نیمی از افراد شب‌ها درکنار گوشی موبایل خود به خواب می‌روند، تحقیقات از زیان‌باربودن شدید این کار برای سلامتی خبر می‌دهند.

16 ساعت پیش

بیشتر...