خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

انتصابات در دولت بر اساس شایستگی ها ارائه برنامه دقیق است رضوی

معاون رییس جمهوری:
انتصابات در دولت بر اساس شایستگی ها و ارائه برنامه دقیق است
به گزارشخبرگزاری رضوی،سید محمد حسینی عصر یکشنبه در همایش فعالان فرهنگی و اجتماعی قرچک که در محل گلزار شهدای گمنام این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه رئیس جمهور در امر انتصاب‌ها با دقت زیاد عمل می‌کند اظهار داشت: رئیس جمهور برای انتخاب افرادی مانند استانداران ساعت‌ها بحث و تبادل نظر انجام می‌دهند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در این دولت استراحت هیچ معنایی ندارد گفت: نیاز امروز کشور به مسئولان دلسوز است که به طور شبانه روزی مشغول خدمت باشند.
حسینی با اشاره به اینکه در حوزه بهداشت و درمان گام‌های بسیار خوب و مؤثری برداشته شده است افزود: علی رقم اینکه در دولت قبل اظهار می‌شد که واردات واکسن به « fatf» گره خورده است اما امروز می‌بینیم که با یک حرکت جهادی در دولت سیزدهم امر واکسیناسیون به سرعت انجام شد و بدون مصلحت طلبی و داشتن منفعت برای مسئولان واردات واکسن حل شد و می‌بینیم مشکلات امروز به دلیل برخی واگذاری‌ها به افراد خاص است.
وی عنوان داشت: در حال حاضر مردم با مشکلاتی قبیل مشکلات معیشتی روبرو هستند که نتیجه کم کاری‌ها در دولت قبل می‌باشد و در حال حاضر کشور نیازمند یک تحول بزرگ است، سه قوه در حال فعالیت هستند و با هم فکری و اتحاد در حال رفع موانع و مشکلات در حوزه‌های مختلف از جمله اشتغال، تولید و موارد سیاسی، اجتماعی هستند چرا که هدف، رفع مشکلات مردم در دورترین نقطه کشور است.
معاون رئیس جمهوری گفت: در دو ماه گذشته شاهد عزم و اراده جدی برای رفع تحول در نظام بانکی، مالیات، درمانی، اقتصادی و اشتغال هستیم، در کشور نیروهای جوان متخصص نخبه و انقلابی وجود دارد و باید از پتانسیل این نیروهای استفاده کرد و هدف اصلی به کار گیری نیروهای انقلابی و مؤمن در کشور است.
وی خاطر نشان کرد: مترو دشت ورامین باید با اولویت در دستور کار قرار گیرد و از استاندار جوان تهران می‌خواهیم که این موضوع را در دستور کار قرار دهد و در هیأت دولت مطرح نماید تا هر چه زودتر معضل رفع شود.
حسینی در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران در ۴۲ سال گذشته همیشه در تحریم بوده است، دشمنان نظام و انقلاب همیشه باعث بروز مشکل بودند و تفرقه افکنی می‌کردند، در کشور عده‌ای به موضوع برجام اشاره می‌کنند و می‌گویند به سمت آمریکا برای توافق پیش برویم ولی توافقی که ضمانت اجرایی ندارد از اصل غلط است چرا که ما به توافقات عمل می‌کنیم ولی دشمنان نظام به راحتی به از زیر بار تعهدات خود خارج می‌شوند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور عنوان داشت: قرآن کتابی است که به حضرت محمد نازل شده است، باید توصیه‌ها و دستورات قرآن عمل کنیم، عمل به توصیه‌های قرآن باعث می‌شود تا به جلال و شکوفایی عظمت برسیم‌.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

3 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

3 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

3 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

3 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

3 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...